Özel Koru Ankara Hastanesi

Özel Koru Ankara Hastanesi

Ankara
5.0

Özel Koru Ankara Hastanesi kurumumuzda toplam 32 uzman bulunmaktadır.

5.0
Op. Dr. Şerife Ayşe Altınok

Göz Hastalıkları

4.9
Prof. Dr. M.Tamer Mungan

Kadın Hastalıkları ve Doğum

,

Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Op. Dr. Ömer Cengiz

Genel Cerrahi

5.0
Prof. Dr. Süheyla Özkutlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

,

Çocuk Kardiyolojisi

Prof. Dr. Sadık Ardıç

Göğüs Hastalıkları

Doç. Dr. Serpil Müge Değer

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Nefroloji

5.0
Prof. Dr. Ayşe Hiçsönmez

Radyasyon Onkolojisi

Uzm. Dr. Abdulkerim Zağlül

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

4.9
Prof. Dr. Ünase Büyükkoçak

Anestezi ve Reanimasyon

,

Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özön

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Enfeksiyon Hastalıkları

5.0
Doç. Dr. Özge Korkmaz

Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Salih Pay

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Romatoloji

5.0
Özel Koru Ankara Hastanesi

Özel Koru Ankara Hastanesi (Çankaya)

Ankara ve çevre kentlere sağlıkta kaliteyi getirmek hedefiyle kurulan Koru Sağlık Grubu, Özel Koru Ankara Hastanesi ve Özel Koru Sincan Hastanesi ile hizmet veriyor. Deneyimli hekim kadrosu, medikal teknolojisi ile birçok tıbbi birimde faaliyet gösteren sağlık grubu, kapasitesini artırarak büyümeyi sürdürüyor.

Toplamda 301 yatak kapasitesine sahip olan Özel Koru Hastanesi, 71 yoğun bakım, 31 yenidoğan yoğun bakım yatağıyla hizmet veriyor. Koru Hastanesi Çankaya, Ankara ve çevresindeki kentlerden tedavi amaçlı başvuranlar  dışında, yurtdışından gelen hastalara sağladığı tıbbi olanaklarla da geniş bir yelpazede sağlık hizmeti sunuyor.  

41 farklı ülkeden hastaya hizmet veren Koru Ankara Hastanesi, ileri teknoloji ürünü medikal cihazları ve akademik kökenli hekim kadrosuyla Kemik İliği Nakli Merkezi, Tüp Bebek Merkezi, Radyasyon Onkolojisi, Kadın Doğum ve Perinatoloji Merkezi, Üroloji-Üroonkoloji Merkezi’ndeki hizmetleriyle fark yaratarak öne çıkıyor. Uluslararası düzeyde sağlık hizmeti sunabilmek için donanımlı sağlık personeli yetiştirmek üzere 2013 yılında Koru Sağlık Koleji’ni açan Özel Koru Hastanesi Ankara, bu konuda özel bir misyon üstlenmeyi amaçlıyor.

Çankaya Koru Hastanesi Tıbbi Birimleri

Özel Koru Hastanesi Çankaya’da hizmet veren tıbbi birimler şöyle sıralanıyor: Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinoloji, Çocuk Nefroloji, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Fitoterapi, Gastroenteroloji, Göğüs Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Havacılık Tıp Merkezi, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kemik İliği Nakli Merkezi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kolorektal Cerrahi ve Proktoloji, Kulak Burun Boğaz (KBB), Laboratuvar, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Yoğun Bakım Çocuk, Yoğun Bakım Genel, Yoğun Bakım Koroner, Yoğun Bakım KVC, Yoğun Bakım Yenidoğan.

Koru Hastanesi Teknik Donanımı ve Altyapısı

Çankaya’da konumlanan Özel Koru Ankara Hastanesi, 40.000 m2 kapalı alanda 205 yatağı, 11 ameliyathanesi, 64 yatağa sahip 4 yoğun bakım servisiyle hizmet veriyor. Onkoloji Kliniği ile Üroloji Kliniği başta olmak üzere birçok cerrahi operasyonda kullanılan Da Vinci Robotik Cerrahi Sistemi, Radyasyon Onkolojisi’nde yararlanılan PET CT uygulamaları, Sanal Kolonoskopi ve Optik Koherens Tomografi; kardiyolojik hastalıkların tanısında kolaylık sağlayan Koroner BT Anjiyografi, Dermatoloji Kliniği’nde kullanılan Pulsed Dye Lazer Uygulamaları ile Fraksiyonel Lazer teknolojisi, Koru Hastanesi Çankaya’nın medikal teknolojisinde öne çıkan cihazlar ve uygulamalar arasında yer alıyor.

Robotik Cerrahide İleri Teknoloji: Da Vinci Robotik Cerrahi Sistemi

Laparoskopik cerrahinin (kapalı ameliyatların) gelişmesiyle birlikte robotik cerrahi artık birçok cerrahi operasyonda kullanılıyor. Fıtık, karaciğer, pankreas, apandisit, ince ve kalın bağırsakta operasyon gerektiren birçok durum ve böbrek, prostat, mesane ameliyatları artık laparoskopik yöntemle gerçekleştiriliyor.

Da Vinci Robotik Cerrahi Sistemi’nin Uygulama Alanları

Gelişmiş robotik cerrahi sistemlerinden olan Da Vinci Robotik Cerrahi Sistemi, laparoskopik bir teknik olarak, ameliyat sırasında daha az kesi ve daha az kanama ile sonrasında kısa sürede taburculuk ve çabuk iyileşme imkanı sağlıyor. Koru Hastanesi Ankara’nın robotik cerrahi sertifikasına sahip Üroloji Kliniği’nde prostat kanseri, mesane kanseri, böbrek kanseri ve idrar kanalındaki darlıkların ameliyatlarında kullanılan robotik cerrahi birçok avantaj sunuyor. Bu avantajlar arasında etkin tümör kontrolü, idrar kaçırma sorununun çok aza indirgenmesi, operasyon sonrası cinsel fonksiyon bozukluğunun en az düzeyde görülmesi sayılıyor.

Sağladığı Kolaylıklar

Kadın hastalıkları ve doğum, üroloji, genel cerrahi alanlarında başarıyla uygulanan ve Özel Koru Hastanesi Ankara’da kullanılan Da Vinci Robotik Cerrahi Sistemi, hem hastaya hem de operasyonu gerçekleştiren cerraha birçok kolaylık sağlıyor. Büyük kesiler açılmasına gerek kalmadan, hastanın karın bölgesinde, robotun kollarının girebileceği 8-12 mm’lik delikler açılarak ameliyat gerçekleştiriliyor. Cerrahın operasyonu, konsol başında oturarak gerçekleştirdiği Da Vinci Robotik Cerrahi Sistemi’nde cihazın kolları cerrahın yönlendirmesiyle komutları eşzamanlı olarak uyguluyor. Hastanın başındaki başka bir cerrah ise konsol başındakine yardımcı oluyor. 

Koru Hastanesi Ankara’da birçok operasyonda kullanılan Da Vinci Robotik Cerrahi Sistemi’yle elde edilen net ve üç boyutlu görüntüler sayesinde, kamera kontrolüne sahip olan cerrah, dar ve zorlu bölgelerde bile rahatça çalışıp cerrahi işlem yapabiliyor.

Robotik cerrahi sistemindeki cihazın hareket yeteneği, 540 derece döndürülme özelliği, dar ve kritik bölgelerdeki cerrahi işlemlerde dikiş atabilme, dokuyu kesip tutabilme kolaylığı sağlıyor. Ayrıca robotik kollarındaki hassas sistem, insan elinden farklı olarak titremeyi ortadan kaldırdığı için riskli bölgelerdeki hata payını da en aza indirgeme avantajını sunuyor.

Gelişmiş Görüntüleme Cihazı: PET CT

Pozitron Emisyon Tomografisi (PET) ile Bilgisayarlı Tomografi’nin (CT) birleşiminden oluşan görüntüleme cihazı, PET CT olarak adlandırılıyor. Özel Koru Hastanesi Çankaya’da kullanılan medikal teknoloji cihazlarından PET CET, 3 boyutlu görüntüleme sağlıyor. Daha çok onkoloji alanında kullanılan PET CT, tümörün saptanabilmesinde, tümör yayılım derecesinin belirlenmesinde, radyoterapinin planlanmasında, hastanın tedaviye verdiği yanıtın değerlendirilmesinde ve görüntülenen kitlenin iyi ya da kötü huylu olup olmadığının belirlenmesinde kullanılıyor. İleri teknolojik cihazlar arasında yer alan PET CT, onkoloji vakalarında metastazın saptanması, tanısı ve evrelendirilmesi aşamasında da kullanılıyor.

Kullanım Alanları

Akciğer kanseri, meme kanseri, lenf kanseri, tiroit kanseri, beyin kanseri, jinekolojik ve kolorektal kanserlerin görüntülenmesinde kullanılan PET CT, tanı, evreleme ve tedaviye cevap konularında hekime önemli ipuçları sağlıyor. Sadece onkoloji alanında değil, Alzheimer’ın erken tanısı ve epilepsinin odağının belirlenebilmesi gibi nörolojik vakalarda da kullanılan PET CT, kalp krizinden sonra kalpte canlı dokuların varlığının belirlenmesinde de fayda sağlıyor.

Çalışma Prensibi

Damar içine radyoaktif şeker molekülü verilerek gerçekleştirilen PET CT çekiminde, verilen madde tümör hücrelerine benzer şekilde çoğalarak yüksek metabolik aktivite gösteren hücrelerde birikiyor ve bu da bilgisayarda görüntülenerek teşhisin konulmasını sağlıyor.

Özek Koru Ankara Hastanesi Çankaya Multidisipliner Onkoloji Konseyi

Erken teşhis ve tanının büyük önem taşıdığı onkoloji alanında, multidisipliner tedavi anlayışıyla başarı oranı büyük ölçüde artırılabiliyor. Radyasyon onkoloji, medikal onkoloji, cerrahi (göğüs, genel, meme, beyin), üroloji ve jinekoloji, nükleer tıp, radyoloji ve patoloji hekimlerinden oluşan Multidisipliner Onkoloji Konseyi sayesinde Koru Ankara Hastanesi’nde, kanser hastalarının tedavisinde yüz güldürücü sonuçlar elde edilebiliyor. Donanımlı hekim kadrosu, ileri teknoloji cihazlar ve gelişmiş altyapı, tedavideki başarı oranını artırıyor. Koru Hastanesi doktorlarının akademik kökenli olması, tıp dünyasındaki yeniliklerin tedaviye entegre edilebilmesini sağlıyor.

Check Up Hizmetleri

Özel Koru Hastanesi Çankaya’da koruyucu ve önleyici sağlık taraması kapsamında check up hizmeti de sunuluyor. Kadın ve erkekler için oluşturulan ayrı paketlerde, geniş yelpazede tarama, test ve laboratuvar tetkikleri gerçekleştiriliyor. Böylece birçok hastalık erkenden teşhis ediliyor ve tedavide hayati avantaj sağlanıyor.

Getat Ünitesi ve Bütüncül Yaklaşım

Koru Hastanesi Ankara’da verilen hizmetler arasında, bütüncül yaklaşım anlayışı çerçevesinde kullanılan geleneksel ve tamamlayıcı tıp hizmetleri de yer alıyor. Medikal tedavi yanında destekleyici olarak yararlanılan bu hizmetler, Getat Ünitesi’nde gerçekleştiriliyor. Bu bölümde Refleksoloji, Akupunktur, Mezoterapi, Kupa-Hacamat uygulamalarından yararlanılıyor.

Koru Akademi

Özel Koru Ankara Hastanesi’nde Koru Akademi çatısı altında, hastalara tanı ve tedavi hizmetleri dışında destek sağlık hizmetleri de sunuluyor. Bebek dostu olan Koru Hastanesi Ankara bünyesinde deneyimli kadın doğum hekimleri görev yapıyor. Koru Hastanesi kadın doğum doktorlarının sunduğu sağlık hizmetinin yanı sıra eğitimler de düzenleniyor. Ayrıca Gebe Okulu, Eğitim Kılavuzu, Doğuma Hazırlık Sınıfı, Hızlandırılmış Doğuma Hazırlık Eğitimi, Hamile Yogası ve Pilatesi, Doğum Sonrası Yoga ve Pilates, Uygulamalı Emzirme ve Bebek Bakımı Eğitimi gibi kapsamlı eğitim programlarıyla anne adaylarının daha rahat bir doğum ve lohusalık süreci yaşaması ve bebeklerine sağlıkla kavuşmaları amaçlanıyor.

Koru Sağlık Grubu çatısı altında verilen hizmetlerin akademik sunumunu sağlayabilmek için bilimsel platformların oluşturulması, yayınların artırılması da hedefleniyor. Tüm alanlarda 7/24 kesintisiz sağlık hizmeti verilen Özel Koru Hastanesi Çankaya’da online hekim danışmanlığı da sağlanıyor.

Fotoğraflar
Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Nefrolojisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Hematoloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
 • Nefroloji
 • Neonatoloji
 • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Perinatoloji - Riskli Gebelikler
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Radyoloji
 • Romatoloji
 • Üroloji
Adres

Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No:13

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
İB
İlk***** B*****
29 Nis 2023 eklendi.

DEĞERLİ SALİH PAY HOCAM SAYESİNDE HAYAT KALİTEMİ NORMAL ŞARTLARDA YAŞIYORUM. KENDİSİYLE TANIŞMADAN ÖNCE BİRÇOK DOKTORA GİTMEME RAĞMEN HİÇBİR SONUÇ ALAMADAN SADECE 7/24 AĞRILARIMLA AĞLAYARAK NEFES ALIYORDUM YAŞAMAK DENMEZDİ. HOCAMIZLA TANIŞTIK TAN SONRA HERŞEY ÇOK GÜZEL GİDİYOR. KENDİSİYLE TANIŞTIĞIM İÇİN ÇOK MUTLU VE SAĞLIKLIYIM İYİKİ VARSINIZ HOCAM İLKAY BOZKURT

MY
M.***** Y*****
6 Şub 2023 eklendi.

Aile doktorumuzun tavsiyesi üzerine, sağ tarafta bulunan fıtığım için Doktor İsmail Biri Bey'e ulaştım, Sadra Şifa bir doktor olduğu, Tıp Dünyası'ndaki birçok doktordan daha hakikatli ve insancıl olduğu ilk görüşmemizde belliydi. Hastalık konusunda izzetli bir hassasiyet, vakarlı bir hakkaniyet sahibiydi. Hastayı ve hastalığı önemsiyor, insana değer veriyordu. Organizmamı nasıl sakin bir şekilde kontrol altında tutacağıma dair bilgilendirmelerde bulunup beraberinde gelecek iyileşme sürecime içtenlikle eşlik ediyordu. Doktor İsmail Biri, 2 Şubat Perşembe Günü ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. İyi ki bu ameliyat için tercihim Doktor İsmail Biri oldu. Kendine özgü duruşu, kendine has hekimliği, hiç kuşkusuz her daim hatırlanacak ve ömür boyu sizi kendinize sağlıklı hissedirecek hakikatli bilgileri vardı. Aile doktorum: " Doktor İsmail Biri, Genel Cerrahlık vazifesiyle hep parmakla örnek diye gösterilen, eli ve kişiliği çok iyi biri" demişti. Biz bu söylemin hakikatini ameliyat ve tedavi sürecimizde çok iyi gördük. Hekimlerin Piri, Doktor İsmail Biri hem insanlığıyla hem de Koru Hastanesi'nde alanında en iyi olan doktor olması sebebiyle, çağının ötesinde bir Tıp Dehası/ydı. İnsanların gönlünde kendine mutena bir yer edinmiş, izzeti, vakarı, istikameti, bilgisi, heyecanı, hastalıklar konusundaki derin ve tecrübelerle dolu bilgi birikimi, yerinde ve doğru teşhisiyle, eşi benzeri bulunmaz kalitede bir doktor kendisi. Hastalıklara dair her şeyi iyi tedavi eden, gördüğü yanlışa temas eden, literatüre vakıf, güncele hakim, en iyisini bilen ferasetli bir beyin yapısına da sahip. Ameliyatına girmeden kendinizi güvende hissetmeniz için daha birçok sebep var. Bu ameliyat için Koru Hastanesi'ni tercih etmemin tek sebebi Doktor İsmail Biri'nin oradaki varlığı ve tüm Türkiye'de alanında uzman doktorların da onu tavsiye etmesiydi. Çok ama çok teşekkür ediyorum. Allah iyi ki sizi karşımıza çıkardı. Hayatta her şey gönlünüzce olsun Sayın Doktor. Ömrünüz afiyet içinde geçsin. Allah sizi bulunduğunuz yerlerden daha iyi yerlere nasiplendirsin. Emeklerinize sağlık.

MY
M.***** Y*****
5 Şub 2023 eklendi.

Aile doktorumuzun tavsiyesi üzerine, sağ tarafta bulunan fıtığım için Doktor İsmail Biri Bey'e ulaştım, Sadra Şifa bir doktor olduğu, Tıp Dünyası'ndaki birçok doktordan daha hakikatli ve insancıl olduğu ilk görüşmemizde belliydi. Hastalık konusunda izzetli bir hassasiyet, vakarlı bir hakkaniyet sahibiydi. Hastayı ve hastalığı önemsiyor, insana değer veriyordu. Organizmamı nasıl sakin bir şekilde kontrol altında tutacağıma dair bilgilendirmelerde bulunup beraberinde gelecek iyileşme sürecime içtenlikle eşlik ediyordu. Doktor İsmail Biri, 2 Şubat Perşembe Günü ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. İyi ki bu ameliyat için tercihim Doktor İsmail Biri oldu. Kendine özgü duruşu, kendine has hekimliği, hiç kuşkusuz her daim hatırlanacak ve ömür boyu sizi kendinize sağlıklı hissedirecek birçok doktordan farklı olan hakikatli bilgileri vardı. Aile doktorum: " Doktor İsmail Biri, Genel Cerrahlık vazifesiyle hep parmakla örnek diye gösterilen, eli ve kişiliği çok iyi biri" demişti. Biz bu söylemin hakikatini ameliyat ve tedavi sürecimizde çok iyi gördük. Hekimlerin Piri, Doktor İsmail Biri hem insanlığıyla hem de Koru Hastanesi'nde Tıp bilgisi en iyi olan tek doktor olması sebebiyle, çağının ötesinde bir Tıp Dehası/ydı. Evet, Koru Hastanesi'nde ve Tıp Dünyası'nda tek ve özel bir doktor, çünkü insanların gönlünde kendine mutena bir yer edinmiş. İzzeti, vakarı, istikameti, bilgisi, heyecanı, hastalıklar konusundaki derin ve tecrübelerle dolu bilgi birikimi, yerinde ve doğru teşhisiyle, eşi benzeri bulunmaz kalitede bir doktor kendisi. İzzetli duruşun nasıl sergileneceğini birçok hekimden farklı yönüyle gösteren birisi. Hastalıklara dair her şeyi iyi tedavi eden, gördüğü yanlışa temas eden, literatüre vakıf, güncele hakim, en iyisini bilen ferasetli bir beyin yapısına da sahip. Ameliyatına girmeden kendinizi güvende hissetmeniz için daha birçok sebep var. Bu ameliyat için Koru Hastanesi'ni tercih etmemin tek sebebi Doktor İsmail Biri'nin oradaki varlığı ve tüm Türkiye'de alanında uzman doktorların da onu tavsiye etmesiydi. Çok ama çok teşekkür ediyorum. Allah iyi ki sizi karşımıza çıkardı. Hayatta her şey gönlünüzce olsun Sayın Doktor. Ömrünüz afiyet içinde geçsin. Allah sizi bulunduğunuz yerlerden daha iyi yerlere nasiplendirsin. Emeklerinize sağlık.

MY
M.***** Y*****
5 Şub 2023 eklendi.

Aile doktorumuzun tavsiyesi üzerine, sağ tarafta bulunan fıtığım için Doktor İsmail Biri Bey'e ulaştım, Sadra Şifa bir doktor olduğu, Tıp Dünyası'ndaki birçok doktordan daha hakikatli ve insancıl olduğu ilk görüşmemizde belliydi. Hastalık konusunda izzetli bir hassasiyet, vakarlı bir hakkaniyet sahibiydi. Hastayı ve hastalığı önemsiyor, insana değer veriyordu. Organizmamı nasıl sakin bir şekilde kontrol altında tutacağıma dair bilgilendirmelerde bulunup beraberinde gelecek iyileşme sürecime içtenlikle eşlik ediyordu. Doktor İsmail Biri, 2 Şubat Perşembe Günü ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. İyi ki bu ameliyat için tercihim Doktor İsmail Biri oldu. Kendine özgü duruşu, kendine has hekimliği, hiç kuşkusuz her daim hatırlanacak ve ömür boyu sizi kendinize sağlıklı hissedirecek birçok doktordan farklı olan hakikatli bilgileri vardı. Aile doktorum: " Doktor İsmail Biri, Genel Cerrahlık vazifesiyle hep parmakla örnek diye gösterilen, eli ve kişiliği çok iyi biri" demişti. Biz bu söylemin hakikatini ameliyat ve tedavi sürecimizde çok iyi gördük. Hekimlerin Piri, Doktor İsmail Biri hem insanlığıyla hem de Koru Hastanesi'nde Tıp bilgisi en iyi olan tek doktor olması sebebiyle, çağının ötesinde bir Tıp Dehası/ydı. Evet, Koru Hastanesi'nde ve Tıp Dünyası'nda tek ve özel bir doktor, çünkü insanların gönlünde kendine mutena bir yer edinmiş. İzzeti, vakarı, istikameti, bilgisi, heyecanı, hastalıklar konusundaki derin ve tecrübelerle dolu bilgi birikimi, yerinde ve doğru teşhisiyle, eşi benzeri bulunmaz kalitede bir doktor kendisi. İzzetli duruşun nasıl sergileneceğini birçok hekimden farklı yönüyle gösteren birisi. Hastalıklara dair her şeyi iyi tedavi eden, gördüğü yanlışa temas eden, literatüre vakıf, güncele hakim, en iyisini bilen ferasetli bir beyin yapısına da sahip. Ameliyatına girmeden kendinizi güvende hissetmeniz için daha birçok sebep var. Bu ameliyat için Koru Hastanesi'ni tercih etmemin tek sebebi Doktor İsmail Biri'nin oradaki varlığı ve tüm Türkiye'de alanında uzman doktorların da onu tavsiye etmesiydi. Çok ama çok teşekkür ediyorum. Allah iyi ki sizi karşımıza çıkardı. Hayatta her şey gönlünüzce olsun Sayın Doktor. Ömrünüz afiyet içinde geçsin. Allah sizi bulunduğunuz yerlerden daha iyi yerlere nasiplendirsin. Emeklerinize sağlık.

HG
Hat***** G*****
28 Haz 2022 eklendi.

Çok çok iyi bir doktor .Oğlumun için gözüm kapalı güvendiğim açıklamaları net, anlaşılır. Tedavi için ilaç dozajı ayarlaması sayesinde ataklarımız nerdeyse yok. FMF için düzenli gittiğimiz bir doktordu keşke SGK anlaşması devam etseydi. Kendisine sonsuz saygı ve teşekkürlerimize....

AA
Ays***** A*****
7 Haz 2022 eklendi.

Kendisini tüp bebeklerimizin doğumu sonrasında yeni doğan yoğun bakımı sırasında tanıdım. Tıbbi yeterliliği zaten tartışılmaz. Stresli bir işi üstelik anne, babaların çok hassas olduğu bir dönemde öylesine güzel yönetiyor ki işte süreç yönetimi böyle olur diyorsunuz.Hiçbir anne babayı strese sokmadan zamanında, doğru, detaylı bilgilendirme yapıyor.Bilgilendirme aşamasına kadar zaten tüm detayları gözden geçirmiş oluyor. Doktor kimliği yanısıra son derece hanımefendi, güleryüzlü ve anaç bir insan.Böylesine kritik, hassas bir süreçte doğru insanla karşılaşmak çok önemli.Kendisine ve ekibine sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz..

AD
Ays***** D*****
15 Şub 2022 eklendi.

10 gün önce, 3 yaşındaki kızımın kulaklarına tüp takıldı, daha öncesinde hiç duymadığım bir operasyon ve 3 yaş anestezi olacak derken biraz korktum ve üzüldüm, ancak hocamızın uzmanlığı ile sorunsuz hallettik, kendisine teşekkür ediyoruz💐

YC
Yel***** C*****
11 Ağu 2021 eklendi.

Meme mastektomi oldum. Ben Ömer hocam kadar ilgili sevgi dolu insanı rahatlatan işinde mükemmel birini daha görmedim. Ameliyat sonrası gece 3 te sırf başımın ağrıdığını haber verdikleri için o kış soğuğunda kalkıp beni görmeye hastane gelmesini unutmam. Hocam baba gibi can gibi mükemmel bir insan sizi karşıma çıkaran Allah'ıma şükürler olsun hocam iyiki tanıdım sizi

Sim***** Ü*****
25 May 2021 eklendi.

Merter Hoca ile mayıs 2021 de eşimin ameliyatı sırasında tanıştık. Öncesi ve sonrasında işine bu kadar hakim ve hasta ile birebir ilgilenen başka bir hekim tanımadım . Sayesinde sorunsuz bir dönem geçirdik. Atatürk ün sözünün hakkını veren doktorumuza sonsuz teşekkürler 'Beni Türk Hekimlerine emanet edin '

Sev***** Ş*****
2 May 2021 eklendi.

Kağan hocamla yollarımız benim daha önce geçirmiş olduğum ameliyatlardan dolayı aşırı korkmam ve bu durumun artık takıntı haline gelmesiyle başladı. Aynaya baktıkça iyiki diyorum, Kağan hocam o güveni bana verdiğiniz, beni başından beri istediğim burna kavuşturduğunuz için minnettarım. Minimum düzeyde morluğum oldu, 3-4 gün sonrasında rahatlıkla işlerimi halledebildim. Yolunuzun Kağan hocamla kesişmesi dileğiyle...

İlgi Alanları

Abdominal Aort Anevrizması Ablasyo Plesenta (Plesenta Dekolmanı, Plesenta Ayrılması) Acil İdrar Yapma İsteği (İdrar Sıkışması) Adenokarsinom Adet bozukluğu Adölesan Varikosel (Gençlerde Varikosel) Adrenal Bez Adrenal Bez (Böbrek Üstü Bezi) Hastalıkları Ağız Yaraları Ağrı Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit) AIDS (HIV) Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf) Akalazya Tanı Ve Tedavisi Akciğer Kanseri Akdeniz Anemisi (Talasemi) Akne Vulgaris Akromegali (Büyüme Hastalığı) Akşınlık (Albinizm) Akut Akciğer Ödemi Akut Böbrek Yetmezliği Akut Gastroenterit (İshal) Akut Glomerülonefrit Akut Hepatit (Karaciğer İltihabı) Akut Ve Kronik Lösemiler Alerji Alerjik Egzama Alerjik Konjonktivit Allerjik Kontakt Dermatit Alopesi Areata Altını Islatma Problemi Alzheimer Ambigus Genitelya Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Amiloidoz Amipli Dizanteri Anal Bölge Hastalıkları Anal Fissür (Makat Çatlağı) Anemi Anemi (kansızlık) Anevrizma Angina Pektoris Anjio Ankilozan Spondilit Anorektal Hastalıklar Anormal Kalp Sesi (Üfürüm) Antenatal Hidronefroz (Doğum Öncesi Hidronefroz) Anus Kaşıntısı Aort Anevrizması Aort Cerrahisi Aort Diseksiyonu Aort Hastalıkları Aort Kapağı Hastalıkları Aort Koarktasyonu Aort Yetmezliği Apandisit Apse Aritmi Aritmiler Arkus Aorta Anevrizması Arpacık Asendan Aort Anevrizması Asit Baz Dengesi Bozukluğu Aşırı Aktif Mesane Aşırı Kıllanma Aşırı Terleme (Hiperhidrozis) Astigmatizma Astım Atardamar Hastalıkları Ateş Ateş (Nedeni Bilinmeyen Ateş) Ateş (Uzamış Ateş) Ateşli Hastalıklar Atopik Dermatit Atrial Fibrilasyon Atrial Septal Defekt (ASD) Auralı Göz Migreni Ayak Çıbanı Ayak Enfeksiyonu Ayak Mantarı (Tinea Pedis) Bacaklarda Damar Tıkanıklığı Bacaklarda şişlik Bademcik Ve Genizeti Bağırsak Hastalıkları Bağırsak Polibi Bağırsak Solucanı (Şerit, Tenya) Bakteriyel Gastroenterit Balanit (Penis Başı İltihabı) Balanopostit (Penis Başı Ve Sünnet Derisinin İltihabı) Balayı Empotansı (Gerdek Gecesi Empotansı) Balon Dilatasyon Ve Stent Uygulanması Baş Ağrıları Baş Boyun Kanseri Baş Dönmeleri Bayılma Behçet Behçet Hastalığı Bel Fıtığı Bel Soğukluğu Benler Beslenme Düzenlenmesi Beyin Damarları Beyin İltihabı (Ensefalit) Beyin Kanaması Beyin Krizi Beyin Omurilik Hastalıkları Biotinidaz Eksikliği Bitkisel Peeling Biyopsi Biyopsi (Kemik İliği) Biyopsi (Meme) Bıyık Ekimi Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği) Böbreğin Kistik Hastalıkları Böbrek Ağrısı Böbrek Atardamarı Tıkanıklığı (Renal Arter Trombozu) Böbrek Biyopsisi Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı) Böbrek Hastalıkları Böbrek Iltihabı Böbrek İltihabı (Piyelonefrit) Böbrek Kanseri Böbrek Kanseri Ve Tedavisi Böbrek Kisti Böbrek Nakli (Transplantasyonu) Böbrek taş hastalığı Böbrek Taşı Böbrek Taşları Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları) Böbrek Üstü Bezi Tümörü (Adrenal Bez Tümörü, Sürrenal Bez Tümörü) Böbrek Üstü Bezi Yetmezliği (Adrenal Yetmezlik) Böbrek Yetmezliği Boğmaca Bölgesel İncelme Bölgesel Yağlanma Borderline Over Tümörü Boşalma (Ejekülasyon) Bozuklukları Botoks Ve Dolgu Boy Kısalığı Boyun Ve Tükrük Bezi Brusella (Mal Hastalığı, Malta Humması, Peynir Hastalığı) Buerger Bulaşıcı Hastalıklar Büllöz Hastalıklar Burger Hastalığı Burun Ameliyatları Burun Kanaması Büyüme Geriliği (Boy Kısalığı) Büyüme Hormonu Eksikliği (Boy Kısalığı, Cücelik) Büyüme Hormonu Fazlalığı (Büyüme Hastalığı, Akromegali, Jigantizm, Dev Hastalığı) Büyüme Ve Cinsel Farklılaşma Büyüme Ve Gelişme Geriliği By-Pass Çabuk Yorulma Çarpıntı Çarpıntı (Kalbin Attığını Hissetme) Çatlak Tedavisi Çekiç Parmak Sorunu Çevresel Damar Hastalıkları Çiçek Hastalığı Çiller Cilt Apselerinde Insizyon Ve Drenaj Cilt Bakımı Cilt Hastalıkları Cilt Kanseri Cilt Kanserleri Cilt Lekeleri Cilt Sağlığı Ve Cilt Bakımı Cilt Yenileme Cilt Yenileme Tedavileri Ciltte Kolay Çürük, Bere Ve Morarma Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Cinsel Fonksiyon Bozuklukları (Erkek) Cinsel Fonksiyon Bozuklukları (Kadın) Cinsel Gelişim Bozuklukları (İnterseks, Cinsiyet Farklılaşma Buzuklukları) Cinsel İsteksizlik (Erkek) Cinsel İsteksizlik (Kadın) Cinsel Kimlik Bozuklukları Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Çocuk Hidroseli (Su Fıtığı) Çocuk Taş Hastalıkları Çocuklarda Göz Hastalıklar Çocukta İdrar Tutma Çocukta Kulak Hastalığı Çoğul Gebelikler (İkiz, Üçüz) Çölyak Hastalığı (Gluten Enteropatisi, Çölyak Spru) Crohn Hastalığı Cushing Sendromu (Kortizon Hormonu Fazlalığı) Dalak Büyümesi (Splenomegali) Damar Sertliği Damar Tıkanıklığı Damarsal Anormallikler Demans Demir Eksikliği Anemisi Deri Biyopsisi Deri Eksizyonel Biyopsisi Deri Iltihabı Deri Kanserleri Deri Kuruluğu Deri Lekeleri Deri Lezyonlarında Biyopsi Ve Kesi Alımı Deri Prick Testi Deri Tümörleri Derin Ven Trombozu (DVT) Derinin Mantar Hastalıkları Dermaterapi Dermatolojik Lazer Dermokozmetik Uygulamalar Dermoskopi Detaylı Ultrason Diabetes Mellitus Diabetik Retinopati Difteri (Kuşpalazı) Diş Eti Kanaması Divertikül Diyabet Diyabet Cerrahisi Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi Diyabete Bağlı Damar Komplikasyonları Diyabetik Ayak Diyabetik Ayak Tedavileri Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı) Diyaliz Cerrahisi Diyare (İshal) Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Dış Gebelik (Ektopik gebelik) Dış Genital Yapı Değişiklikleri Doğal Doğum Doğum Öncesi Genetik Tanı (Preimplantasyon Genetik Tanı) Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları Doğumsal Adrenal Hiperplazi Doğuştan Kalp Kapağı Hastalıkları Döküntülü Hastalıklar Domuz Gribi Dudak Büyütme Dudak Dolgusu Dupuytren Hastalığı Düşük (abortus) Düşük Doğum Ağırlıklı Bebek Ebstein Bar Virus Enfeksiyonları Egzema EKO Ekstremite Uzatma Ekstrofi Vezika (İdrar Kesesi Ön Duvarı Yokluğu) El-Ayak-Ağız Hastalığı Elektrokoterizasyon Emboli Endokardit (Kalp İç Zarı İltihabı) Endoskopik Mide İçi Balon Enfeksiyon Hastalıkları Enfeksiyöz Enterokolitler (Bağırsak İltihabı) Enfeksiyöz Mononükleoz (Öpücük Hastalığı, Mononükleoz) Enjeksiyon Im Ensefalit (Beyin İltihabı) Enzim Tedavisi Epididimit (Meni Kanalı İltihabı) Epidural Anestezi Epidural Kan Yaması Epilasyon Epispadias (Dış İdrar Kanalı Üstünün Açık Olması) Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Bozukluğu) Ergenlik Bozuklukları Ergenlik Sivilceleri Ergenlik Sorunları Erizipel (Yılancık) Erkek Genital Problemleri Erkek Kısırlığı Erkek Kontrasepsiyonu (Erkeğin Korunması) Erkeklerde İdrar Kaçırma Erkeklerde Sertleşme Sorunu Erken Boşalma (Prematür Ejekülasyon, Bel Gevşekliği) Erken Doğum Erken Doğum (Prematürite) Erken Ergenlik Problemi Estetık Ve Kozmetık Dermatoloji Excimer Laser Fakik Göz İçi Lens Fallot Tetralojisi Fallot Tetrolojisi Fenilketonüri Fetal Ekokardiyografi Fikomikoz (Mantar Enfeksiyonu) Fil Hastalığı (Filariazis) Fimozis (Bitiklik) Fistül Fistül Embolizasyonu Fırsatçı Enfeksiyon Fıtıklar Fraksiyonel Lazer Frengi Gastoskopi (Midenin İçine Bakmak) Gastrit Gebe Kalamama Gebelik Gebelik doppler Gebelik Zehirlenmesi (Eklampsi, Preeklampsi) Gebelikten Korunma Yöntemleri Geç Doğum (Miad Aşımı) Gece İşemesi (Enüresiz, Alt Islatma) Genel Deri Hastalıkları Genel Göğüs Hastalıkları Genel Kalp Damar Cerrahisi Genel Kardiyoloji Genel Kulak Burun Boğaz Genel Radyoloji Genel Sağlık Genel ürolojik uygulamalar Genital Estetik Genital Organ Bozuklukları Genital Siğil Genital Ve Üriner Sistem Görüntülenmesi Girişimsel Kardiyoloji Gıda Zehirlenmesi (Besin Zehirlenmesi) Glokom Glomerüler Hastalıklar Göbek İltihabı Göğüs Ağrısı Göğüs Kanseri Gömük Penis Görme Bozukluğu Göz Ağrısı Göz Alerjisi Göz Altı Işık Dolgusu Göz Altı Morlukları Göz Altı Torbaları Göz Bebekleri İltihabı Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti) Göz Hastalıkları Göz Iltihabı Göz Infeksiyonları Göz Kanlanması Göz Kapağı Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis) Göz Kapağı Hastalıkları Göz Kapağı İltihabı Göz Kapağı Şişliği (blefarit) Göz Kaşıntısı Göz Kayması Göz Kuruluğu Göz Operasyonları Göz Rahatsızlıkları Göz Siniri Hasarı Göz Sulanması Göz Tansiyonu Göz Tembelliği (Ambliyopi) Göz Tiki Göz Travmaları Göz Tümörleri Göz Uyumu (Akomodasyon) Gözenek Sıkılaştırma Grip (İnfluenza) Guatr Guatr (Tiroid Bezinin Büyümesi) Gül Hastalığı (Pityriasis Rosea) Güneş Yanığı Halsizlik (Bitkinlik, Yorgunluk) Hamile Kalamama Hasta Kontrollü Ağrı Giderimi (PCA) Hatalı Sünnet (Sünnet Hatası) Hemanjiom Hemanjiyom Hematolojik Kanserler Hemodiyaliz Hemofili (Pıhtılaşma Bozukluğu) Hemogram (Kan Sayımı) Hemolitik Anemi Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar Hepatit (Karaciğer İltihabı) Hepatit A Hepatit B Hepatit C Hepatit D Hidronefroz (Böbrek Şişmesi) Hidrosel (Testis Torbasında Sıvı Toplanması) Hiper Tansiyon Hiperlipidemi Hipermetropi Hiperplazi Hipertansiyon Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı) Hipofiz Bezi Hastalıkları Hipoglisemi (Kan Şekeri Düşüklüğü) Hiponatremi Hipoparatiroidizm (Paratiroid Hormon Azlığı) Hipospadias (Erişkin Hipopadias) Hipospadias (Yarım Sünnet) Hipotiroidi Hipotiroidi (Tiroid Bezinin Az Çalışması, Tiroid Hormonu Azlığı) Hirsutizm (Kıllanma, Tüylenme) Histerektomi Histereskopi Hodgkin Hodgkin-dışı Lenfoma(Non-Hodgkin Lenfoma) HPV HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi İdiopatik Pulmoner Hemosiderozis İdiyopatik Trombositopenik Purpura (İTP) İdrar Kaçırma (İdrar İnkontinansı) İdrar Kaçırma Ve Kadın Ürolojisi İdrar Kesesi Sarkması (Sistosel) İdrar Sıkışması (Acil İdrar Yapma İsteği) İdrar Tıkanması (Akut Üriner Retansiyon) İdrar Yaparken Yanma (Dizüri) Idrar Yapma Bozukluğu Idrar Yolları Iltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrar Yolu Taşı İdrar Yolu Tıkanıklığı İdrarda Kan Görülmesi (Hematüri) İdrarda Kristal Atılımı İktidarsızlık (Erektil Disfonksiyon, Empotans, Sertleşme Sorunu) Ilaçlara Bağlı İleri Yaş Gebeliği (İleri Anne Yaşı) İltihaplı Artrit Infektif Endokardit İnfertilite (Kısırlık) İnmemiş Testis İnterstisyel Sistit (Ağrılı Mesane Sendromu) İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları İntrakranial Stenoz İşeme Bozuklukları İshal (Diyare) Iskemik Kalp Hastalığı İVP (İlaçlı Böbrek Filmi) Iyi Huylu Tümörler Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi) Kabakulak Kalbin Hızlı Atması Kalıcı Ve Geçici Dolgu Kalın Bağırsak (Kolon) Kanseri Kalın Bağırsak (Kolon) Polipi Kalın Bağırsak Kanseri Kalp Ağrısı Kalp Ameliyatları Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi) Kalp Çarpıntısı Kalp Hastalığı Belirtileri Kalp Hastalıkları Kalp Kapağı Problemleri Kalp Kası Hastalıkları Kalp Krizi(Mi) Kalp Nakli Kalp Ritim Bozukluğu Kalp Romatizması Kalp Sıkışması Kalp Tümörleri Kalp Ve Damar Hastalıkları Kalp Yetmezliği Kalp Zarı İltihabı (Perikardit) Kalpte Acil Müdahele Kalpte Delikler Kalsiyum Eksikliği (Hipokalsemi) Kalsiyum Fazlalığı (Hiperkalsemi) Kan Kanseri (Lösemi) Kanama (Pıhtılaşma) Bozukluğu Kanama Bozuklukları Kanama Ve Morarıklıklar Kanamaların Uzun Sürmesi Kanamanın Uzun Sürmesi Kanda Kolesterol Yüksekliği Kanda Kolestrol Yüksekliği Kangren Kanlı İdrar (Hematüri) Kanlı Meni (Hemospermi) Kanser Ağrılarında Katater Tedavisi Kansızlık (Anemi) Kapak Hastalıkları Kapak Yetersizlikleri Karaciğer Karaciğer Nakli Karaciğer Safra Yolları Pankreas Görüntüleme Karaciğer Yağlanması (Hepatosteatoz) Kardiyak Anestezi Karotis Cerrahisi Kas Ağrıları Kas Kısalığı Kaşıntı Katarakt Kawasaki Hastalığı Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kemik İliği Kanseri Kemik İliği Nakli Kemik İliği Nakli (Kök Hücre Nakli) Kemik İliği Yetmezliği Kemik İltihabı (Osteomyelit) Kemik Tüberkülozu Kemik Veremi Kemoterapi (İlaçla Kanser Tedavisi) Keratit Keratokonus Keratoplasti-Kornea Nakli Kimyasal Peeling Kist Hidatik Kist Hidatik (Hidatik Kist, Köpek Tenyası Kisi) Kıl Dönmesi Kıl Kökü İltihabı (Folikülit) Kıl Kurdu (Oksiyür) Kılcal Damar Çatlaması Kıllanma (Tüylenme, Hirsütizm) Kırma Kusurları Kırmızı Göz Hastalığı Kısırlık (Erkek Kısırlığı) Kısırlık / İnfertilite Kızamık Kızamıkçık Kızıl Hastalığı (Scarlet Faver) Klima Hastalığı (Lejyoner Hastalığı) Koil Kök Hücre Nakli (Transplantasyonu) Kök Hücre Transplantasyonu Kolay Kanama Koledok Kisti Kolera Kolesterol Kolon Grafisi (Kalın Bağırsak Filmi) Kolon Kanseri Kolorektal Cerrahi Kolposkopi Konjonktivitler Kontakt Lens Koroner Arter Hastalığı Koroner Arter Hastalıkları Koroner Arter Tıkanıklığı Koroner Bypass Koroner Bypass Cerrahisi Koroner Kalp Hastalığı Kristal Artritleri (Gut, Yalancı Gut) Kriyoprinopati Kriyoterapi Kronik Böbrek Yetmezliği (Kronik Böbrek Hastalığı) Kronik Glomerulonefrit Kronik Prostatit Kronik Pyelonefrit Kronik Venöz Yetmezliği Küçük Penis (Mikropenis) Kuduz Kulak Hastalıkları Kurdeşen Kuşkulu Genital Yapı Laparoskopi Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Lazer Epilasyon Lazer İle Göz Tedavisi Lazer İle Varis Ve Kılcaldamar Tedavisi Lazer Tedavileri Lazer Termal Keratoplasti (Ltk) Lazerle Çatlak Tedavisi Lazerle Dövme Silme Lazerle İz Tedavisi Lazerle Leke Tedavisi Lazerle Yüz Estetiği Lenf Bezi Büyümesi (Lenfadenopati) Lenf Bezi Kanseri (Lenfoma) Lenfanjioma (Lenf Damarı Tümörü) Lenfoma Lens Hastalıkları Lepra (hansen Hastalığı) Liken Liken Planus Livedo Retikülaris Lökokori Ve Oküler Sendromlar Lökopeni (Beyaz Kan Hücresinde Azalma) Lökosit (Beyaz Kan Hücresi) Hastalıkları Lösemi Lyme Hastalığı (Borreliosis) Makat Sarkması (Rektal Prolapsus) Makula Dejeneresansı (Sarı Nokta Hastalığı) Makula Deliği Mantar Hastalıkları Megaüreter (Üreter Genişlemesi) Meme Ca Meme Hastalıkları Meme İğne Biyopsisi Meme Kanseri Meme Radyolojisi (Tomosentez) Menenjit (Beyin Zarı İltihabı) Meni Kanalı Tıkanıklığı Menopoz Mesane (İdar Kesesi) Kanseri Mesane (İdrar Kesesi) Taşı Mesane İltihabı (Sisitit) Mesane Kanseri Ve Tedavisi Mesane Küçülmesi (İdrar Kesesi Hacminde Yetersizlik) Mesane Problemleri Metabolik Cerrahi Metabolik Sendrom (İnsülin Direnci) Metabolizma Bozuklukları Mezenterik Damar Hastalıkları Mezolift Mezotelyema Mezoterapi Mide Ağrısı Mide Balonu Mide Bandı Ameliyatı Mide Cerrahisi Mikozis Fungoides (mf) Mikrodermabrazyon Mikroplara Bağlı Deri Hastalıkları Mikrovasküler Oklüzyon Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi Mirror Hand Mitral Darlığı Mitral Kapak Replasmanı Mitral Kapak Sorunu Mitral Yetmezlik Miyelodisplastik Sendrom Miyelofibroz Miyeloproliferatif Hastalıklar Miyokard Enfarktüsü Miyokardit (Kalp Kası İltihabı) Miyopi Miyopluk Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) Morarıklık Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi) Multipl Miyelom Muskuler Brıdge Nasır Nazofarenks Nefes Darlığı Nefrit (Glomerül İltihabı) Nefrokalsinozis Nefrotik Sendrom Nefrotik Sendrom (Protein Kaçağı) Nezle (Soğuk Algınlığı) Nörojen Mesane (Mesane Felci, Spastik Mesane) Nöromuskuler Hastalıklar Obezite Obezite (mide balonu , mide botoksu ) Obezite (Şişmanlık) Obezite ameliyatı Obezite Cerrahisi Ödem Omurga Osteomiyeliti Omuz-Kol-El Hastalıkları Onkoloji Optik Sinir Hastalıkları Orak Hücreli Anemi Ortez Ve Protezler Ortopedik Hastalıklar Osteoartroz Osteogenezis İmperfekta (Cam Kemik Hastalığı) Osteomalazi (Kemik Yumuşaması) Osteoporoz (Kemik Erimesi) Otoimmun Hastalıklar Otozomal Dominant Polikistik Böbrek Hastalığı Pacemaker Panik Atak Pankreas Tümörü Papil Ödem Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması) Parasomniler Parazit Hastalıkları Paronişi Patella Dislokasyonu Patent Duktus Arteriosus (PDA) Pdt (Fotodinamik Tedavi) Peeling Pelvik Enfeksiyon Pelvik Organ Sarkması Pemfigus Penis Büyütme Ameliyatı Penis Eğriliği Penis Kanseri Penis Kırılması (Penil Fraktür) Penis Kopması Penis Yaralanması Perianal Fissürler Perianal Fistüller Periferik Arter Cerrahisi Periferik Arter Hastalıkları Periferik Damar Hastalığı Periferik Yayma Perikarditler Perinatoloji Peritonit Perkütan Cerrahi Peygamber Sünneti Piterjium (Gözde Et) Pıhtılaşma Testleri Plasenta Previa Plazma Kinetik (Kansız) Prostat Ameliyatları Pnömoni (Akciğer İltihabı, Zatürre) Pnömotoraks Polikistik Böbrek Hastalığı Polikistik Over Sendromu Polipozis Koli Posterior Üretral Valv (Dış İdrar Kanalında Kapakçık) Potasyum Yüksekliği Prematüre Retinoplastisinde Göz Muayenesi Prenatal Genetik Tanı (Amniyon Mayi, Kord Kanı) Presbiyopi Priapizm (Uzamış Ve Ağrılı Ereksiyon) Prostat Ameliyatı Sonrası İdrar Kaçırma Prostat Büyümesi Prostat Hastalıkları Prostat İltihabı Prostat Infeksiyonu Prostat Kanseri Ve Tedavisi Prostat Yangılanması Prostatit Prp (Platelet Rich Plasma) Psoriasis Vulgaris Psöriazis PTA Pulmoner Tromboemboli Punch Biyopsi Pyoderma Rahim Ağzı Kanseri Rahim Hastalıkları Rahim Kanaması Rahim Sarkması (Uterosel) Rahim sarkması (vajinal prolapsus) Raşitizm Reflü - Gastrit Reflü Özofajit Refraktif Cerrahi Rektum Kanseri Rektum Sarkması (Rektosel) Renal Hipertansiyon (Böbrek Hastalığına Bağlı Tansiyon Yüksekliği) Renal Tübüler Hastalıklar Respiratuar Sinsityal Virüs Enfeksiyonu Retina Retina Dekolmanı Retina Problemleri Retinoblastom Reyno Sendromu Reynoud Fenomeni Riskli Gebelik Robotik Cerrahi Romatizmal Hastalıklar Rotasyon Anomaliler Saç Dökülmesi Saç Hastalıkları Saç Kepeklenmesi Saç Kıran Saç Ve Sakal Ağarması Saçların Kepeklenmesi Safra Kanalı Taşları Safra Kesesi Hastalıkları Safra Kesesi İltihabı Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis) Safra Kesesi Taşları Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları Safra Taşları Sağ Kalp Yetmezliği Sakal İltihabı Sakal Kıran (Kerion) Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu) Sarılık Sarkma (Pelvik Organ Proplapsusu) Sarkoidoz Sarkom Şaşılık (strabismus) Sedef Hastalığı (Psöriazis) Şeker Hastalığı (diyabet) Şekersiz Diyabet (Diyabetes İnsipitus, Şekersiz Şeker Hastalığı) Selektif salpingografi ve rekanalizasyon Sepsis (Kan Zehirlenmesi) Sertleşme Olmaması (Empotans, Erektil Disfonksiyon, İktidarsızlık) Serum Hastalığı Ses Problemleri Sezaryen Sezaryen Sonrası Normal Doğum Siğil Sindirim Sistemi Radyolojisi Sinir Kesisi Sinir Sistemi Hastalıkları Sinirsel Ağrılar Sinüs Hastalıkları Sinüzit Şişkinlik Şişmanlık (Aşırı Şişmanlık) Şişmanlık (Obezite) Sistemik Lupus Eritematozus (SLE) Sistit (Mesane İltihabı, İdrar Kesesi İltihabı) Sivilceler Sırt Ağrısı Sıtma (Malarya) Sıvı Ve Elektrolit Bozuklukları Skleroderma Smear Testi Solukluk (Soluk Beniz) Son Dönem Böbrek Hastalığı Sperm Hücresi Yokluğu (Azospermi) Sperm Sayısında Azalma (Oligospermi) Stent Su Çiçeği Suda Doğum Sünnet Tanı Yöntemleri Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği Tansiyon Yüksekliği Taş Hastalığı Taşikardi Tavuk Karası Hastalığı Tembel Mesane Testis İltihabı (Orşit) Testis Kanseri Testis Torsiyonu (Testis Burkulması) Tetanoz Tifo Tip 2 diyabet Tip-1 Diyabet (Çocuk Diyabeti) Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi Tiroid Bezi İltihabı (Tiroidit) Tiroid Bezinin Az Çalışması (Hiportiroidi, Tiroid Hormon Azlığı) Tiroid Bezinin Büyümesi (Guatr) Tiroid Bezinin Fazla Çalışması (Hipertiroidi, Tiroid Hormon Fazlalığı) Tiroid Hastalıkları (guatr) Tiroid Kanseri Tiroid Kanseri-Tanısı Tiroid Nodülü Tiroid Ve Göz Tiroid Ve Paratiroid Tıraş Biyopsi Tırnak Batması Tırnak Hastalıkları Tırnak İltihabı Tonsillit Torakoabdominal Aort Anevrizması Toxoplazmozis Trombofili (Pıhtılaşma Bozukluğu) Tromboflebit (Damar İçinde Pıhtılaşma) Trombosit (Kan Pulcuğu) Hastalıkları Trombositopeni (Kan Pulcuğu Azalması) Tromboz (Kanın Damar İçinde Pıhtılaşması) Tüberküloz Tüberküloz (Verem, İnce Hastalık) Tümör Embolizasyonu Tüp Bebek Turner Sendromu Üç Damar Hastalığı Uçuk Üfürümler Ülseratif Kolit Ultrasonografi (USG) Ur (tümör) Üremi (Kanda Üre Yüksekliği) Üreter (İdrar Yolları ) Taşları URS Ve RIRC Üreter Genişlemesi (Megaüreter) Üreter Kanseri (İç İdrar Kanalı) Üreter Mesane Bileşke Darlığı (Üreterovezikal Darlık) Üreter Taşı Üreterosel Üreterovezikal Darlık (Üreter Mesane Bileşke Darlığı) Üretra Darlığı (Dış İdrar Kanalı Darlığı) Üretra Kanseri (Dış İdrar Kanalı) Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu) Üriner Sistem Anomalisi Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı) Üriner Sistem Yaralanmaları Ürolojide Laparoskopik Cerrahi Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Ürolojik Tümörler Ürtiker Ürtikeria Pigmentosa Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE) Utangaç Testis (Retraktil Testis) Uveitler Uyuz Uyuz (Gal Hastalığı) Vajen Tepesi Sarkması (Vault Prolapsus) Varikosel Varis Varis Cerrahisi Varis Tedavisi Varis Ülseri Vazovagal Senkop Ven Hastalıkları Ventriküler Septal Defekt Ventriküler Septal Defekt (VSD) Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü) Vezikoüretral Reflü Vezikovajinal Fistül (İdrar Kesesi İle Vajina Arasında Delik) Viral Enfeksiyon Viral Gastroenterit (Mide Gribi) Viral Hepatit (Hepatit A, B, C, D) Virus Hastalıkları Vitiligo Vitroretinal Cerrahi Von-Willebrand Hastalığı VSD (Ventriküler Septal Defekt ) VUR (Vezikoüreteral Reflü, Böbrek Reflüsü) Wilms Tümörü (Böbrek Tümörü) Yağ Eritme Ve Selülit Tedavisi Yama (Patch) Testi Yan Çapraz Bağ Kopması Yanıklar Yapay Mesane Yaralar YAtak Islatma (Enürezis, Gece İşemesi) Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri Yemek Borusu (Özofagus) Varisi Yenidoğan Enfeksiyonları Yenidoğan Hastalıkları Yenidoğan Kraniyal Ultrasonografisi Yenidoğan Mekanik Ventilasyon Yenidoğan Sarılığı Yoğun bakım Yolculuk İshali (Turist Diyaresi, Seyehat İshali) Yorgunluk Yüksek Tansiyon Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yürüme Bozuklukları Yüz Dolgusu Yüz Felci Yüz Gerdirme Zatürre Zona Hastalığı (Herpes Zoster) Zor Doğum (Distosi) Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube