Uzm. Dr. Güler Göğüş, İstanbul, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Güler Göğüş

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Astım, Sigara Bıraktırma, Besin Alerjisi

Randevu Al 0 (850) 811 83 84

Doktorun Adresi

Zühtüpaşa Mahallesi, Recep Peker Caddesi. No:11  Kadıköy, İstanbul
Özel Medicana Kadıköy Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Güler Göğüş Hakkında

Güler Göğüş Kimdir?

Uz.Dr. Güler Göğüş, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, PTT eğitim ve araştırma Hastanesi 'nde tamamlayıp Göğüs Hastalıkları uzmanı olmuştur.

Uz.Dr. Güler Göğüş, Kadıköy'de bulunan Özel Medicana Kadıköy Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

İlgilendiği Hastalıklar

 • Astım
 • Sigara Bıraktırma
 • Besin Alerjisi
 • Göğüs Ağrısı
 • Horlama

Tedaviler

 • Ağır koah
 • Akciger kanseri tanı ve tedavi
 • KOAH tanı ve tedavisi
 • Uyku testi
 • Astım Tanı ve Tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 83 84

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..n

Annemin rahatsızlığında göstermiş olduğu ilgi ve detaylı araştırması için kendisine çok teşekkür ederim. Son derece güler yüzlü, hastalarına değer veren nadir bulunan bir doktor. Rahatça kendinizi emanet edebilirsiniz. Tanısı ve tedavisi ile annem sağlığına kavuştu. 10-07-2019

a..ker

Tanıdığım en iyi doktorlardan bir tanesi. Işini bu derece seven, doktorluğun hakkını veren değerli bir doktor. Hiç bir doktorun aklına gelmeyen tahlilleri yaptırıp hastalığımın neden kaynaklı olduğunu bulup hiç yılmadan tedavi sürecine başlanıldı. 1 hafta boyunca hastanede yattım ve vücudumda kortizonun hiç olmadığı ortaya çıktı. 1 hafta boyunca hastanede kaldım ve o güler yüzlülüğü hiç bir zaman bırakmadı ve hep moral depoladı. Sizin gibi doktorlar umarım çoğalır. 10-07-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Güler Göğüş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Güler Göğüş ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Güler Göğüş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 83 84

Uzm. Dr. Güler Göğüş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Güler Göğüş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Güler Göğüş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Güler Göğüş hangi kurumlar Güler Göğüş ile anlaşmalı?
Uzm. Dr. Güler Göğüş ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Uzm. Dr. Güler Göğüş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Güler Göğüş Özel Medicana Kadıköy Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Güler Göğüş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Güler Göğüş Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Ağır koah, Akciger kanseri tanı ve tedavi, KOAH tanı ve tedavisi, Uyku testi, Astım Tanı ve Tedavisi, Pulmoner hipertansiyon alanlarında hizmet veriyor ve Astım, Sigara Bıraktırma, Besin Alerjisi, Göğüs Ağrısı, Horlama hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Güler Göğüş için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Güler Göğüş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Güler Göğüş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Güler Göğüş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Güler Göğüş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.