Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Muğla
5.0

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kurumumuzda toplam 190 uzman bulunmaktadır.

Doç. Dr. Ahmet İmerci

Ortopedi ve Travmatoloji

5.0
Uzm. Dr. Suphi Bülent Sarı

Göz Hastalıkları

4.9
Ass. Dr. Feride Dadaz

Tıbbi Patoloji

Prof. Dr. Bakiye Uğur

Anestezi ve Reanimasyon

Uzm. Dr. Oğuz Çatal

Genel Cerrahi

Dr. Fahri Tuna

Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. İsmail Kırlı

Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Derya Burcu Hazer

Beyin ve Sinir Cerrahisi

5.0
Dr. Önder Özcan

Genel Cerrahi

5.0
Uzm. Dr. Arife Zeybek

Göğüs Cerrahisi

5.0
Dr. Öğr. Üyesi Alper Aksözek

Tıbbi Mikrobiyoloji

Dr. Fatma Küçük

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. Emine Figen Tarhan

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Romatoloji

Uzm. Dr. Nilay Hakan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

,

Neonatoloji

Ass. Dr. Aliriza Taylan Bodur

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dr. Salih Akkuş

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dr. Ceyda Tetik

Pratisyen Hekimlik

Dr. Ayşe Ferhan Akgül

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Acil Tıp
 • Aile Hekimliği
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Hematolojisi
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Nefrolojisi
 • Çocuk ve Ergen Psikiyatristi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon)
 • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
 • Nefroloji
 • Neonatoloji
 • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
 • Nükleer Tıp
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Pratisyen Hekimlik
 • Psikiyatri
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Radyoloji
 • Romatoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Tıbbi Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Patoloji
 • Üroloji
Adres

Orhaniye, İsmet Çatak Cd., 48000 Muğla Merkez/Muğla, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AO
Aşı***** O*****
16 Kas 2023 eklendi.

Oğlumun talihsiz bir kaza sonucu tek gözünü ilk müdahaleyi yapan doktorumuz. Çok başarılı ve alanında tek Dr. Çünkü çok kez prof.dr lara gittik. Hepsi göze yapılması gereken herşeyi çok güzel yapılmış olduğunu ifade ettiler. Allah razı olsun. Minnettarız. Böyle güzel insanlara ihtiyacımız var. Teşekkür ederim hocama.

AB
Ali***** B*****
6 Eki 2023 eklendi.

Ahmet hocam ve ekibi tarafından 27 temmuz da başarılı bir ön çapraz bağ ameliyatı geçirdim. Çok kısa süre zarfın da iyilesme süreci geçirdim. Mustafa Kemal Atatürk'ün "Beni Türk hekimlerine emanet edin" sözünün vücut bulmuş hali Ahmet hocama ve ekibine ameliyat öncesi ve sonrası göstermis olduklari ilgi alaka ve güler yüzlü hizmet icin teşekkür ederim

ŞG
Şen***** G*****
1 Eyl 2023 eklendi.

Değerli doktorumla tanışmamız rahim içinde Rahime ve yumurtalıklarıma yapışık riski bir miyom sebebiyle oldu riskli beni ürküten ameliyatımı öncesi psikolojik olarak beni rahatlatan ve destek olan yaklaşımıyla öncelikle çok çok teşekkür ediyorum Ameliyatım çok güzel çok başarılı geçti hiçbir ağrı sızı çekmeden atlattım sonrası kontroller deki ilgi alakası ailemizden biriymiş gibi oldu iyki yollarımız kesişmiş Her daim gideceğim ve yakınlarımı yönlendireceğim bir doktorum oldu çalışmalarında başarılar diliyorum.

NU
Naz***** U*****
8 Tem 2023 eklendi.

2022 Ocak ayında kalp krizi geçirdim gece nöbette Abdullah bey varmış yaşama şansım bile yokmuş 3 anadamar tıkanmış 3 stent takılmış. Bı islem yapmışlar. Çok şükür onun sayesinde hayattayım. Gerçektende çok ilgili bir doktor güler yüzlü hastalarını hiç kırmıyor muayenesine gittiğiniz zaman sanki öze l hastanedekil gibi ilgileniyor aydın devlet hastanesinin kardoloji bölümündeki en iyi doktor bütün yıldizlari haketiyor doktorumuz .

KA
Kor***** A*****
30 May 2023 eklendi.

37 yaşında geçen hafta kalp krizi geçirdim. Damarlarım tıklanmış. Ambulansla hastaneye götürüldüm. Şansım varmış ki karşıma Abdullah Hoca çıktı. Anjiyomu yaptı, stentimi taktı. Süper ilgilendi. Daha 2 stent daha takılacak önümüzdeki ay. Doktorların emekleri ödenmez. Beni öteki taraftan aldı buraya getirdi adeta. 11 aylık çocuğuma bağışladı. Minnetim sonsuzdur.

MA
Muz***** A*****
20 Nis 2023 eklendi.

Doktorumuz Burak bey, 85 yaşındaki annem için hem randevuda, hem işlemin yapılmasında, hastalığın detaylı açıklamasında çok yardımcı oldu. Anneme yaklaşımı kibar ve anlayışlıydı. Anneme uygulanan işlemin evde yapılabilmesi için, evde bakımdaki arkadaşlara eğitim verip, onların anneme evde yardımcı olmalarını sağladı ki defalarca düştüğü için ağrıları ve hareket zorluğu bulunan annemin hastaneye gitmesi işkence olduğu için, işlemin evde yapılabilmesi çok önem taşıyordu. Bu kadar sabırlı, kibar, anlayışlı ve yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca, asistan olmadan gidebildiğimiz ender uzmanlardan biri olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim.

TS
Til***** S*****
30 Ara 2022 eklendi.

Sevgili doktorumuz Doç Dr. Hasan Deliktaş, Prof. Dr. Hayrettin Şahin ile birlikte girdikleri ameliyatta anneme açık nefrektomi ameliyatı yaparak böbreğindeki daha sonradan kötü huylu olduğunu öğrendiğimiz büyük bir tümörü ve bir böbreğini alarak annemi başarılı şekilde opere etmiştir. Sevgili doktorlarımız sayesinde annemin ameliyatı başarılı geçmiştir. Ameliyatın yapıldığı Muğla Yücelen Hastanesi'nin koşulları da son derece memnuniyet verici ve hastane ortamı da gayet nezih, rahat ve ev ortamı gibidir. Doktorlarımız ameliyat sonrasında da annemi sık sık ziyarete gelmişlerdir ve annemin kontrolleri de düzenli şekilde devam etmektedir. Sorduğumuz sorulara her defasında sabırla cevap veren ve annemi çok ciddi bir soruna yol açabilecek bir durumdan hızlıca kurtaran iyi kalpli doktorlarımıza sonsuz sevgi, saygılarımızı sunar, kendilerini herkese tavsiye eder, şifalı ellerinin dert görmemesini dileriz.

YB
Yav***** B*****
14 Eyl 2022 eklendi.

Benim topuğum da çok nadir gerçekleşen bir kırık vardı. Tanı bile konulamıyordu Ahmet hocam beni diğerleri gibi geçiştirmeyip doğru tanı ve tedaviyi uygulayabilen başarılı bir doktordur tavsiye ederim ..

TD
Tuğ***** D*****
14 Eyl 2022 eklendi.

Oğlumuz tek ayak İçe dönük olarak dünyaya geldi.(Pes Ekinovarus) Muğla araştırma hastanesi yoğun bakımında Ahmet hocamız tedavisine başladı.8 haftalık alçılama tedavisi sonrası aşilotomi ameliyatını gerçekleştirdi ve sonra 2 haftalık daha alçılama sürecimiz sonunda ponseti cihazına geçtik.Bu ayak nasıl düzelir diye düşünürken Ahmet hocamızın doğru tedavisi sonucu hem ayağımız düzeldi hemde bizi psikolojik anlamda çok rahatlattı . Şuan oğlum 7 aylık hala kontrollere gidiyoruz ve 4 yaşına kadar da gitmeye devam edeceğiz. Kendisine minnettarız Allah razı olsun bu günleri atlatmamıza yardımcı olduğu İçin çok çok teşekkür ederiz hocam 🙏

NS
Naz***** S*****
13 Nis 2022 eklendi.

13.04.2022 tarihinde muayene oldu eşim.Bu zor calisma şartlarına rağmen doktor bey iletisimiyle,güler yuzuyle ,alan bilgisiyle çok iyi bir hekim.Tum sorularımızı sıkılmadan,içtenlikle yanıtladı.Kendisine çok çok teşekkür ederiz. Maddi-manevi emeklerinin karşılığını alması dileğiyle..🙏

İlgi Alanları

4 boyutlu gebelik ultrasonu Abdominal Laparoskopi Access Bars Acil Cerrahi ACOS Adale Romatizması Adenokarsinom Adet Ağrıları (Dismenore) Adet bozukluğu Adet Düzensizliği Adet Düzensizlikleri Affektif Bozukluklar Aging-Hormon Tedavisi Ağız Kokusu (Halitosis) Ağız Kuruluğu (Kserostomi) Ağrı Ağrı Tedavisi Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) Ağrının Ayrıcı Tanısı Ağrısız Doğum Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf) Akciğer Apsesi Akciğer Ca Akciğer Embolisi Akciğer Grafisi Akciğer Kanseri Akciğer Ödemi Akciğer Perfüzyon Sintigrafisi Akciğer Tümörleri Akciğerde Kitle Akdeniz Anemisi Akrep Sokması Akromegali (Büyüme Hastalığı) Akupunktur İle Zayıflama Akut Akciğer Hasarı Akut Akciğer Ödemi Akut Böbrek Yetmezliği Akut Gastroenterit (İshal) Akut Lenfoblastik Lösemi (ALL) Akut Myeloid Lösemi (AML) Akut Periton Diyalizi Akut Romatizmal Ateş Akut Sinüzit Alerji Alerjik Hastalıklar Alerjik Konjonktivit (Alerjik Göz Hastalığı) Alerjik Nezle Alerjik Reaksiyon Alkaptonüri Alkol ve Madde Bağımlılığı Allerjik bronkopulmoner aspergillozis Alport Sendromu Alternatif Tıp Altın İğne Tedavisi Altını Islatma Problemi Alzheimer Amfizem Anal Bölge Hastalıkları Anestezi (Narkoz) Anevrizma Anevrizmada Stent Angina Pektoris Anjio Anjioödem (Yüz, Göz Ve Dudakta Şişme) Ankilostomiyaz Ankilozan Spondilit Anksiyete Bozukluğu Anne Sütünün Azlığı Anormal Kalp Sesi (Üfürüm) Anosmi (Koku Alamama) Antenatal Hidronefroz (Doğum Öncesi Hidronefroz) Antimikrobiyal Tedavi Antisosyal Kişilik Bozukluğu Aort Hastalıkları Aort Kapağı Hastalıkları Aort Koarktasyonu Aort Yetmezliği Apse Insizyonu Ve Drenajı Aritmi Aritmiler Arı Sokması Arkus Aorta Anevrizması Arpacık Arteriovenöz Fistül Artrit (Eklem İltihabı) Artritte Steroid Tedavisi Artroskopik Diz, Omuz ve Ayak Bileği Cerrahisi Asit Baz Dengesi Bozukluğu Aşırı Aktif Mesane Aşırı Terleme Aşırı Terleme Ve Tedavisi Astigmatizma Astım Astım (Astım Bronşit) Astım Bronşit Atardamar Hastalıkları Ateş Ateşli Silah Yaralanmaları Atipik Psikoz Atopik Dermatit Atrial Fibrilasyon Atrofik Gastrit Auralı Göz Migreni Auriculotherapy Avn Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Ayak Deformiteleri Ayak ve ayak bileği cerrahisi Ayak Ve Ayak Bileği Hastalıkları Bacak Estetiği Bademcik İltihabı Bağımlılıklar Bağırsak Hastalıkları Bağırsak Kanaması Bağırsak Kanseri Bağırsak Solucanları Bağırsak Tıkanması Bağışıklama Bahar Nezlesi (Alerjik Rinit, Saman Nezlesi) Bakteriyel Enfeksiyonlar Balanit (Penis Başı İltihabı) Balanopostit (Penis Başı Ve Sünnet Derisinin İltihabı) Balon Anjioplasti (Balonla Damar Darlığı Açılması) Balon Dilatasyon Ve Stent Uygulanması Bartholin Apsesi (Kisti) Baş Ağrıları Baş Boyun Kanseri Baş Dönmeleri Baş Ve Boyun Hastalıkları Baş Ve Boyun Kanserleri Başparmak Tabanında Kireçlenme Bayılma Bayılmalar (Senkoplar) Bazı Özel Durumlarda Anestezi Behçet Hastalığı Bel Ağrısı Bel Düzleşmesi Bel Fıtığı Bel-Boyun Ağrıları Berger Hastalığı (Ig A Nefropatisi) Beslenme Beta Mikrobu Beyin Anevrizma Beyin Anevrizması Beyin Damar Hastalıkları Beyin Damarlarındaki Problemler Beyin Hastalıkları Beyin İltihabı (Ensefalit) Beyin Krizi Beyin Travması Beyinde Damar Tıkanıklığı Beyzbol Parmağı Bilgisayarlı Tomografi Bipolar Bozukluk Bitiklik (Fimozis) Biyoelektrik Tedavisi Biyopsi Biyopsi (Meme) Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği) Böbreğin Damarsal Hastalıkları Böbreğin Kistik Hastalıkları Böbrek Atardamarı Tıkanıklığı (Renal Arter Trombozu) Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı) Böbrek Hastalıkları Böbrek Iltihabı Böbrek Kanseri Böbrek Kanseri Ve Tedavisi Böbrek Nakli (Transplantasyonu) Böbrek Sintigrafisi Böbrek Taşı Böbrek Taşları Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları) Böbrek Ve İdrar Yolları Travması Böbrek Yetmezliği Böcek Sokmaları Boğaz Ağrısı Boğulmalar Boksör Kırığı Bölgesel Ozon Tedavisi Bölgesel Zayıflama Borderline Kişilik Bozukluğu Botoks Botoks Ve Dolgu Boyun Ağrısı Boyun Düzleşmesi Boyun Fıtığı Bronşektazi Bronşiolit Bronşit Brusella (Mal Hastalığı, Malta Humması, Peynir Hastalığı) BT-Anjiografi Buerger Bulantı Bulimia Nervoza Burger Hastalığı Burun Ahtapotu Burun Ameliyatları Burun Estetiği Burun Estetiği (Rinoplasti) Burun Şekil Bozukluğu Büyüme Geriliği (Boy Kısalığı) Büyümüş Lenf Bezleri Çabuk Yorulma Çarpık Ayak Çarpıntı Çarpıntı (Kalbin Attığını Hissetme) Çekiç Parmak Sorunu Çene Estetiği (Mentoplasti) Cerrahi Hastalarda Beslenme Cerrahi İnfeksiyonlar Çevresel Damar Hastalıkları Charcot-Marie-Tooth Hastalığı (Kalıtımsal Sinir Sistemi Bozukluğu) Charge Sendromu Çikolota Kisti Cilt Bakımı Ve Uygulamalar Cilt gençleştirme Cinsel Fonksiyon Bozuklukları (Kadın) Cinsel Gelişim Bozuklukları (İnterseks, Cinsiyet Farklılaşma Buzuklukları) Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Terapi Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Cinsellik Civa Zehirlenmesi Çocuk - Ergen Psikolojisi Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları Çocuk Diş Hekimliğinde (Pedodonti) Sedasyon Çocuk Hidroseli (Su Fıtığı) Çocuk Kalça Çıkığı Çocuk Ortopedisi Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocuklarda Göz Hastalıklar Çocukluk Çağı Kırıkları Çocukluk Çağı Tümörleri Çoğul Gebelikler (İkiz, Üçüz) Condyloma Akümunata COVID 19 Coxartroz Dabaz (Ürtiker, Kurdeşen) Dalak Hastalıkları Damar Sertliği Damar Tıkanıklığı De Quervain Tenosinoviti (Başparmak Tendon Sıkışması) Deja-Vu Demans Demir Eksikliği Anemisi Depresyon Depresyon (Ruhsal Çökkünlük) Deri Kanserleri Dermapen Dermaterapi Dermatolojik Lazer Dermokozmetik Uygulamalar Detoks Tedavisi Deviasyon Diabetik Retinopati Dijital Mamografi (FFDM) Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Dirençli Epilepsi Dirsek Ağrısı Dirsek Kırıkları Dişhekimliğinde Bilinçli Sedasyon Dişhekimliğinde Genel Anestezi(NARKOZ) Diskogram Disleksi Distimik Bozukluk Distoni Divertikül Diyabet Diyabete Bağlı Damar Komplikasyonları Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı) Diyare (İshal) Diyet Diz Eklemi Ağrısı Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Diz ve Kalça Eklem Protezi Dış Gebelik (Ektopik gebelik) Doğal Doğum Doğum Doğum Anestezisi Doğum Lekesi Doğum Sancıları Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları Doğumsal Adrenal Hiperplazi Doğumsal Akciğer Hastalıkları Doğumsal Kol Felci Doğumsal Ortopedik Hastalıklar Dolgu Uygulamasi Donuk Omuz (Adheziv Kapsülit) Dudak Damak Yarıkları Dudak Estetiği Duodenal Ülser Düşük Doğum Ağırlıklı Bebek Duygu Durum Bozuklukları Düz Röntgen Filmi Ebstein Bar Virus Enfeksiyonları EFT Egzema Eklem Ağrıları Eklem Kireçlenmesi (Osteoartrit) Eklem Şişliği EKO Ekstremite Eşitsizlik El Bileği Bağ Yaralanmaları El Bileği Kırıkları El Cerrahisi ve Mikro Cerrahisi El Ve Ayak Uyuşması Elektrik Çarpması Elektrokardiyografi (EKG) ELİSA Embolizasyon EMG (Elektromiyografi ) Emilim Bozukluğu (Malabsorbsiyon) Endovasküler Cerrahi Enerji Tıbbı Enfeksiyon Hastalıkları Enfeksiyöz Mononükleoz (Öpücük Hastalığı, Mononükleoz) Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Ensefalit (Beyin İltihabı) Eozinofilik Akciğer Hastalıkları Epidural Anestezi Epidural Kan Yaması Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilasyon Uygulamaları Epilepsi (Sara) Ergenlik Dönemi Jinekolojik Sorunları Ergenlik Sorunları Erkeklerde İdrar Kaçırma Erken Doğum Erken Doğum (Prematürite) Erken Ergenlik Problemi Esansiyel Trombositoz Estetık Ve Kozmetık Dermatoloji Eswt Tedavisi Evlilik - Boşanma Ewing Sarkom Excimer Laser Fakik Göz İçi Lens Faktör 7 Eksikliği Fallot Tetralojisi Faranjit Farmakogenetik Fasiitler Ferç Kaşıntısı Fibroadenom Fibromiyalji Ağrı Fistül Fistül Embolizasyonu Fıtık (İnguinal Herni) Fıtıklar Fıtıklar Ve Tedavisi Fototerapi (Işık Tedavisi) Fournier Gangreni Fraksiyonel Lazer Gastrik Ülser (Mide Ülseri) Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal) Gastrointestinal Sistem Kanaması Gastrointestinal Sistem Polipleri Gastrointestinel Sistem Patolojisi Gastroparezi (Mide Felci) Gastroskopi Gaz (Aşırı Gaz) Gaz Sancısı Gebe Kalamama Gebelik Gebelikten Korunma Yöntemleri Gece İşemesi (Enüresiz, Alt Islatma) Geçici Proteinüri Gelişme Geriliği (Büyüme Ve Gelişme Geriliği) Gençlik Aşısı Genel Acil Tıp Genel Anestezi Genel Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Genel Göğüs Cerrahisi Genel Göğüs Hastalıkları Genel Kardiyoloji Genel Radyoloji Genel Sağlık Genel Tıbbi Mikrobiyoloji Genel Tıbbi Patoloji Genital Estetik Genital Herpes (Uçuk) Genital Kaşıntı Genital Organ Bozuklukları Genital Siğil (hpv) Genital Ve Üriner Sistem Görüntülenmesi Girişimsel Kardiyoloji Gıda Zehirlenmesi Gıda Zehirlenmesi (Besin Zehirlenmesi) Gırtlak Kanserleri Gırtlak Ve Ses Hastalıkları Glial Tümör Glokom Glomerülonefrit (Böbrekte Küçük Kan Damarlarının İltihabı) Glomerulonefritler Gluteal Apse Göğüs Ağrısı Görme Bozukluğu Göz Alerjisi Göz Altı Işık Dolgusu Göz Altı Morlukları Göz Altı Torbaları Göz Bebekleri İltihabı Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti) Göz Hastalıkları Göz Iltihabı Göz Infeksiyonları Göz Kanlanması Göz Kapağı Göz Kapağı İltihabı Göz Kapağı Şişliği (blefarit) Göz Kaşıntısı Göz Kuruluğu Göz Operasyonları Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi Göz Rahatsızlıkları Göz Sulanması Göz Tansiyonu Göz Tembelliği (Ambliyopi) Göz Tiki Göz Travmaları Göz Tümörleri Göz Uyumu (Akomodasyon) Grip Hastalığı Ve Aşısı Guatr Guatr (Tiroid Bezinin Büyümesi) Guatr (yumrulu) Gullian Barre Sendromu Güvercin Göğsü Hamile Kalamama Hasta Kontrollü Ağrı Giderimi (PCA) Hastane Enfeksiyonları Hatalı Sünnet (Sünnet Hatası) Havale Hemanjiom Hemato&Onkoloji Hematopoeitik Sistem Tümörleri Hemofili Hemofili (Pıhtılaşma Bozukluğu) Hemofiltrasyon Hemokromatozis (Demir Birikmesi) Hemolitik Anemi Hemoroid Hemoroidal Hastalıklar Henoch-Schönlein Purpurası Hepatit A Hepatit C Hiatus Hernisi (Mide Fıtığı) Hidatik Kist Hidronefroz (Böbrek Şişmesi) Hilterapi Hiperlipidemi Hipermetropi Hiperparatiroidizm Hiperparatiroidizm (Paratiroid Hormon Fazlalığı) Hipertansiyon Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hipertiroidi Hipertiroidizm (Zehirli Guatr) Hipnoterapi Hipnozla Doğum Hipnozla İnfertilite Tedavisi Hipofiz Tümörü Hipogonadizm Hipokondriazis Hipoparatiroidizm Hipospadias (Erişkin Hipopadias) Hipospadias (Yarım Sünnet,Peygamber Sünneti) Hipospadias (Yarım Sünnet) Hipospadias (Yarım Sünnet) Ameliyatı Hirschprung Hastalığı (Megakolon, Genişlemiş Kalın Bağırsak) Histerektomi Histereskopi Hodgkin Hastalığı Holter Testi Homeopati Horlama Horlama Ve Uyku Apnesi Hormon Eksikliği Hormonal Bozukluklar Huzursuz Bacak Sendromu İdiyopatik Trombositopenik Purpura (İTP) İdrar Deliğinin Penis Ucunda Olmaması İdrar Kaçırma (İdrar İnkontinansı) İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) İdrar Kaçırma Ve Kadın Ürolojisi İdrar Kültürü İdrar Protein Testi İdrar Tahlili İdrar Torbası İltihabı İdrar Tutukluğu İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrar Yolu Taşı İdrarda Kan Görülmesi (Hematüri) İdrarda Protein İlaç Alerjileri İleri düzey ultrason İlk Yardım Iltihap İltihaplı Eklem Romatizması İmmün (Bağışıklık Sistemi) Yetmezliği İmmunoblot (Western Blot) İmmunofloresan Testi İnce Bağırsak Hastalıkları Infektif Endokardit İnfertilite (Kısırlık) İnterstisyel Nefrit İnterstisyel Sistit (Ağrılı Mesane Sendromu) İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları İntrakranial Stenoz İnvajinasyon (Bağırsak Düğümlenmesi) İple kepçe kulak estetiği İşeme Disfonksiyonu İshal İshal (Diyare) İsilik İskemik Atak Iskemik Kalp Hastalığı ITP İVP (İlaçlı Böbrek Filmi) Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Kanserler Jinekolojik Patoloji Kabakulak Kabızlık (Konstipasyon) Kadın Hastalıkları (Jinekoloji) Kadında İşeme Bozukluğu Kafa Travması (Kafa Darbesi) Kalbin Hızlı Atması Kalça Ağrısı Kalça Kemiği Problemleri Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz) Kalça Kireçlenmesi Ve Tedavisi Kalça Yaralanmaları Kalıcı Makyaj Kalıcı Proteinüri Kalın Bağırsak İltihabı (Kolit, Enfeksiyöz Kolit) Kalp Ağrısı Kalp Ameliyatları Kalp Anjiyosu (El Bileğinden) Kalp Çarpıntısı Kalp Grafisi (Telekardiyografi) Kalp Hastalığı Belirtileri Kalp Hastalıkları Kalp Hızında Artma (Taşikardi) Kalp Kapağı Problemleri Kalp Kası Hastalıkları Kalp Kateterizasyonu (Kalp Anjiyosu, Balon Anjiyoplasti, Arterektomi) Kalp Krizi (Akut Miyokard Enfarktüsü) Kalp Ritim Bozukluğu Kalp Romatizması Kalp Sıkışması Kalp Tümörleri Kalp Ve Damar Hastalıkları Kalp Yetmezliği Kalpte Delikler Kalsifik Tendinit Kalsiyum Eksikliği (Hipokalsemi) Kalsiyum Fazlalığı (Hiperkalsemi) Kana Virus Karışması (Viremi) Kanama Ve Morarıklıklar Kanda Kolesterol Yüksekliği Kangren Kanser Ağrıları Kanser Ağrılarında Katater Tedavisi Kapak Hastalıkları Kapak Ve Damar Darlıkları Karaciğer Karaciğer Büyümesi Karaciğer Hastalıkları Karaciğer Hemanjiomu Karaciğer Kanseri (Karaciğer Tümörü) Karaciğer Kist Hidatiği Karaciğer Kisti Karaciğer Nakli Karaciğer Safra Yolları Pankreas Görüntüleme Karaciğer Sirozu Karaciğer Ve Pankreas Patolojisi Kardiyak Anestezi Kardiyomiyopati (Kalp Kası Hastalığı) Kardiyopulmoner Resüsitasyon Karın Ağrısı Karın Germe Karotis Anjiyoplasti Karotis Darlığı Karotis Stenozu Karpal Tünel Kas Ağrısı Kas Sertliği Kas Ve Yumuşak Doku Tümörleri (Rabdomyosarkom) Kas-Iskelet Sistemi Radyolojisi Kas-Iskelet Sistemi Yaralanmaları Kasık Fıtığı Kaşıntı Katarakt Katılma Nöbeti ve nöbeti taklit eden diğer durumlar Kawasaki Hastalığı Kekemelik Kellik Kemik Erimesi Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kemik İliği Nakli (Kök Hücre Nakli) Kemik Kisti Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi Kemik Veremi Kepçe Kulak Sorunu Keratit Keratokonus Kilo Alamama (Zayıflık) Kilo Problemi Kimyasal Madde Zehirlenmesi Kinesiotape(Kinezyoteyp) Kinesiyoloji Kişilik Bozuklukları Kist Kist Hidatik Kistik Fibrozis Kistik Lezyon Kitle Lezyonu Kıl Kurdu (Oksiyür) Kılcal Damar Çatlaması Kırık - Çıkık Kırık ve Çıkık Kapalı ve Cerrahi Tedavileri Kırma Kusurları Kırmızı Göz Hastalığı Kısırlık / İnfertilite Kısmi Felç Kızamık Koah Koil Kolesterol Kolit (Kalın Bağırsak İltihabı) Kollajen Doku Hastalıkları Kolon Ca Kolon Grafisi (Kalın Bağırsak Filmi) Kolon Kanseri Kolonda Kitle Kolorektal Cerrahi Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri) Kolposkopi Kondromalazi Konjonktivitler Konsantrasyon Bozukluğu Kontrast Maddeler Konuşma Ve Dile Özgü Gelişimsel Bozukluklar Konuşma Ve Yüksek Kortikal Bozukluklar Koroner Ateroskleroz (Kalp Damar Sertliği) Koroner BT Anjiografi (Sanal Anjiyo) Koroner Bypass Koroner Bypass Cerrahisi Koroner Kalp Hastalığı Korozif Özofajitler (Özafagus (Yemek Borusu) Yanıkları) Kötü Huylu Hematolojik Hastalıklar Kromozom Analizi Kronik Akciğer Hastalıkları Kronik Böbrek Hastalığı Kronik Böbrek Yetmezliği Kronik Böbrek Yetmezliği (Kronik Böbrek Hastalığı) Kronik Pyelonefrit Küçük Cerrahiler Küçük Penis (Mikropenis) Kuduz Kulak Ağrısı Kulak Akıntısı Kulak Çınlaması (Tinnitus) Kulak Enfeksiyonları Kulak Hastalıkları Kulak İltihabı Kulak Kiri Kulak Zarı Delinmesi Küme Başağrısı Kürtaj Kuyruk Sokumu Ağrıları Labial Sineşi (Vajina Dudaklarının Birleşmesi) Laktoz İntoleransı (Süt İçememek) Laparoskopi Lateks Alerjisi (Eldiven, Kondom) Lazer Lazer İle Göz Tedavisi Lazer İle Varis Ve Kılcaldamar Tedavisi Lazer Termal Keratoplasti (Ltk) Lazer Uygulamaları Lazerle Yüz Estetiği Lenf Bezi Kanseri (Lenfoma) Lenfoma Lens Hastalıkları Lif Kopması Liken Planus Lokal Anestezi Lökositüri (İdrarda Lökosit Bulunması) Lyme Hastalığı (Borreliosis) Majör Depresif Bozukluk Maksillofasiyal Cerrahi Makula Dejeneresansı (Sarı Nokta Hastalığı) Makula Deliği Malrotasyon (Bağırsağın Anormal Yerleşmesi) Manik Depresif Bozukluk Mantar Enfeksiyonları Mantar Hastalıkları Manuelterapi Manyetik Rezonans Anjiografi (MR-Anjiyo) Megakolon (Genişlemiş Kalın Bağırsak, Hirschprung Hastalığı) Mekanik Solunum Membranöz Glomerulonefrit Meme Ca Meme Kanserinde Erken Tanı Meme MR (Manyetik Rezonans) Meme Patolojisi Meme Radyolojisi (Tomosentez) Menenjit Meniere Meningosel Menisküs Menopoz Menyer Mesane (İdrar Kesesi) Taşı Metabolik balans Metabolizma Hastalıkları Mezotelyema Mezoterapi Mide Ağrısı Mide Genişlemesi (gastrektazi) Mide Hastalıkları Mide Kanaması Mide Kanseri Mide Küçültme Ameliyatı Mide Lenfoma Mide Ülseri (Gastrik Ülser) Mide Yanması Migren Mikozis Fungoides (mf) Mikro cerrahi Miks Bağ Doku Hastalıkları Mirror Hand Mitral Darlığı Mitral Kapak Replasmanı Mitral Kapak Sorunu Miyalji (Kas Ağrısı) Miyelit Miyelodisplastik Sendrom Miyelodisplastik Sendrom (MDS) Miyokard Enfarktüsü Miyokard Perfüzyon Sintigrafisi (Talyum Testi) Miyopi Miyopluk Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) Moleküler Sitogenetik MR Anjiyografi MS (Multipl Skleroz) Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi) Multiple Myeloma Multiple Skleroz Muskuler Brıdge Myastenia Gravis Myelografi Nazal Septum Deviasyonu Nazofarenks Nefes Kokusu Nefrit (Glomerül İltihabı) Nefrolihtiazis Nevralji (Ağrı Spazmı) Nevrozlar Niemann-Pick Hastalığı Nodül Non-Hodgkin Lenfoma Noninvaziv Kardiyoloji (İnvazif Olmayan Kalp Tetkikleri) Nöralterapi Normal Doğum Nöroblastom Nöroendoskopi Nörolojik Hastalıklar Nöropatik Ağrı Nutrisyon (Beslenme) Obezite Obezite Cerrahisi Obsesif Kompulsif Bozukluk Öksürük Okul Başarısızlığı Okul Korkusu Ölüm Ve Yas Omurga Cerrahisi Omurga Hastalıkları Omurilik Cerrahisi Omurilik Felci Omurilik Problemleri Omurilikte Kitle Omuz Eklemi Ağrısı Omuz İnstabilitesi Omuz kısıtlıklarında omuz terapisi Omuz Sıkışması Sendromu Ön Çapraz Bağ Kopması Onkoplastik Meme Cerrahisi Optik Sinir Hastalıkları Orbita Tümörleri Ve Cerrahisi Organ Nakli Cerrahisi (Çocuk ) Orgazm Olamama (Anorgazmi) Ortopedik Aciller Osteoartrit-Artrit Osteomalazi (Kemik Yumuşaması) Osteomyelit Osteoporoz Osteoporoz (Kemik Erimesi) Tedavisi Otit Otitis Media Otizm Otozomal Dominant Polikistik Böbrek Hastalığı Over Ca Over Kist Özafagus (Yemek Borusu) Cerrahisi Ozon Tedavisi Ozon Terapisi Ozonize PRP Pacemaker Paget Hastalığı (Kemik) Panik Atak Panik Bozukluk Pankreas Hastalıkları Pankreas Kanseri Pankreatit Papil Ödem Papilla Vateri Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması) Paranoid Kişilik Bozukluğu Paranoya Parasomniler Paratiroid Kanseri Parazit Hastalıkları Parazitoloji Parkinson Paronişi PCOS Pdt (Fotodinamik Tedavi) Peeling Pelvik Inflamatuar Hastalık Pelvik Inflamatuar Hastalık (PID) Pelvik Organ Sarkması Penil Doppler Ultrasonografi (Penis Damar Filmi) Penis Kopması Perianal Apse Periferik Arter Hastalıkları Periferik Damar Hastalığı Perikarditler Peritonit PET / CT Peygamber Sünneti (Hipospadias) Piterjium (Gözde Et) Plasenta Previa Plevra Hastalıkları Plevra sıvısı Pnömoni Pnömoniler (Zatürre) Pnömotoraks Polikistik Böbrek Hastalığı Polikistik Over Polio Sekeli Polip Polipozis Koli Portal Hipertansiyon Preeklampsi Prematüre Doğum Prematüre Retinoplastisinde Göz Muayenesi Preoperatif Değerlendirme Presbiyopi Priapizm (Uzamış Ve Ağrılı Ereksiyon) Prostat Biyopsi Prostat Büyümesi Prostat Patolojisi Proteinüri (İdrarda Protein Kaçağı) Prp (Platelet Rich Plasma) PRP saç mezoterapisi PRP ve eklem enjeksiyonları Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.) Psikotik Hastalıklar Psödotümör Serebri Psoriasis Vulgaris Pulmoner Tromboemboli R51 Baş Ağrısı Radikal Sistektomi RADS Radyonüklid Tedavi (Hipertiroidi, Tiroid Kanseri, Kanser Ağrısı Tedavisi) Rahim Ağzı Kanseri Rahim Filmi Rahim Hastalıkları Rahim İltihabı Rahim Kalınlaşması Rahim Kanaması Rahim Kanseri Rahim Kanseri (Uterus Kanseri) Rahim sarkması (vajinal prolapsus) Reaktif Artrit Reflü - Gastrit Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü) Reflü Gastriti (Safra Gastriti) Reflü Özofajit Refraktif Cerrahi Reiki Renal Hipertansiyon (Böbrek Hastalığına Bağlı Tansiyon Yüksekliği) Renal Replasman Tedavisi Renal Tübüler Hastalıklar Respiratuar Sinsityal Virüs Enfeksiyonu Retina Retina Dekolmanı Retina Problemleri Rezektif Epilepsi Cerrahisi Rhinologic Rinoplasti Robotik Cerrahi (Videotorakoskopik) Romatizmal Ağrılar Romatoid Artrit (İltihaplı Romatizma) Romatoit Artrit Ruhsal Bunalım Saç Dökülmesi Saç Ekimi Saç Kepeklenmesi Safra Kesesi Hastalıkları Safra Kesesi Taşları Safra Taşları Safra Yolu Darlığı Sağ Kalp Yetmezliği Sağırlık-Dilsizlik Sağlam Bebek Takibi (Bebek Psikolojisi) Sakal Ekimi Sakroileit Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu) Sarkoidoz Şaşılık (strabismus) Schüssler Tuzları Şeker Hastalığı (diyabet) Şeker Hastalığı (Diyabet) Tedavisi Seksüel Gelişim Bozuklukları Senkop (Bayılma) Sepsis (Kan Zehirlenmesi) Septik Şok Septisemi Ses Kısıklığı Septum Deviasyonu Serebral Palsi (Beyin felci) Seronegatif Spondiloartropatiler Sertleşme Problemi Servikal Yayma (Pap Smear) Ses Kaybı Ses Kısıklığı Sezaryen Sezaryen Sonrası Normal Doğum Sezeryan Sigara Bağımlılığı Sigara Bıraktırma Sigarayı Bırakma Sindirim Sistemi Enfeksiyonları Sindirim Sistemi Kanamaları Sindirim Sistemi Radyolojisi Sindirim Yolu Cerrahisi Sinir Bozuklukları-Anksiyete Sinir Hastalığı Sinir Sıkışması Sinüs Hastalıkları Sinüzit Şişkinlik Şişmanlık (Obezite) Sistemik Lupus Eritematozus Sistemik Lupus Eritematozus (SLE) Sistemik Lupus Eritematozus(Sle) Sistinüri Sistit Siyanoz (Morarma) Şizoaffektif Bozukluk Şizotipal Kişilik Bozukluğu Sık Görülen Belirtiler Sırt Ağrısı Sıvı-Elektrolit Dengesi Bozuklukları Sjögren Sendromu (Kuru Göz Ve Kuru Ağız) Smear Testi Sol Hemipleji Soluk Borusunun Doğumsal Hastalıkları Somatoform Bozukluk Sondalı İşeme Filmi (Voiding Sistoüretrografisi, VCUG) Sperm Sayısında Azalma (Oligospermi) Spinal Anestezi Spiral Spor Yaralanmaları Spor Yaralanmaları, Menisküs ve Bağ Yaralanması Tedavileri Stent Streptokok Enfeksiyonu Sonrası Gelişen Artrit Stres Sünnet Sünnet Derisinin Ucunun Daralması (Bitiklik) SVO Tam Kan Sayımı-Hemogram Tanı Yöntemleri Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği Tansiyon Yüksekliği Tansiyon Yüksekliği (Hipertansiyon) Taş Hastalığı Taşikardi Tavuk Karası Hastalığı Tdap Aşısı Temaruz Tembel Mesane Temel Prensipler Temel Yöntemler Tendon Kesiği Tendon Kopması Tenovajinitler Terleme botoxu Testis Kanseri Testis Kanseri (Testis Tümörü) Testis Torbasında Ağrı Testis Torsiyonu (Testis Burkulması) Tibia Kırığı Tifo Tip 1 Diyabet Tip 2 Diyabet Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet) Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi Tiroid Bezinin Az Çalışması (Hiportiroidi, Tiroid Hormon Azlığı) Tiroid Biyopsisi Tiroid Hastalıkları (guatr) Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi Tiroid Kanser Ve Hipertiroidi Tedavisi Tiroid Kanseri Tiroid Kanseri-Tanısı Tiroid Nodülü Tiroid Patolojisi Tiroid Sintigrafisi Tıbbi Atıklarla Bulaşan Enfenksiyonlar Tıbbi Hipnoz Tıkayıcı Akciğer Hastalıkları Tırnak Batması Tırnak İltihabı Tonsillit Topuk Dikeni Torakoabdominal Aort Anevrizması Toxoplazmozis Trakeo Özofageal Fistül (Yemek Ve Soluk Borusu Arasında Delik) TRAPS Travmalar Trombofili (Pıhtılaşma Bozukluğu) Tropikal Sprue (Nedeni Bilinmeyen Bir İshal Hastalığı) Tüberküloz Tümör Embolizasyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Uçuk Üfürüm (Anormal Kalp Sesi) Üfürümler Ülser Ülser (Mide Ülseri, Duedonum Ülseri) Ülseratif Kolit Ülseratif Kolit (Kolitis Ülseroza, İltihabi Bağırsak Hastalığı) Ultrasonografi (USG) Unipolar Depresyon Unutkanlık Ur (tümör) Üremi (Kanda Üre Yüksekliği) Üreter (İdrar Yolları ) Taşları URS Ve RIRC Üreter Genişlemesi (Megaüreter) Üretrit Üretrografi (Üretra Filmi) Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı) Üriner Tıkanıklık Ürojinekoloji Ürolojik Tümörler Ürtiker (Kurdeşen, Dabaz) Ürtikeria Pigmentosa Usui Reiki Üşütme Utangaç Testis (Retraktil Testis) Uyku Uyku Apne Sendromu Uyku Bozukluğu ve uyurgezerlik Uykuda Solunum Durması (Uyku Apnesi) Uykusuzluk Uyurgezerlik Uyurgezerlik (somnambulizm) Vajen Ca Vajinal Akıntı, kaşıntı Vajinal Enfeksiyonlar Vajinismus Vajinit Varis Varis Tedavileri Varisella(Suçiçeği) Aşısı Vasküler Malformasyon Vaskülit Pan Vazovagal Senkop Ventriküler Septal Defekt (VSD) Vertebral Arter Darlığı Vertigo Vesikoureteral Reflü Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü) Viral Enfeksiyonlar Viral Gastroenterit (Mide Gribi) Virus Hastalıkları Voiding Sistoüretrografi (İşeme Filmi) Volvulus (Bağırsak Dönmesi) VSD (Ventriküler Septal Defekt ) Vücut Estetik Uygulamaları VUR (Vezikoüreteral Reflü, Böbrek Reflüsü) Whipple Hastalığı Y Kromozomu Mikrodelesyon Analizi (Sperm Testi) Yakıcı Madde İçme (Korozif Özafajit, Yemek Borusu Yanığı) Yanık Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta Yara Bakımı Yara Tedavisi Yaralanma Yas (Matem) YAtak Islatma (Enürezis, Gece İşemesi) Yeme Bozuklukları Yemek Borusu (Özafagus) Divertikülü (Zenker Divertikülü) Yemek Borusu (Özafagus) Yanıkları Yemek Borusu (Özofagus) Darlığı Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri Yemek Borusu (Özofagus) Varisi Yemek Borusu Daralması Yemek Borusu Yokluğu (Özofagus Atrezisi ) Yemek Borusunda Gıda Sıkışması (Steakhouse Sendromu) Yenidoğan Enfeksiyonları Yenidoğan Hastalıkları Yenidoğan Kraniyal Ultrasonografisi Yenidoğan Mekanik Ventilasyon Yenidoğan Sarılığı Yenidoğan Takibi Yoğun bakım Yüksek Tansiyon Yumurtalık (Over) Kanseri Yumurtalık Kanseri Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yumuşak Doku Tümörleri Yürüme Bozuklukları Yutak Apsesi Yutak Felci Yüz Estetik Uygulamaları Yüz Felci Yüz Gençleştirme Yüz Kırıkları Yüz Kırışıklıkları Zatürre Zayıflama Zehirlenmeler Zollinger Ellison Sendromu (Gastrinoma) Zona Sonrası Ağrı Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube