Blue&White Psikolojik ve Danışmanlık

Blue&White Psikolojik ve Danışmanlık

Ankara
4.9

Blue&White Psikolojik ve Danışmanlık kurumumuzda toplam 4 uzman bulunmaktadır.

5.0
Psk. Kübra Meşe

Psikoloji

4.6
5.0
Blue&White Psikolojik ve Danışmanlık

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Aile Danışmanı
  • Diyetisyen
  • Klinik Psikolog
  • Psikolojik Danışman
  • Psikoloji
Adres

Ümit Mahallesi 2546.Sokak No:15

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.8

İlgi

4.9

Ortam

5.0
BS
Bur***** S*****
29 Nis 2022 eklendi.

Psikolog konusunda çok vekincem vardı Kübra hanıma tavsiye üzerine gittim gerçekten iyi ki diyorum kendini mesleğine adamış insanlar görmek mutlu ediyor

OG
Oza***** G*****
23 Nis 2022 eklendi.

Çocuk bölümünde herkes çok memnun, benimde iki oğlum bir kızım var. Sorun yaşandığında değil aslında sorunlar yaşanmaması için her zaman psikiyatri bilimine başvurmanın faydalı olduğunu biliyorum. uzun süredir ihmal ediyoruz ailecek, aslında herkesin birey ve aile olarak sık sık yardım alması hayattaki en doğru şeydir bence.

OG
Oza***** G*****
23 Nis 2022 eklendi.

Başlarda psikoloğa gitmeye çok çekiniyordum ama daha sonra bunun ne kadar normal bir ihtiyaç olduğunu fark ettim, devamlı aklımdan ya bu olursa ya şu olursa gibi düşünceler geçiyordu ve her zaman en kötü senaryo aklıma geliyordu. Daha sonra Kübra Hanım ile görüştüğümde bunun genellenmiş kaygı bozukluğu olabileceğini düşündüğünü söyledi ve bunun üstüne psikoterapi sürecine başladık. 3 ayın sonunda kendimi bu düşüncelerden uzakta ve o kadar rahatlamış buluyordum ki daha önce gitmediğime çok pişman oldum. Keşke daha önce yardım aramanın normal bir şey olduğunu bilip arasaymışım diyorum artık kendime. Kendisine çok teşekkür ederim.

FA
Fua***** A*****
10 Eyl 2021 eklendi.

Kızımın kilo fazlalığına bağlı diyabet ve boy kısalığı vardı ve birçok diyetisyen ve doktora götürmemize rağmen sonuç alamamıştık; çünkü çocuk çok az bir şey kaçırdığında azarlayarak şevkini kırdılar ve bizi suçladılar. Hamiyet hocamla bir arkadaşımın önerisiyle tanıştık 12 yaşındaki kızımı hiç üzmeden sürekli bize o bir çocuk ve buna göre yol almalıyız diyerek özveriyle yaklaştı. Kızım gerektiğinde çikolatasını, arkadaşlarıyla pastasını yedi, hocamın önerdiği spor programını yaptı ve verdiği tariflerle sıkılmadan şekerleri normale döndü, boyu uzadı ve kısa sürede 20 kilo verdi. Bize olan ilgisi, anne-babalığımıza gösterdiği saygı ve en önemlisi verdiği hizmete göre fiyatı absürt rakamlar olmadığı için buradan da teşekkür etmek istiyorum. Siz bizim hayattaki şansımızsınız iyi ki tanıdık sizi.

HS
Hat***** S*****
1 Haz 2019 eklendi.

Hamiyet hanım doğum izninden döner dönmez arkadaşımın önerisi üzerine tanıştık. Yaklaşık 4 aylık programımıza mola vere vere benim iş seyahatlerime rağmen 82 kg den 65 kg e düştüm yani toplam 17 kg ı 3 ayda verdim diyebilirim. Kendisine benim her anıma yetiştiği, ne zaman kilom dursa haftalık görüşmelerime bağlı kalmadan whatsapp üzerinden yenildiği ve tüm mantı krizlerimi çektiği için teşekkür ederim.

Ayş***** Ş*****
4 Eyl 2017 eklendi.

Hamiyet hanım ile spor hocam sayesinde tanıştım. Benim gibi eğitmenliğini yaptığı arkadaşlarımı yarışma öncesi istediği kiloya indirmesi ve bunu yaparken de arkadaşımın sürekli yemek yemesi ve hiç aç kalmaması beni yüreklendirdi. Nitekim benimle beraber dünya şampiyonasına katılan birçok arkadaşımın yarışma kilosuna inmesini sağladı. Kendisine hem kilo verip hemde sıkılmamam için her hafta farklı ve benim ne istediği göre hazırladığı listeler için teşekkür ederim. Hocam ocak da tekrar müsabakam var yine görüşeceğiz :D

GA
Gül***** A*****
6 Nis 2017 eklendi.

Hamiyet hanım ile internetten araştırma yaparken bir anda karar verip randevu almam üzerine tanıştık. Kendisi cana yakınlığı ve her dediğimi dinlemesi üzerine gönlümde taht kurdu.İlk gittiğimde çok azimli değildim ;ama bacağımda ödem var mı diye pantolonumu sıyırıp ayakkabımla birlikte bacağımı dizine uzatınca onun özverisine hayran olup o gün bir azim geldi bana. O gün bugün 2ay 3 haftadır birlikteyiz, canım sıkıldığında dinleyenim verdiğim 13 kilonun mimarı olduğu için kendisine burdan da teşekkür ediyorum. Sayenizde bambaşka bir insan oldum.

FA
Fat***** A*****
11 Oca 2017 eklendi.

Hamiyet hanımla komşum aracılığıyla tanıştık. Uzun zamandır kiloluydum ve kabullenmiştim artık.Çünkü yemeyi seviyorum. Çayın yanında çikolatadan vazgeçemiyorum ve en önemlisi yemekhane de yemek zorundayım. Bunlara dokunmadan ne isterseniz yaparım dedim. O da tamam sonuçta hayatınız boyunca olacak şeyler bunlar siz yeter ki açık olun bana dedi ve 2 ay bitmek üzere 7 kiloyu gönderdik bile. Kendisine burdan da teşekkür ediyorum.Size gelince enerji doluyorum, mutlu oluyorum. Seviliyorsunuz ;)

SK
Saa***** K*****
24 May 2016 eklendi.

Hamiyet hanımla Kibem aracılığıyla tanıştım.Daha önce birçok kez kilo vermeyi denememe rağmen hemen bıkıp sıkıldığım için sonuç alamamıştım. Hamiyet Hanım'ın her an yanımda olması, zayıflamam konusunda beni motive etmesi, çekinmeden her an ulaşabileceğimi bilmek bu sefer başaracağıma inanmamı sağladı ve nitekim de başarıyorum.Yaklaşık 2 ayda kaçamaklar yapmama rağmen 7 kg kaybettim.Hem de bu sırada hayatımdan hiç ödün vermedim aksine çocuklarım ve eşimin de beslenmeleri düzeldi. Hamiyet Hanım'ın en sevdiğim sözlerinden biri olan 'Kilo vermek değil hedefimiz sağlıklı beslenmeyi öğrenmek bunu yapınca zaten kilomuz olması gerekene ulaşacaktır.' aynen dediği gibi oluyor hem sosyalleşip hem istediğimi yiyebildiğim hem de kilo kaybettiğim bir hayatım var artık, teşekkürler Hamiyet Hanım :)

ZK
Zey***** K*****
6 Nis 2016 eklendi.

Hamiyet hanımla Hacettepe' de tanıştık, iyiki sizi tanıdık ,annem çok zor kilo vermesine rağmen, Hamiyet hanımın diyet listesiyle çok rahat ve kolay kilo verdi . Ayrıca Hamiyet hanımın kişiliği ve mütevazi duruşuyla ailece takdir ediyoruz . Allah yardımcınız olsun ,başarılarınızın devamını dileriz ...

İlgi Alanları

Aile Danışmanlığı Aile içi iletişim Aile İçi İletişim Sorunları Aile İlişkileri Aile Terapisi Aile ve Çift Terapisi Aile ve Evlilik Danışmanlığı Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Anksiyete Bozuklukları Antisosyal Kişilik Bozukluğu Baş Dönmeleri Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri Besinlerin Saklanma Koşulları Beslenme Bilimleri ve Besinler Bilişsel ve Davranışçı Terapi Bireysel Danışmanlık Bireysel Terapi Bölgesel Yağlanma Ve Kilo Kontrolü Borderline Kişilik Bozukluğu Bütüncül Yetişkin Bireysel Psikoterapi Cinsel Terapi Çocuk Gelişimi Çocuk Terapisi Çocukluk Çağında Beslenme Çözüm Odaklı Terapi Davranış Bozuklukları Depresyon Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Disleksi Diyabet (Şeker) Hastalığı Ve Diyeti Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi Dürtü Kontrol Bozukluğu Ergen/Genç Bireysel Terapi Ergenlik Problemleri Ergenlik sorunları ve sınav kaygısı Evlilik (Çift) Danışmanlığı Evlilik (Çift) terapisi Evlilik sorunları Evlilik ve Çift Terapisi Fobiler Genetik Hastalıklarda Beslenme Ve Diyet Gıda İntoleransı Hipokondriazis Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit İletişim Problemleri İletişim sorunları İlişki Problemleri İlişki problemleri Kadınlarda Adet Dönemi Ve Beslenme Kardeş kıskançlığı Kaygı bozuklukları Ketojenik Diyet Kişiye Özel Diyetler Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme Koronofobi Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi Madde Bağımlılıkları Majör Depresif Bozukluk MMPI Obsesif Kompulsif Bozukluk Öfke Kontrol Bozukluğu Oyun terapisi Oyun Terapisi Oyun-Masal Terapisi Özgül Fobi Özgüven Sorunları Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Panik Atak Panik Atak (Anksiyete Bozukluğu) Panik Bozukluğu Performans Kaygısı Psikolojik Bozukluk Sağlıklı Beslenme Sağlıklı Zayıflama Şizofreni Sınav Kaygısı Sosyal Fobi Sporcu Beslenmesi Stres Tip 1 Diyabet Tip 2 Diyabet Yas (Matem) Yas / ölüm Yaygın Anksiyete Bozuklukları Yemeğe Bağlı Şeker Düşmesi (Reaktif Hipoglisemi) Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube