Op. Dr. Zafer Oyman, İstanbul, Üroloji

Op. Dr. Zafer Oyman

Üroloji - İstanbul

Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres (2)

Eski Londra Asfaltı No:2 34180   Bahçelievler, İstanbul
Medicana Bahçelievler

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İzzettin Çalışlar Cad.   Bahçelievler, İstanbul
Medicana Haznedar

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Zafer Oyman Kimdir?

Op. Dr. Zafer OYMAN lisans öncesi öğrenimini tamamladıktan sonra 1978 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlamıştır. İhtisasını ise 1989 yılında Almanya'nın Dortmunt şehrinde Üroloji anabilim dalında yaparak uzmanı ünvanı almıştır.

Şu an  Medicana Haznedar Hastanesi ve Medicana Bahçelievler Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam Op. Dr. Zafer OYMAN, öncesinde Amerikan Hastanesi, Şişli Etfal Hastanesi, Dortmund Hastanesi, Ömür Hastanesi'nde görev yapmıştır.

 

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

mut..ldırım

Mükemmel bir doktor prostatit konusunda Türkiye'de tek. 1 kutu antibiyotik yazıp gönderen doktorlardan değil. Böylelikle bakterilerinizi daha dirençli hale getirmemiş oluyorsunuz. Gerçek tedavi arayanlar başvurabilir. Ayrıca çok bilgili ve hastayı da gayet uygun bir dille detaylıca bilgilendiriyor. Aklınıza takılanlara cevap veriyor. Konuşmalarıyla da hastayı sakinleştiriyor. Allah kendisinden razı olsun. 17-05-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Zafer Oyman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Zafer Oyman kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. Z Oyman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Zafer Oyman için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Z Oyman şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Zafer Oyman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Zafer Oyman Medicana Bahçelievler Medicana Haznedar bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Zafer Oyman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Zafer Oyman Üroloji, uzmanıdır. Kan elektrolit testi, Kriyoablasyon, Böbrek ultrasonu, Lazerle prostat cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Prostat Infeksiyonu, Idrar Yolları Iltihabı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Zafer Oyman için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Zafer Oyman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Zafer Oyman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. Z Oyman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Zafer Oyman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. Z Oyman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.