Dyt. Deniz Şafak

Diyetisyen - İstanbul

Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi, Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme, Besinlerin Saklanma Koşulları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Av. Süreyya Ağaoğlu Sk.. No: 37 D: 17 K:6 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Dyt. Deniz ŞAFAK

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Deniz Şafak Hakkında

Deniz Şafak Kimdir?

Diyetisyen Deniz Şafak,1974 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul öğrenimini Trabzon'da tamamlamasının ardından 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından 2000 yılına kadar özel bir klinikte bebek ve çocuk beslenmesi alanında ilk serbest çalışan diyetisyen oldu.

Diyetisyen Deniz Şafak, 2000 yılında Otacı’da Sağlıklı Yaşam Kulübü Yöneticiliği ve Diyetisyenliği görevine başladı ve özellikle doğru ürünlerle sağlıklı beslenme programları hazırlayarak beslenme ve diyet konusunda eğitim hizmeti verdi. Kendisi, 2005 yılından beri kendi muayenehanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Sağlıklı beslenme, zayıflama diyetleri, kilo alma diyetleri, hastalıklarda diyet, gebe ve emzikli beslenmesi, bebek ve çocuk beslenmesi, özel hastalık durumlarında beslenme konularında çalışmaya devam etmektedir. Türkiye Diyetisyenler Derneği üyesidir. Obezite’de beslenme konulu eğitim sertifikaları bulunmaktadır . Mesleki kongre ve seminerleri takip etmektedir.

Diyetisyen Deniz Şafak, 2007 yılından beri Diyetisyenlik görevi ile birlikte Samanyolu Haber Televizyonunda İyilik Sağlık, Haber Ekranı Sağlık, Bir Bilene Sorun, Deniz Şafak’la İyi Haftasonları, farklı şehir ve ülkelerin kültürlerinin tanıtıldığı ‘Aktüel Kamera’ programını sunmuştur ve halen MC TV’de “Deniz Şafak’la Hayata Dair” programını sunmaya devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi
 • Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme
 • Besinlerin Saklanma Koşulları
 • Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri
 • Diyabet (Şeker) Hastalığı Ve Diyeti
Tedaviler
 • Çocuk beslenmesi
 • Yeni doğan metabolik hastalık
 • Zayıflama diyetleri
 • Diyabet diyeti
 • Gebelik ve beslenme
Fotoğraflar

Deniz Şafak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Deniz Şafak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Deniz Şafak Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Beslenme ve vitamin

  Teşekkür ederim hocam iyi çalışmalar

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Deniz Şafak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Beslenme ve vitamin

  Hocam merhaba, ben talesemi taşıyıcısıyım gündelik hayatta nasıl beslenmeliyim ve beslenirken nelere dikkat etmeliyim. vitamin olarak b12 vs vitaminler kullanmalimiyim

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Deniz Şafak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

Duygu Meral Asistan 20 yıllık mesleki tecrübe

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Deniz Şafak kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. D Şafak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Deniz Şafak için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. D Şafak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Deniz Şafak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Deniz Şafak Dyt. Deniz ŞAFAK bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Deniz Şafak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Deniz Şafak Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk beslenmesi, Yeni doğan metabolik hastalık, Zayıflama diyetleri, Diyabet diyeti, Gebelik ve beslenme, Gut hastalığı ve beslenme, Reaktif hipoglisemi ve beslenme, Kalp damar hastalıkları ve beslenme, Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi, Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme, Besinlerin Saklanma Koşulları, Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri, Diyabet (Şeker) Hastalığı Ve Diyeti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Deniz Şafak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Deniz Şafak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Deniz Şafak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. D Şafak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Deniz Şafak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. D Şafak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.