Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü

Diyetisyen - İzmir
5.0

Kanserde Beslenme, Ağırlık Yönetimi, Hastalıklarda Beslenme

“Tuba Hanım ile üç ayda on kilo verdim. Benimle çok güler yüzlü ve sabırla ilgileniyor. Şimdiye kadar...” Devamı

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü, 16.01.1992 tarihinde Denizli'de dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini 2006 ile 2010 yılları arasında Antalya Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. 2011 yılında Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini ise 2015 yılında başarıyla tamamlayarak 'Diyetisyen' ünvanını almıştır.Meslek hayatının ilk yılında Özel Gazi Hastanesi’nde diyabet, insülin direnci, hipotiroidi, kardiyovasküler hastalıklar, gestasyonel diyabet, reaktif hipoglisemi gibi hastalıklarda beslenme tedavisi üzerine çalışmış, Sleeve gastrektomi hastalarının beslenme takiplerini yürütmüştür.

5 yılı aşkın süredir Özel Onkomer Onkoloji Merkezi’nde kanser hastaları ile çalışmakta ve kanser hastalarının beslenme tedavilerini planlamaktadır.

Katıldığı Eğitimler;

-ESPEN LLL Kursları

-Nutrition in Obesity

-Approach to Oral and Enteral Nutrition

-Nutritional Support in Cancer

-Approach to Parenteral Nutrition

-Nutrition in Gastrointestinal Disease

-Nutritional Assessment and Techniques

-KEPAN 2017

-KEPAN 2019

-KEPAN 2021

 

-22. Ulusal Kanser Kongresi/Poster Bildiri

*Radyoterapi Alan Akciğer Kanserli Hastalarda Beslenme Takibi

*Radyoterapi Alan Mide Kanserli Hastalarda Beslenme Takibi

*Radyoterapi Alan Baş-Boyun Kanserli Hastalarda Beslenme Takibi

 

11. Ege Diyabet Günleri Kursu

3. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu/Kardiyoloji Diyetisyenliği Kursu

Acıbadem Sağlıklı Yaşam Günleri/Spor Diyetisyenliği Kursu

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı bünyesindeki Geriatri Bilim Dalı tarafından planlanan ‘Sarkopeni’ çalışmasında ve Dokuz Eylül Üniversitesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı tarafından planlanan ‘Balçova’nın Kalbi/Yaşlılarda Malnütrisyon’ çalışmasında görev almıştır.

kilo boy ??????????

Merhaba Tuğba Hanım bi sorum olacak size boyum 1.83 kilom 72 sizce kilom ve boyum orantılı mı yani normal mi.Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü tarafından cevaplandı

Merhaba Nazmi Bey, beden kitle indeksinize göre yorum yapacak olursak normal bir ağırlığa sahipsin... Cevabı görmek için tıkla.

22 Aralık 2016 tarihinde cevaplandı.

zayıflama.

hocam zayıflama amaçlı bitki çatları şekerli içilirse bir mahsuru olurmu yoksa şekersiz mi içilmeli örneğin goji berry çayı ve bu çay zayıflamaya yardımcı olurmu günde ne kadar içilmeli cevabınız için şimdiden teşekkürler

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü tarafından cevaplandı

Öncelikle yanlış bildiklerimizi bir düzeltelim. Zayıflama amaçlı bitki çayı yanlış bir tabir, bir bi... Cevabı görmek için tıkla.

12 Temmuz 2016 tarihinde cevaplandı.

Zayıflamak

Mrb 47 gün oldu doğum yapalı sezeryan doğum yaptım. Emziriyorum hamile iken 20 kilo aldım doğumdan sonra 6 kilom gitti ve suan bayagi bir göbeğim var hiç alışkın olmadığım bir durum bunun için bana ne onerirsiniz...

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü tarafından cevaplandı

Merhaba burcu hanım, doğum sonrası en önemli şey bebeği sağlıklı emzirebilmeniz. Siz bebeği emzirdik... Cevabı görmek için tıkla.

29 Mart 2016 tarihinde cevaplandı.

Dipi Form Klinik
Adalet Mah. İslam Kerimov Cad. Eminoğlu Plaza K:1 D:1 Bayraklı / İzmir Bayraklı/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Sağlıklı kilo alma Gebelik ve beslenme Zayıflama programı Kilo verme diyetleri Çocuk Obezite Devamı
Randevu Hattı
Onkomer Onkoloji Merkezi
Kazım Dirik Mahallesi Sanayi Caddesi No:78 Bornova/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Sağlıklı kilo alma Gebelik ve beslenme Zayıflama programı Kilo verme diyetleri Çocuk Obezite Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü, 16.01.1992 tarihinde Denizli'de dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini 2006 ile 2010 yılları arasında Antalya Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. 2011 yılında Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini ise 2015 yılında başarıyla tamamlayarak 'Diyetisyen' ünvanını almıştır.Meslek hayatının ilk yılında Özel Gazi Hastanesi’nde diyabet, insülin direnci, hipotiroidi, kardiyovasküler hastalıklar, gestasyonel diyabet, reaktif hipoglisemi gibi hastalıklarda beslenme tedavisi üzerine çalışmış, Sleeve gastrektomi hastalarının beslenme takiplerini yürütmüştür. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2015
Deneyim: 7 Yıl

İlgi Alanları

Kanserde Beslenme Ağırlık Yönetimi Hastalıklarda Beslenme Mide kanserinde beslenme İnsülin Direnci Devamı

Deneyimler

Özel Onkomer Onkoloji Merkezi (2016 - Devam ediyor)
İzmir Özel Gazi Hastanesi (2015 - 2016)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 21 92

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HY
Hat*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Zayıflama programı
Onkomer Onkoloji Merkezi

Tuba Hanım ile üç ayda on kilo verdim. Benimle çok güler yüzlü ve sabırla ilgileniyor. Şimdiye kadar çok diyetisyen ile çalıştım ama Tuba Hanım beni en çok motive eden kişi oldu. Çok teşekkür ediyorum.

Sez*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Tuba hanım muhteşem bir yol gösterici. Insulin direncime ve hipotiroidime rağmen ideal kiloma sayesinde ulaştım. Ve artık ilaç kullanmıyorum. Hâlâ kendisi ile görüşüyoruz ve hala her an her soruma cevap verebileceğini bilmek paha biçilemez. Bir çok arkadaşıma önerdim ve onlarda aynı şekilde cok memnun kaldılar.

KC
Kev*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Zayıflama programı
Onkomer Onkoloji Merkezi

Tuba Hanım bir başkadır. Gözlerinin ışıltısı sizi öyle bir etkiler ki onun sözünden çıkamazsınız. Ben çok kararlı başlamıştım. Kendisi de çok ilgili olduğu için her ay üç kilo verme hedefimi aç kalmayacak, tuhaf diyet malzemeleri yemeyerek verdim. Çok mutluyum. Desteğe ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum.

Hal*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Gerçekten Türkiye'nin en tatlı en güleryüzlü diyetisyeni olabilir. Her konuda,kafama takılan her soru işaretinde yardımcı oldu bana. Tuğba hanımla birlikte 10 kilo verdim. Çok teşekkür ederim her şey için, sizin gibiler iyi ki var..

Bah*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Zayıflama programı
Onkomer Onkoloji Merkezi

Tuba Hanım ile iki yıldır çalışıyoruz. Ara ara bıraktım. Vazgeçmeme izin vermedi. Çok ilgili ve sabırlı yaklaşımıyla ileri yaşıma rağmen -13 kilo verdim. Çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Sin*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Sağlıklı kilo alma
Onkomer Onkoloji Merkezi

Tuba Hanım kanser hastası olan annemin diyetisyenidir. Güler yüzüyle, sabrıyla, alternatif çözüm arayışlarıyla hastasının hep yanındadır. Süreç içerisinde doğru beslenmeyi, hasta yakını olarak bizlere öğretti. Kan değerleri her hafta şaşırtıcı derece iyi çıktı. Değerleri hiç düşmedi. Bunu doğru beslenmeye yani Tuba Hanım'a borçlu olduğumuzu biliyoruz. Sonsuz teşekkürler kendisine... Gönül rahatlığıyla kilo almak,vermek isteyen herkese öneriyorum. Çünkü Tuba Hanım sizi sadece bir liste ile uğurlamıyor. Sizi ihtiyacınıza yönelik eğitiyor.

mb
Mey*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Zayıflama programı
Onkomer Onkoloji Merkezi

Tuba hanım hem çok tatlı, güleryüzlü ve cana yakın hem de eğitimi ve tecrübesiyle farklı bir yere sahip.. sabırlı oluşu ve kilo verirken yaşadığım iniş çıkışlar hakkında da beni bilgilendirişi, sürece devam etmem konusunda yarattığı motivasyon işime çok yaradı. Öğrettiği bilgiler hayat boyu uygulayabileceğim şeyler olduğu için kalıcı bir etki sağladığına inanıyorum. Programdan sıkıldığımda farklı alternetifler sunuyor ve her hafta bir şeyleri farklılaştırmaya çalıştığı için süreçte sıkılmıyorum. Verdiğim kiloları geri almadım. Kendisine her şey için çok teşekkür ederim..

ü3
üye*** 3***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Tuba Hanım,ilgili,güleryüzlü ve mesleki anlamda çok donanımlı bir diyetisyendir.Metabolik sendrom, teşhisi sonrası kendisi ile yollarımız kesişti.Sayesinde hedeflediğim kiloya kısa zamanda ulaştım.Bu süreçte zorlanmadan,sıkılmadan uygulayabileceğim bir program uyguladık.Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyor ve gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum

MB
Mer*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Kilo verme diyetleri
Onkomer Onkoloji Merkezi

Tuba Hanim ile online diyet surecim oldu. Bir cok diyetisyenin aksine ekmek yiyerekte zayiflanabilecegini gosterdi bana.. Hedeflenen zamanda istedigim kiloya ulastim. Isini seven, ilgili biri kendisi.. Farkli alternatifler gostererek hedeflediginiz kilonuza ulasirken; dogrulari , yapilmasi gerekenleri ogreterek sizi kilo verdikten sonraki surece de hazirlamakta.. Tesekkurler 😊🍀

Sen*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Tuba hanım, çok tatlı, güleryüzlü ve işini çok severek yapan bir diyetisyen. Onun sayesinde hedeflediğim kiloma ulaştım. Sağlığıma kavuştum. Bu süreçte hiç aç kaldığımı hissetmedim. Tamamen kişiye özel program hazırlıyor. Başarısız olacağımı düşündüğüm zamanlarda bile hep yanımdaydı. Tuba hanım sizi öyle güzel motive ediyor, destek sağlıyor ki.. Ne kadar teşekkür etsem az kalır. İyi ki tanımışım. Diyetisyen arayışında olan herkese tavsiye ediyorum. Kendinizi rahatlıkla Tuba hanımın bilgisine, tecrübesine, ilgisine, samimiyetine bırakabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü için nasıl randevu alabilirim?

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182192

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü Dipi Form Klinik bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Tuba Kılınç Üzümcü Diyetisyen uzmanıdır. Kanserde Beslenme, Ağırlık Yönetimi, Hastalıklarda Beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Sağlıklı kilo alma, Gebelik ve beslenme, Zayıflama programıSağlıklı kilo alma, Gebelik ve beslenme, Zayıflama programı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube