Özel Medicana Haznedar Hastanesi

Özel Medicana Haznedar Hastanesi

İstanbul
4.9

Kurumumuzda toplam 11 doktor bulunmaktadır.

Dr. Öğr. Üyesi Özgür Yaşar

Göz Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Kadir Topçu

Kardiyoloji

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Evin Özlem Canpolat

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

En yakın müsaitlik ...
4.8
Dr. Öğr. Üyesi Adnan Gül

Göz Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Şebnem Altınlı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Zafer Oyman

Üroloji

En yakın müsaitlik ...
5.0
Uzm. Dr. Hasan Küçükyılmaz

Dahiliye - İç Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Tuba Erbilir Çelebi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Op. Dr. Leyla Ercan

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Özel Medicana Haznedar Hastanesi

2011 yılında hizmete giren Medicana Haznedar Hastanesi 3000 metrekare kapalı alana sahiptir. Hasta, hasta yakını ve çalışan güvenliğine öncelik veren hastanemizde Hizmet Kalite Standartlarına tam uyum ile çalışılmaktadır. Medicana Haznedar Hastanesi, alanında uzman doktorları, hasta odaklı hizmet standartları ve etkin hasta bakımı ile kalite ve konforu bir arada tutan bir hastanedir. Merkezi lokasyonu ile hastaların her an ulaşabileceği bir konumda yer almaktadır. Acil servis bölümünde deneyimli ve dinamik hekim kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Avrupa yakasının merkezinde Atatürk Havalimanına yakın mesafede olan Medicana Haznedar Hastanesi, şehir dışı ve yurtdışından gelen hastalara merkezi konumu ile sağlık hizmeti sunuyor.  Medicana Haznedar Hastanesi sağlık turizmi alanında ortopedi, kalp damar cerrahi, tüp bebek, plastik cerrahi, genel cerrahi, beyin sinir ve omurga cerrahisi bölümleriyle ön plana çıkıyor. Uluslararası hasta merkezimizle yurt dışından gelen konuklarımızın hizmetinizdeyiz.

Fotoğraflar
Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Dermatoloji
  • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kardiyoloji
  • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
  • Üroloji
Adres

İzzettin Çalışlar Cad.

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
EA
Eme***** A*****
23 Mar 2022 eklendi.

Evin Hanım çok ilgili bir hekim, detaylı muayene sonrası gayet açıklayıcı bilgilendirme yaptı, aklımdaki tüm soruları da tek tek yanıtladı. Kendi adıma, ona muayene olduğum için çok memnunum. Hem Doktor Hanıma, hem de çalıştığı kurum mensuplarına, ilgileri için çok teşekkür ediyorum.

CE
Cag***** E*****
15 Ağu 2021 eklendi.

Hastalık teşhisimde çok yardımcı oldu. Bilgisi deneyimi size yaklaşımı mükemmel derdinizi dinliyor yardımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor. İlgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

ND
Nec***** D*****
5 May 2021 eklendi.

Hoca hastasını takip eden il dışında da olsan bir telefon ile ulaşabildiğin ve prostatit konusunda gerçekten insanı tekrar hayata döndüren bir doktor Allah razı olsun.

MY
Mah***** Y*****
17 May 2020 eklendi.

Mükemmel bir doktor prostatit konusunda Türkiye'de tek. 1 kutu antibiyotik yazıp gönderen doktorlardan değil. Böylelikle bakterilerinizi daha dirençli hale getirmemiş oluyorsunuz. Gerçek tedavi arayanlar başvurabilir. Ayrıca çok bilgili ve hastayı da gayet uygun bir dille detaylıca bilgilendiriyor. Aklınıza takılanlara cevap veriyor. Konuşmalarıyla da hastayı sakinleştiriyor. Allah kendisinden razı olsun.

İlgi Alanları

Akut Solunum Yetmezliği Alerji Alt Solunum Yolu Enfeksiyonu Alzheimer Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Anevrizma Aşırı Kıllanma Bacak Damar Tıkanıklığı (Aralıklı Topallama) Bacak Ve Kalçanın Eklem Bozuklukları Bacak Ve Kalçanın Kas Tendon Bozuklukları Baş Ağrısı Bayılma Bebek Ve Çocuk Sağlığı Bebeklik Çağı Aşıları Bel Ağrısı Bel Gevşekliği Bilekten anjio Bilekten stent Böbrek Kanseri Böbrek Taşı Böbrek Taşları Boyun Ağrısı Bulantı Büllöz Hastalıklar Büyüme Ve Gelişme Çarpıntı Cilt Lekeleri Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Çocuk Alerjisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocukta Kulak Hastalığı Damar Tıkanıklığı Demir Eksikliği Anemisi Deri Iltihabı Deri Kuruluğu Deri Tümörleri Dirençli Epilepsi Diyabet Diz Eklemi Ağrısı Doğum Kontrol EEG Eklem Ağrıları Eklem Ağrısı EKO El Ve Ayak Uyuşması EMG (Elektromiyografi ) Endoskopik Cerrahi Erkek Kısırlığı Erkeklerde İdrar Kaçırma Erkeklerde Sertleşme Sorunu Excimer Laser Fasiitler Felç Fibrozit Fizik Tedavi Araçları Ve Işlemleri Fıtık (İnguinal Herni) Genel İç Hastalıkları Genital Organ Bozuklukları Glokom Gömük Penis Halsizlik (Bitkinlik, Yorgunluk) Hepatit (Karaciğer İltihabı) Hipertansiyon Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hışıltılı Çocuk İdrar Kaçırma (İdrar İnkontinansı) Idrar Yolları Iltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İktidarsızlık (Erektil Disfonksiyon, Empotans, Sertleşme Sorunu) Ilaçlara Bağlı Iskemik Kalp Hastalığı İştahsız Çocuk Kalp Hastalıkları Kalp Kapağı Problemleri Kalp Krizi(Mi) Kalp pilleri Kalp Ritim Bozukluğu Kalp Sıkışması Kalp Ve Damar Hastalıkları Kaşıntı Katarakt Kemik Erimesi Keratokonus Kısırlık / İnfertilite Kondromalazi Lazer Tedavileri Liken Livedo Retikülaris Mesane Kanseri Migren Mikro cerrahi Mikrokalsifikasyon Mikroplara Bağlı Deri Hastalıkları Oküloplastik cerrahi Omurilik Sorunları Ön segment Osteoporoz (Kemik Erimesi) Parkinson Pdt (Fotodinamik Tedavi) Prematüre Bebek Prostat Hastalıkları Prostat Infeksiyonu Pyoderma Refraktif Cerrahi Ritim Bozuklukları Romatolojik Hastalıklar Saç Dökülmesi Saç Kepeklenmesi Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi Sedef Hastalığı (Psöriazis) Seksüel Gelişim Bozuklukları Sünnet Süt çocuğu beslenmesi Taş Cerrahisi Taş Hastalığı Tenovajinitler Tip-1 Diyabet (Çocuk Diyabeti) Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet) Tırnak Batması Unutkanlık Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu) Üriner Tıkanıklık Uyku Bozuklukları Varis Tedavisi Vertigo (Baş Dönmesi) Vezikoüretral Reflü Vitiligo Yanıklar Yaralar Yenidoğan Sarılığı Yenidoğan Takibi Yüksek Tansiyon Yumuşak Doku Romatizmaları Yürüme Analizi Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube