Psk. Ebrar Sabak

Psikoloji - İstanbul
4.8

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Anlam arayışı, Bağlanma Sorunları

“Ebrar Hanım tam zamanında o kadar doğru noktalara deginiyor ki aylardir seanslara devam ettigimiz ha...” Devamı

Psk. Ebrar Sabak

Lisans eğitimimi İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji bölümünde yüksek onur mezunu olarak tamamladı. Lisans tezinde varoluşçuluk özelinde çalıştı ve bilimsel araştırmalarda asistanlık yaptı. Öğrencilik yıllarında pek çok platformda ve sosyal sorumluluk projelerinde çalıştı. Platformlarda liderlik görevi üstlenip çeşitli projeler gerçekleştirdi ve stajlar yaptı. Kliniklerde yaptığı stajlara ek olarak Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çam Sakura Şehir Hastanesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesinin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölümlerinde deneyim kazandı. 2020 yılında İnsanca Akademi Eğitim Danışmanlık’ı kurdu ve hala yönetici psikolog olarak çalışmaya devam ediyor. Lisans eğitiminden bu yana çok sayıda eğitim aldı. Bunlardan bazıları: Cinsel Terapi Eğitimi, Şema Terapi Eğitimi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, MMPI, Aile ve Çift Terapisi, Klinik Batarya, Görüşme Teknikleri, Jung - Analitik Psikoloji Eğitimi, Psikodinamik Psikoterapi Eğitimleridir. Bu eğitimlerin detaylı listesine kişisel web sitesi  ( https://ebrarsabak.com/ ) üzerinden erişebilirsiniz. Şuan hali hazırda Üst Düzey (Nevrotik) Kişiliklerde Dinamik Psikoterapi Eğitimi, Temel Varoluşçu Analiz Eğitimi ve psikanaliz eğitimlerine devam ediyor. Seanlara online ve yüz yüze devam ediyor. Yüz yüze görüşmelerine İstanbul’da devam ediyor.

Psk. Ebrar Sabak
Beşiktaş/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Online terapi Psikodinamik Terapi Varoluşçu Psikoterapi Şema terapi Yetişkin terapisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Lisans eğitimimi İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji bölümünde yüksek onur mezunu olarak tamamladı. Lisans tezinde varoluşçuluk özelinde çalıştı ve bilimsel araştırmalarda asistanlık yaptı. Öğrencilik yıllarında pek çok platformda ve sosyal sorumluluk projelerinde çalıştı. Platformlarda liderlik görevi üstlenip çeşitli projeler gerçekleştirdi ve stajlar yaptı. Kliniklerde yaptığı stajlara ek olarak Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çam Sakura Şehir Hastanesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesinin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölümlerinde deneyim kazandı. 2020 yılında İnsanca Akademi Eğitim Danışmanlık’ı kurdu ve hala yönetici psikolog olarak çalışmaya devam ediyor. Lisans eğitiminden bu yana çok sayıda eğitim aldı. Bunlardan bazıları: Cinsel Terapi Eğitimi, Şema Terapi Eğitimi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, MMPI, Aile ve Çift Terapisi, Klinik Batarya, Görüşme Teknikleri, Jung - Analitik Psikoloji Eğitimi, Psikodinamik Psikoterapi Eğitimleridir. Bu eğitimlerin detaylı listesine kişisel web sitesi  ( https://ebrarsabak.com/ ) üzerinden erişebilirsiniz. Şuan hali hazırda Üst Düzey (Nevrotik) Kişiliklerde Dinamik Psikoterapi Eğitimi, Temel Varoluşçu Analiz Eğitimi ve psikanaliz eğitimlerine devam ediyor. Seanlara online ve yüz yüze devam ediyor. Yüz yüze görüşmelerine İstanbul’da devam ediyor. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2020
Deneyim: 3 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Anlam arayışı Bağlanma Sorunları Borderline Kişilik Bozukluğu Depresyon Bozuklukları Devamı

Deneyimler

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi (2022 - 2022)
İstanbul Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2021 - 2022)
Cerrahpaşa Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (2020 - Devam ediyor)
İnsanca Akademi (2020 - Devam ediyor)
Anka Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2020 - 2020)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (212) 912 63 73

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.8

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.8
NR
Nid*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 gün önce
Online terapi
Psk. Ebrar Sabak

Ebrar Hanım tam zamanında o kadar doğru noktalara deginiyor ki aylardir seanslara devam ettigimiz halde hala şasiriyorum. Ebrar hoca'nin seanslarda ozellikle vurguladığı bir şey var. Ozne olmaktan bahsediyor. Artik kendi hayatimin oznesi oldugumu hissedebiliyorum. Ilk seanslardan bu yana ne kadar gelistigimi ve degistigimi goruyorum. Sanki artik kendi hayatim hakkinda daha fazla soz sahibiyim. Neyin neden oldugunu gorebiliyorum. Cevremle iletisisimim degisti. Daha saglikli iliski kurdugumu hissediyorum. Eskiden insanlar beni birakacaklar gidecekler diye korkardim yine korkuyorum aslinda anlatmak biraz zor ama artik cok daha farkli bakiyorum olaylara eskisi kadar kaygili degilim rahat uyuyorum. Ebrar hocam hersey icin cok tesekkur ederim.

ED
Esm*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 gün önce
Online terapi
Psk. Ebrar Sabak

Terapi sürecinin güzel gittiğini düşünüyorum. Onun dışında doktorun yaklaşımı ve ilgili olması mutlu ediyor konuşurken rahat hissediyorum.

ED
Esm*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
12 gün önce
Online terapi
Psk. Ebrar Sabak

Terapi süresi boyunca rahatsız olduğum bi nokta olmadı. Her şey güzeldi

ÖB
Özl*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
14 gün önce
Online terapi
Psk. Ebrar Sabak

Çok doğru tespitleri tam zamanında yapıp, sizi tam anlamıyla dinleyen, karşılık veren, sizin için doğru olan yolu sizin secmenizi sağlayan, yönlendirici, kendini bulabildiğin bir süreci en iyi şekilde yöneten Ebrar hanıma, saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.

da
Dam*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
17 gün önce
Online terapi
Psk. Ebrar Sabak

Kendimi güvende hissetmemi sağladığı için çok mutluyum. İlk terapi deneyimimde Ebrar Hanım ile tanıştığım için çok mutluyum

ED
Esm*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
18 gün önce
Online terapi
Psk. Ebrar Sabak

Güvenli,samimi bir zaman dilimiydi onun dışında doktoru ilk izlenime göre sevdim.

NR
Nid*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Yetişkin terapisi
Psk. Ebrar Sabak

Ebrar hocayla dort aydir seans yapiyoruz. Ven terapiye basladigimda cok kaygiliydim. Zamanla ofkem azalmaya basladi sonra daha rahat iletisim kurmaya basladim etrafimdakilerle. Kaygimi yonetebiliyorum artik. Ben ebrar hanimi herkese oneririm. Beni gercekten dinliyor anladigini hissediyorum. Iyi ki karsilasmisiz.

py
Pın*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Online terapi
Psk. Ebrar Sabak

Ebrar hocamla Seanslara başladığımızdan beri kendimi çok daha güvende ve anlaşılır hissediyorum

Mah*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Psikodinamik Terapi
Psk. Ebrar Sabak

harika bir terapist iyi ki karşılaşmışız kendisiyle

Mah*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Psikodinamik Terapi
Psk. Ebrar Sabak

harika biri beni gerçekten anladığını en içten hissedebiliyorum karşılaştığım için çok mutluyum

Sık Sorulan Sorular

Psk. Ebrar Sabak ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Ebrar Sabak için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Ebrar Sabak için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Ebrar Sabak ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902129126373

Psk. Ebrar Sabak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Ebrar Sabak Psk. Ebrar Sabak bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Ebrar Sabak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Ebrar Sabak Psikoloji uzmanıdır. Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Anlam arayışı, Bağlanma Sorunları alanlarında hizmet veriyor ve Online terapi, Psikodinamik Terapi, Varoluşçu Psikoterapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube