Özel Doruk Çekirge Hastanesi

Özel Doruk Çekirge Hastanesi

Bursa
4.9

Özel Doruk Çekirge Hastanesi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

4.9
Özel Doruk Çekirge Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Kardiyoloji
Adres

Dikkaldırım Mah Çekirge Zübeydehanım Cad. No:5

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
RV
Rif***** V*****
29 Nis 2023 eklendi.

Her kontrollerimde kendisi ilgili ve alakalı davranmıştır. İletişimi güçlü olan hastasının mevcut durumunu anlamak için çaba gösteren ilgili bir hekimdir.

RV
Rif***** V*****
29 Nis 2023 eklendi.

Her kontrollerimde kendisi ilgili ve alakalı davranmıştır. İletişimi güçlü olan hastasının mevcut durumunu anlamak için çaba gösteren ilgili bir hekimdir.

VA
Vey***** A*****
10 Mar 2023 eklendi.

Mükemmel bir doktor her cümleyi detaylı dinleyerek açıklama yapan biri. Çok sempatik, güler yüzlü çok ama çok memnun kaldım. İşinde en iyisi.

AM
Alt***** M*****
8 Mar 2023 eklendi.

Bence cok samimi ve net teshisi koydu gereksiz ilaclari kaldirdi yeni ilaclarla tedaviye devam

SS
Sen***** S*****
11 Şub 2023 eklendi.

Muayene esnasında ilgi ve alaka güler yüz doktor Altuğ beyin açıklayıcı anlatımı için teşekkür ederim. Ayrıca asistanı Sevgi hanımın işine hakimliği güler yüz cana yakınlığı harikaydı rahatsızlığı olupta çözüm arayanlar için kesinlikle Hüseyin Altuğ Çakmak diyorumm herkese sağlıklı günler dilerim.

SB
Sam***** B*****
3 Şub 2023 eklendi.

Güler yüzlü , ilgili ve sonuç odaklı yaklaşımda bulundu. Tavsiye edilir.

TV
Tur***** V*****
2 Şub 2023 eklendi.

Altuğ bey, gerçekten teknik donanım olarak yüksek bilgiye sahip. Bunu sizlere yaptığı konuşmalardan ve tespitlerden anlayabilmeniz mümkün. güler yüzlülüğü ve hastalara yakından ilgi ve alaka göstermesi çok hoş bir durum.

TV
Tur***** V*****
27 Oca 2023 eklendi.

Dr.Altuğ beyi arkadaş referans ile buldum. Çocuğumun ekg.si çekildi. Altuğ bey gerçekten her detayı bakarak bizi her konuda bilgilendirdi. Kendisinin güleryüzlü yaklaşımı beni ve çocuğumu çok etkiledi. Kendisini yakından tanıma fırsatı bulduk. Akademik kariyer olarak ve mesleki olarak kendini geliştirmiş ve her geçen gün geliştirmeye önem veriyor.

MY
Mus***** Y*****
26 Oca 2023 eklendi.

Başarılı bir hekim yönlendirmesi tavsiyesi ile.. yardımlarından ötürü çok teşekkür ederim

SS
S***** S*****
23 Kas 2021 eklendi.

İlgi Alanları

Akut Akciğer Ödemi Anevrizma Angina Pektoris Anjio Aort Anevrizması Aort Hastalıkları Aort Kapağı Hastalıkları Aort Koarktasyonu Aort Yetmezliği Aourt-Mitral-TRİKÜSPİT ve Pulmoner Kapak Hastalıkları-Balon Tedavisi Aritmi Aritmiler Aterektomi Atrial Fibrilasyon Bacak Damar Tıkanıklığı (Aralıklı Topallama) Baş Dönmeleri Bayılma Bilekten anjio Bilekten stent Çarpıntı Çevresel Damar Hastalıkları Check-Up (Genel Sağlık Kontrolü) Damar Sertliği Damar Tıkanıklığı Derin Ven Trombozu (DVT) Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları Egzersiz reçetesi EKO Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonografisi, Kalp Ekosu) El bileğinden anjiyografi Farmakognozi Fitoterapi Gebe Kalp Hastası Takibi Genel Kardiyoloji Girişimsel Kardiyoloji Girişimsel kardiyolojik işlemler Göğüs Ağrısı Hiperlipidemi Hipertansiyon Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Infektif Endokardit Iskemik Kalp Hastalığı Kalbin Hızlı Atması Kalıcı kalp pili uygulamaları Kalp Ağrısı Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi) Kalp Çarpıntısı Kalp deliklerinin ameliyatsız kapatılması Kalp deliklerinin kapama (ASD, VSD, PDA) Kalp Hastalığı Belirtileri Kalp hastalığı riski belirleme Kalp hastalığından korunma Kalp Hastalıkları Kalp Kapağı Problemleri Kalp kapaklarının ameliyatsız tedavisi ( TAVİ, CARLON) Kalp Kası Enfeksiyonu (Miyokardit) Tedavisi Kalp Kası Hastalıkları Kalp Krizi Hastalıklarında Erken Müdahale-Acil Müdahale Kalp Krizi(Mi) Kalp Pili Uygulaması Kalp pilleri Kalp Ritim Bozukluğu Kalp Ritim Hastalıkları(EPS-ABLASYON) Kalp Pili Tedavisi Kalp Romatizması Kalp Sıkışması Kalp Tümörleri Kalp Ve Damar Hastalıkları Kalp yetersizliği Kalp Yetmezliği Kalp Zarı Enfeksiyonu (Perikardit) Tedavisi Kanda Kolesterol Yüksekliği Kanser hastalarında kalp sağlığının korunması Kanser tedavisinde kalp yetmezliği Kapak Hastalıkları Kardiyoonkoloji Koldan anjio Kolesterol Kordiyomiyopati (Hipertrofik,Dilate ve Restriktif Tip Kalp Kası Hastalıkları) Koroner Arter Hastalığı Koroner Arter Hastalıkları Koroner Arter Tıkanıklığı Koroner Balon Stent Uygulamaları Koroner Bypass Cerrahisi Koroner Kalp Hastalığı Mitral balon Mitral Darlığı Mitral Kapak Sorunu Mitral Yetmezlik Miyokard Enfarktüsü Nefes Darlığı Non invaziv kardiyoloji(girişimsel olmayan) Pacemaker Periferik Arter Hastalıkları Perikarditler Perkütan Koroner Stent İşlemi Pulmoner hipertansiyon (Akciğer yüksek tansiyonu) Ritim Bozuklukları Ritm bozukluğu çarpıntı tedavisi Sağ Kalp Yetmezliği Şah damar tıkanıklığı Stent Stent uygulamaları Tanı Yöntemleri Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği Tansiyon Yüksekliği Taşikardi Tavi-cto Üfürümler Varis Tedavisi Vazovagal Senkop Ventriküler Septal Defekt (VSD) Yüksek Tansiyon Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube