Dr. Sinan AKYÜREK

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul
5.0

Renk Farklılıkları Ve Lekeler (Dekolte), DHI(Kalem Yöntemi) ile saç ekimi, Saç ekimi / Organik

5.0

“sinan akyürek hocamı instagramdan görüp nişantaşındaki yerine gittim ve kendisine botox artı dolgu i...” Devamı

Dr. Sinan AKYÜREK

Dr. Sinan AKYÜREK, 1980 yılında Bursa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. 

Medine Acil Sağlık Hizmetleri'nde, 4 yıl boyunca Tıbbi Danışmanlık Koordinatörü, Alarm Merkezi Supervisoru, İlkyardım Eğitmeni, 6 Sigma Sarıkuşak, Operasyon Müdürü gibi bir çok pozisyonda görev almıştır. 

Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri'nde Uluslararası Projeler ve İş Geliştirme Müdürü olarak görev almış olan Dr. Sinan AKYÜREK, görev yaptığı süre boyunca Acıbadem Üniversitesi'nde öğrencileri ile bilgi ve deneyimlerini paylaşmıştır. 2012 yılında Özel Dora Hospital ile başladığı medikal estetik hayatını ise Dermatec Polikliniği, Özel Çağıner Hastanesi, Academic Hospital,Aqua Medi Estetik Kliniği gibi kurumlarda sürdürmüş, mesleki çalışmalarına ise şu an İstanbul'da bulunan Özel Kliniği'nde devam etmektedir.

Çalışma hayatı boyunca ise Bahçeşehir Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, Estetik Tıp Derneği, Medikal Estetik Derneği gibi farklı kurumlarda eğitimini sürdürmüş, tamamladığı MBA pogramının yanı sıra, mezoterapi, ozonterapi, kupaterapi gibi farklı sertifikaları da dağarcığına eklemiştir.

Dr.Sinan Akyürek Klinik
Meşrutiyet Mah.Valikonağı Cad.No.125 Dai.4 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Fokuslu ultrason ile yüz germe Botoks - dolgu P.r.g.f (plazma rich in growth factors) Botox uygulaması Leke tedavisi Devamı

Hakkında

Dr. Sinan AKYÜREK, 1980 yılında Bursa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Renk Farklılıkları Ve Lekeler (Dekolte) DHI(Kalem Yöntemi) ile saç ekimi Saç ekimi / Organik FUE yöntemi ile saç ekimi Ozon Tedavisi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SK
Ser*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

sinan akyürek hocamı instagramdan görüp nişantaşındaki yerine gittim ve kendisine botox artı dolgu işlemi yaptıdım. ilk defa gittim ama çok memnun kaldım. güven veren bir doktor. kendisine de söz verdiğim gibi yorumlarımı bu sitede paylaşıyorum. ekibine ve sinan bey hocama başarılarının devamını dilerim.

ey
Esm*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

sinan beye görümcemin önerisi ile gittim. ben beylikdüzünde oturuyorum normalde ve nişantaşı bana biraz uzak kalıyor. fakat konu botox olunca kullanılan malzemenin orijinal olması beni cezbetti. sinan bey ve ekibinden memnun kaldığımı bir teşekkür yazısı olarak bu siteye mesaj atarak belirtmek istedim. kendilerine iyi çalışmalar dilerim.

FT
Füs*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sayın sinan hocama geçtiğimiz cuma günü (25.10.2019) botox için gittim. İnternetten Ece hanımla görüşmüştük her şey konuştuğumuz gibiydi. Sinan bey kesinlikle çok ilgili. Tam randevu saatimde oradaydım. Hijyen ve dakiklik konusunda ben menmun kaldım. Sinan beyin de işini iyi bilen bir doktor olması bana güven verdi.

st
Sem*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

20.10.19 tarihinde botoks artı dolgu işlemi için nişantaşındaki yerine gittim. sinan beyi tv'de görüp izlemiştim sonra internette takip etmeye başlamıştım. kampanya yapılınca bende gittim. hem kendisinden hem ekibinden memnun kaldım. sinan bey ve sağlık ekibine teşekkürlerimi sunarım ve iyi çalışmalar dilerim.

NY
Nur*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

sinan hocama teşekkürlerimi sunuyorum kendisine botoks ve dolgu için gittim nişantaşındaki kliniğinde çok memnun kaldım hem içerideki asistanlar çok ilgili hem de sıcak kanlılar

Sık Sorulan Sorular

Dr. Sinan AKYÜREK ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Sinan AKYÜREK için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Sinan AKYÜREK nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sinan AKYÜREK Dr.Sinan Akyürek Klinik bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Sinan AKYÜREK hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Sinan AKYÜREK Medikal Estetik Tıp Doktoru uzmanıdır. Renk Farklılıkları Ve Lekeler (Dekolte), DHI(Kalem Yöntemi) ile saç ekimi, Saç ekimi / Organik alanlarında hizmet veriyor ve Fokuslu ultrason ile yüz germe, Botoks - dolgu, P.r.g.f (plazma rich in growth factors) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube