Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Bel Fıtığı, Beyin Damarlarındaki Problemler, Beyin Tümörleri

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Nazlı Çakıcı Hakkında

Nazlı Çakıcı Kimdir?

Op.Dr.Nazlı Çakıcı, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine Hacettepe Tıp Üniversitesi'nde tamamlayıp Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Op.Dr.Nazlı Çakıcı, İstanbul'da bulunan Özel Medicana Avcılar Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi N Çakıcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi N Çakıcı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı Özel Medicana Avcılar Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Mikrodiskektomi, Epiduroskopi, Boyun fitiği cerrahisi, Bel Fıtığı Tedavisi, Beyin tümörleri ameliyatı, Boyun omurga kırıkları ameliyatları, Omurga ameliyatlarında revizyon, Tam (Full) Endoskopik Dar Kanal, Yoğun bakım alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı, Beyin Damarlarındaki Problemler, Beyin Tümörleri, Boyun Fıtığı, Hidrosefali hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi N Çakıcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi N Çakıcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.