Uzm. Dr. Hasan Tunca

Dahiliye - İç Hastalıkları - Muğla

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Orhaniye, İsmet Çatak Cd., 48000 Muğla Merkez/Muğla  Muğla
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hasan Tunca Hakkında

Hasan Tunca Kimdir?

Uzm. Dr. Hasan Tunca, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Tunca, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hasan Tunca Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

hasan..ardağ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın Tunca son derece ilgili bilgili ve kıymetli bir dahiliyeci. Dahiliye - İç Hastalıklarında uzman ve ayrıca öğretim üyesi.Şiddetle tavsiye ediyorum Ali Hasan Yanardağ 15-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hasan Tunca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hasan Tunca kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Tunca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hasan Tunca için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Tunca şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasan Tunca ile anlaşmalı?
Hasan Tunca kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hasan Tunca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hasan Tunca Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hasan Tunca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hasan Tunca Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hasan Tunca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hasan Tunca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hasan Tunca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Tunca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hasan Tunca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Tunca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.