Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven, İstanbul, Üroloji

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven

Üroloji - İstanbul

Ürolojide Laparoskopik Cerrahi, Üreter (İdrar Yolları ) Taşları URS Ve RIRC, Mesane Kanseri Ve Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Beşyol Mah. Akasya Sok. No: 4  Küçükçekmece, İstanbul
İstanbul Aydın Üniversitesi Florya VM Medical Park Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi � Özmerdiven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi � Özmerdiven şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven İstanbul Aydın Üniversitesi Florya VM Medical Park Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven Üroloji, uzmanıdır. Böbrek tümörü tedavisi, Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi, Mesane kanser ameliyatı, Kapalı-açık prostat ameliyatı, Radikal prostatektomi, Varikoselektomi, Ürojinekolojik rehabilitasyon, Flexible URS, Laparoskopik prostatektomi, Laparoskopik nefrektomi alanlarında hizmet veriyor ve Ürolojide Laparoskopik Cerrahi, Üreter (İdrar Yolları ) Taşları URS Ve RIRC, Mesane Kanseri Ve Tedavisi, Prostat Kanseri Ve Tedavisi, Prostat Büyümesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi � Özmerdiven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Gökhun Özmerdiven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi � Özmerdiven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.