Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

Genel Cerrahi - Ankara
5.0

Tiroid Nodülü, Tiroid Kanseri, Tiroid Hastalıkları (guatr)

5.0

“Öncelikle degerli hocama samimiyeti , ilgisi ve verdiği guven için cok tesekkur ederım Ameliyat ve a...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri

Doç.Dr.Öğr. İsmail BİRİ, tıp eğitimini İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Ayrıca Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde Endoskopi Sertifikasyon eğitimi de almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Hakkari Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmet yükümlülüğünü yerine getirmiş olan Doç.Dr.Öğr. İsmail BİRİ, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Koru Sincan Hastanesi'nde devam etmektedir. 

Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar Çankaya/Ankara
Hizmetler
Splenektomi Fue yöntemiyle saç ekimi Polipektomi Anoskopi Laparoskopik apendektomi Devamı
Özel Koru Sincan Hastanesi
Özel Koru Sincan Hastanesi /
Hizmetler
Splenektomi Fue yöntemiyle saç ekimi Polipektomi Anoskopi Laparoskopik apendektomi Devamı

İlgi Alanları

Tiroid Nodülü Tiroid Kanseri Tiroid Hastalıkları (guatr) Safra Taşları Safra Kesesi Taşları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MA
Mus*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Öncelikle degerli hocama samimiyeti , ilgisi ve verdiği guven için cok tesekkur ederım Ameliyat ve ameliyat sonrası hocamın sayesınde cok guzel gectı. Ayrıca yaptıgı işi paradan ziyade meslek aşkı ile yaptıgı inanın her daim telefonun ucunda olması sizi dinlemesi cevap vermesi ile belli oluyor. Laparoskopik fıtık ameliyatında idda esiyorum bir numara.Sayın hocam iyi ki sizi tanımış ve size gelmişim.

OA
Ozg*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Degerli hocamı esimin fıtık problemi için gittiğimizde tanıdık hem kasıklarında hem de göbeğinde yer alan fıtıgı tek ameliyatla çözen doktorumuza sonsuz teşekkürler ameliyat öncesi samimiyeti bilgisi ile zaten bizi rahatlatan sayın hocam ameliyat sonrası telefonla sorularimiza cevap oldu meslek aşkı her daim belli olan degerli hocam iyi ki sizi tanıdık iyi ki size geldik

EY
Ebr*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

27 Ekim Salı günü yapılan tetkiklerimde safrakesemde küçük taşlar olduğunu öğrenip, yorumları okuyarak İsmail beye randevu aldım. Kendisi tetkiklerimi incelediğinde taşların çok küçük olduğunu ve kanala düşerse yaşayabileceğim sıkıntıları tek tek anlattı. Bilgisi, kendine güveni ve esprili yaklaşımı ameliyattan korkup kaçmak yerine tamam hocam yapalım bu işi dememe neden oldu. 31 Ekim Cumartesi günü ameliyatımı oldum. İlgili ve becerikli doktoruma teşekkür ediyorum. Daha önce yorum yazacaktım ama benim için doktorluk sadece ameliyat etmekle kalmıyor, diğer aşamaları da görmek ve süreç boyunca benim gibi ameliyattan korkan başkaları için doktorunuzun verdiği güven ve önemi de tecrübe edip anlatmak istedim. İsmail bey konuşkan, güleryüzlü ve samimi bir doktor. Kendinizi onun yanında rahat hissediyorsunuz. Ameliyat öncesi hastane süreci, ameliyathane personelinin güleryüzü (ayılırken beni uyandırmaya çalışan hemşireye teşekkür edip, elinize sağlık dedğimi hatırlıyorum o da bana geçmiş olsun, görevimiz demişti) ameliyat sonrası odaya alındığımda katta görevli tüm personelin ilgisi ve taburcu olana kadar geçirdiğim süreç doktorumun işine ve personeline hakimiyetinin, işini gerçekten iyi yaptığının göstergesidir. Bugün dikişlerimi aldırmaya gittim ve İsmail bey bizzat ve çabucak dikişlerimi aldı. Muayeneden itibaren yaşadığım bu süre zarfında bana özel numarasını verdiği için (her hangi bir sıkıntı da ya da aklına takılan bir şey olursa bana her zaman bu numaradan ulaşabilirsin denilmesi bir hasta için gerçekten çok önemlidir) aklıma takılan herşeyde kendisine mesaj attım ve hepsinde de geri dönüş yapıp beni bilgilendirdi. Ameliyat konusunda da ilk günler tabii ki ağrım oldu ama çabuk toparlandım özellikle de içi taş ve çamur dolu olup görevini yerine getirmeyen bir organla vedalaşma konusunda şimdi iyi ki İsmail beyin sayesinde bu kararı alıp ameliyatımı olmuşum diyorum. Emekleri için tekrar teşekkürler.

MN
Muh*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Annemin aort anevrizması vardı ve çoklu arter %50 tıkalıydı. Bunların yanı sıra safra kesesinde taş ve çamur vardı, ağrıları artık dayanılmaz olmuştu. Ameliyat olması olması riskliydi. Tavsiye üzerine İsmail Biri hocamıza gittik. Bu riskli ameliyatı başarı ile gerçekleştiren İsmail Biri hocamıza çok teşekkür ederiz...

bT
Bah*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hocamı internetten araştırarak bulduk ve iyi ki de bulmuşuz. Safrakesesi ağrısı ile hocamıza gittik. Kapıdan içeri girdiğimiz andan itibaren bizimle ailesinden biri gibi İlgilendi. 3 aylık bebeğimiz olduğu için tüm tetkiklerimizi hızlı bir şekilde tamamladı ve elinden gelenin fazlasını yaptı. Hastaneye gittiğimiz andan itibaren ameliyat olup evimize dönene kadar bizimle bire bir ilgilendi ve gece gündüz bütün telefonlarımıza yanıt verdi. Zorlu ve ağrılı bir sürecimi İsmail hocam sayesinde rahat geçirdim. Korkarak gittiğim hastaneden mutlu ve huzurlu bir şekilde evime döndüm. Daha ameliyat olalı 3 gün olmasına rağmen normal hayatıma döndüm ve artık kızımla daha rahat ilgilenebiliyorum . Allah razı olsun İsmail hocamdan. Buraya yazmamdaki amaç gerçekten genel cerrahi doktoru arıyorsanız gözünüz kapalı İsmail hocaya gidebilirsiniz. Özellikle yeni bebeği olanlar hamile olanlar emin olabilirsiniz ki sizden daha özenli ve dikkatli oluyor. Her adımınızı düşünerek yönlendiriyor. İciniz rahat bir şekilde İsmail hocamıza gidebilirsiniz.

GD
Gok*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bugüne dek, gördüğüm doktorlar içinde en İNSAN ve en iyi doktordur..Annemin 24 saat safra kesesi taşları nedeniyle kıvranmasınin ardindan tamamen raslantisal bi bicimde kendisini bulduk, ama anladikki cektigimiz tüm acı, hastane bulamayışımızın sebebi hocamı tanıyabilmek onu bulabilmek içinmiş..Genel cerrahide bu andan itibaren hocamı tek geçerim.Çok zor bi operasyonu harika bi biçimde tamamlamış,hiç sorunsuz bi biçimde taburcu etmiştir bizi..çok yaşasın..

HY
HAN*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Merhaba Yaklaşık 5 yıldır aktif olarak çektiğim hemeroid(basur) rahatsızlığım nedeni ile son zamanlarda çok büyük sıkıntılar çekmiş durumdaydım.Büyük araştırmalarım sonucunda İsmail BİRİ hocamı Allah karşıma çıkarttı. İsmail hocam Mart ayı içerisindeki yaptığı muayenede 4. evre hemeroidim olduğunu ve ameliyat ile ancak çözüm olunabileceğini belirtti. Mart ayının son haftasında bana önerdiği THD yöntemi ile ameliyatımı planladık. Oldukça güzel geçen bir ameliyatım sonucunda yaklaşık 3 hafta kadar bir zaman geçti her gün çok daha iyiye gittiğimi, ameliyat öncesine göre şu an %90 seviyesinde daha iyi olduğumu gördükçe ne kadar doğru bir tercih yaptığımı görmüş oluyorum. İsmail hocama ameliyat öncesi ameliyat esnasında ve sonrasındaki ilgi ve alakasından cana yakınlığından maddi manevi desteklerinden dolayı buradan tekrar tekrar teşekkür ederim. Bu rahatsızlığı yaşayanlara, İsmail BİRİ hocamın ülkemizin en önemli cerrahlarından biri olduğunu, önerebileceğim tek adres olduğunu belirtmek istiyorum. Gözünün kapalı tedavi olabilirsiniz. Allah şifalar versin...

AU
A. U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Öncelikleherkeseiyigünlerdiliyorum.Benyaklaşık5-6yıldırhemeroidsıkıntısıçekmekteydim,busıkıntıdandolayısosyalyaşantımçokfazlaetkilenmekteydi,fakatameliyatolmaktankorkumdandolayıdoktoragitmiyordum.Sonzamanlardasüreklikanamaşikayetimçoğalmasındandolayıkandeğerlerimsüreklidüşmeyegidiyor,başdönmesi,halsizlikgibişikayetlerimartmıştı.Bendeartıksonçareameliyatolmakiçindoktoraraştırmayabaşladımveismailhocamızıbusitedenbuldum.Yazılangörüşleriokudumveismailhocamızamuayeneolmayakararverdim.Sağolsunhocamızçokilgilibirisi,banakorkulacakbirşeyolmadığınıTHDdiyebiryöntemolduğunuvebusıkıntıdançokkolaybirşekildekurtulabileceğimisöyledi.Bendehocamızagüvenerekameliyatoldum.3.seviyedebirhemeroidşikayetimolmasınarağmensadece1günbirazağrıçektim,2.günnormalayağakalktım.Hiçkorktuğumgibiolmadı.1-2haftabirazkanamavehafifağrımolduamasonrasındagerçektençokiyiyim.Şuandaameliyatolalı45günoldu,ameliyatolmadanöncekihalimden%95dahaiyiyim.Benibusıkıntıdankurtardığıiçinİsmailhocamaçokteşekkürediyorum

TK
Tak*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İsmail biri işinin ehli bir hoca. Tedavimizde gösterdiği dikkat ve özen için kendisine çok teşekkür ederim. Çukurambar koru hastanesinde gösterilen hizmet ve çalışanların güleryüzlü, hoşgörülü tavırları ve yardımseverlikleri, Ameliyat sonrası gösterilen ilgi ve alaka için de koru hastanesine ve çalışanlarına ayrıca teşekkür ederim. Özellikle fıtık hastaları gzü kapalı tedevi olabilirsiniz. Tavsiye ederim.

YU
Yıl*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Akşam şiddetli karın ağrısı ile uyanan 24 yaşındaki çocuğumu Koru Ankara Hastanesi Acil Servisi'ne götürdüm. Kan tahlili, ultrason ve röntgen sonucunda bir teşhis konulamadı. Öğle yemeği esnasında sayın hocam kulak misafiri olmuş ve ilgisinden dolayı acil doktoruna tomografi ile apandisitine bakmayı teklif etmiş. Tomografi sonucu apandisit iltihabı görüldü ve hemen ameliyata alındı. Sevgili hocam kapalı yapmak istediği ameliyatı çocukta milyonda bir görülen apandisit türüne rağmen açığa çevirmedi ve uzun uğraşlardan sonra apandisit alındı. Daha sonraki pataloji sonuçları apandisiti teyid etti. Kendisinin ilgisine, bilgisine, alçakgönüllülüğüne, yardımseverliğine, vicdanlılığına hayran kaldım. Hayatımda onun gibi bir doktora rastlamadım. Şükran ve saygılarımı sunuyorum.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri Özel Koru Ankara Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi İsmail Biri Genel Cerrahi uzmanıdır. Tiroid Nodülü, Tiroid Kanseri, Tiroid Hastalıkları (guatr) alanlarında hizmet veriyor ve Splenektomi, Fue yöntemiyle saç ekimi, PolipektomiSplenektomi, Fue yöntemiyle saç ekimi, Polipektomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube