Dr. Dt. Hakan Bayındır, Bursa, Diş Hekimi

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) - Bursa

Dişeti Hastalıkları, Periodontal tedaviler (laser), Ağız Cerrahisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Bağlarbaşı Mah. 1.Sedir Sok. No:15 Evke Mediloft 1 Plaza **** ****  Osmangazi, Bursa
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakan Bayındır Hakkında

Hakan Bayındır Kimdir?

1984’te Balıkesir’de doğan Hakan Bayındır, ilkokul öğrenimini Malatya’da Şehit Konuk İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Mersin’de İçel Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yükseköğrenime başlayıp 2007 yılında Diş Hekimi ünvanını alarak mezun olmuştur. 2007 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Periodontoloji Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak göreve başlamıştır. 2008 Şubat itibariyle aynı fakültede periodontoloji alanında doktora çalışmasına başlamıştır. 19 Aralık 2011 tarihinde doktora tezini tamamlayarak “Bilim Doktoru” ünvanını almıştır. Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde doktoralı araştırma görevlisi olarak sürdürdüğü akademik hayatını 1 Temmuz 2012 tarihinde noktalayan Dr. Bayındır, kariyerine özel sektörde periodontolog olarak memleketi olan Mersin’de başlamıştır. 2. yılın sonunda ise Bursa’ya gelmiştir. Günümüze kadar 3 farklı özel ağız ve diş sağlığı polikliniğinde çalışmıştır. Şu anda ise kariyerine periodontoloji ve implantoloji uzmanı olarak kendi kliniği olan Dr. Dt. Hakan Bayındır Perio-İmplantoloji Kliniği'nde devam etmektedir. Akademik hayatında olmak üzere 7’si yabancı indeks dergilerde, 5’i Türkçe dergilerde olmak üzere 12 yayını bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2007

Tecrübe: 12 yıl 11 ay

Yayınlar

 • Yilmaz HG, Bayindir H. “Clinical and scanning electron microscopy evaluation of the Er,Cr:YSGG laser therapy for treating dentine hypersensitivity: short-term, randomised, controlled study.” J Oral Rehabil. 41(5):392-8. (2014)
 • Orhan K, Kusakci Seker B, Aksoy S, Bayindir H, Berberoglu A, Seker E. “Cone beam CT evaluation of maxillary sinus septa prevalence, height, location and morphology in children and an adult population.” Med Princ Pract. 22(1):47-53. (2012)
 • Yilmaz Hg, Bayindir H. “Clinical evaluation of chlorhexidine and essential oils for adjunctive effects in ultrasonic instrumentation of furcation involvements: a randomized controlled clinical trial.” Int J Dent Hyg, 10(2):113-7. (2012)
 • Yilmaz HG, Kurtulmus-Yilmaz S, Cengiz E, Bayindir H, Aykac Y. “Clinical evaluation of Er,Cr:YSGG and GaAlAs laser therapy for treating dentine hypersensitivity: A randomized controlled clinical trial.” J Dent, 39(3):249-54.(2011).
 • Orhan K, Bayindir H, Aksoy S, Seker BK, Berberoğlu A, Ozan O. “Numb chin syndrome as a manifestation of possible breast cancer metastasis around dental implants.” J Craniofac Surg, 22(3):942-5.(2011).

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
  01 2007 - 01 2012
 • Özel Elitdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
  07 2012 - 09 2014
 • Özel A+ Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
  10 2014 - 03 2016
 • Özel Güneş Ağız ve Diş Sağılığı Polikliniği
  04 2016 - 11 2017
 • Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
  11 2017 - 12 2019

Hobiler

 • Sinema

Anlaşmalı Kurumlar

 • Özel Sigortaların Tümü

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
10 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iz..ş

İşimden dolayı sürekli ihmal ettiğim ve tedavisini sürekli ertelediğim diş eti rahatsızlığıma çözüm bulmak için internette ararken buldum, Hakan Beyin adresini. Bursa'da periodontoloji alanında sayılı doktorların olduğu malum. Bunlardan bazıları ile zaman zaman yolumun kesiştiği ise bir gerçek. İnternetten adresi bulup, muayene için gittiğim vakit, film çekimi sonrasında rahatsızlığın durumunu ve konuyla ilgili neler yapılacağını basitçe açıklamakta .... Gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz, alanında uzman, deneyimli, güler yüzlü bir doktor....Diş taşı temizliği ve küretaj işlemlerini yaptırdık...diş eti rahatsızlığı olanların muhakkak gitmesi gereken bir adres olduğunu düşünüyorum....Eşim ve Ben, başta Hakan Bey olmak üzere, işlem boyunca yardımcı olan Burcu Hanım'a ve güleryüzüyle Uğursel Hanım'a çok teşekkür ederiz.... 27-01-2020

Dr. Dt. Hakan BAYINDIR

- 28.01.2020

Diş eti hastalıkları kontrol edilmediğinde ve tedavi edilmediğinde diş kayıplarına kadar giden problemlere yol açmaktadır. Zamanında yapılan tedaviler ile dişlerin ağzı içindeki ömrü uzatılabilmektedir. Tedavinizin sorunsuz geçmesi bizleri de çok mutlu etti. Kontrol randevunuzda görüşmek üzere, sağlıklı günler dilerim.

�ak..ın

Yeni kalktım sayılır Hakan beyin koltuğundan. Kendimi o kadar iyi hissediyorum ki hemen yazmak için sabırsızlandım. Seneler önce yaptırdığım kanal tedavili dişim iki kez apse yapınca iyi, güvenilir, işinde uzman bir hekim aramaya başladım sonra bu sitede hakan beye denk geldim yorumları okudum ve sonunda ondan randevu almaya karar verdim. Iyi ki gitmişim diyorum şimdi kendisi çok samimi ve güler yüzlüydü eğer sizin de benim gibi dişçi koltuğu fobiniz varsa kesinlikle bunu onunla aşabilirsiniz. Sorunlu dişimi üç kök olarak çekti ve gerçekten sorunsuz bir operasyon oldu operasyon öncesi ve operasyon sırasında olacakları, olanı bana bir bir anlattı hiçbir şey hissetmedim telkinleriyle beni rahatlattı. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum gidin pişman olmazsınız. Teşekkürler Hakan Bayındır :) (Başak A.) 12-12-2018

Dr. Dt. Hakan BAYINDIR

- 18.12.2018

Başak Hanım, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Düzenli hekim kontrolünü her zaman öneriyoruz. Zaman içerisinde tedavileri yapılmış dişlerde de enfeksiyonlar gözükebilmektedir. Sizinde birkaç defa kök ucu apsesine sebep olmuş dişinizi çekmek zorunda kaldık. Tedavi sürecinizin sorunsuz geçmesi bizleride çok sevindirdi. Sağlıklı günler dileriz.

�e..ginkurt

Doktor beyi siteniz sayesinde buldum.Kendisinin daha karşılamada verdiği pozitiflik çok ağrılı gittiğim günümün en güzel anı oldu.Doktorluğunun yanı sıra insanlık vasfının da üst düzey olduğuna inandığım doktorumu herkese tavsiye ediyorum.Kliniğinde ortamı,fiyatları çok güzel. 20-11-2018

Dr. Dt. Hakan BAYINDIR

- 21.11.2018

Neşe Hanım, değerli yorumunuz için yorumunuz için çok teşekkür ederim. Dişeti apsesinin maalesef şiddetli ağrıya neden olmaktadır. Kısa sürede müdehale, apsenin yapacağı yıkımın azaltılması açısından çok önemlidir. Sağlıklı günler dilerim.

NER..TÜRK

Dişeti rahatsızlığım için bir uzman gerekliydi. Çok sayıda olmayan periontoloji uzmanı olarak doğru kişiyi seçme gibi bir çaba içerisine girdim .Etraflı bir araştırmadan sonra Hakan Bey'de karar kıldım. Tedavi başında pozitif ve negatif başınıza gelecek süreçler çok net ve anlayacağınız dilde size anlatıyor. Yani tedavi esnasında ve bitişinde sürpriz yok süreç kişiye özel bir tedavi olduğu için aşırı kaygılarım vardı. Tamda bu noktada Hakan Hocam gerekeni yapıyor .Kendine has tarzı ile sizi inanılmaz bir konsantrasyon ile tedaviye hazırlıyor. Tabiki asistanı Tülay Hanımın emekleride çok büyük harika bir ikili olmuşlar. Her operasyona başlarken zaman içerik belirtmesi çalışırken işe hakim olması, jestleri mesleğinin gerekliliklerini hazmetmiş ve işine yansıttığı izlenimini zaten alıyorsunuz.Kendisiyle tanışmaktan ve bu sıkıntımın giderilmesindeki özverili çalışmasından dolayı çok teşekkürler ederim. Mesleğindeki başarıların daim olsun Hakan Hocam ... 11-06-2018

Dr. Dt. Hakan BAYINDIR

- 13.06.2018

Şener Bey, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Dişeti hastalıkları hsatalarımız için çok korkulan ve yanlış bilinen bir durum haline gelmiş. O sebeple tedavi başından sonuna kadar empatiyle hastalığımız teşhiş ve tedavisine özverili olmak çok önemli. Geçmiş olsun dileklerimizle, sağlıklı günler diliyoruz.

nül..türk

Eşimle beraber dişeti hastalığı için bir periontolog arayışına girdik Hakan Bey’e internet ve forumlardaki yorumlara itibar ederek randevu aldık .Kendisiyle tanıştıktan sonra gerçekten işte bu diyorsunuz işinde çok başarılı sizi rahatlatan bir tedavi şekli var ben çok memnun kaldım bu tarz sıkıntıları olan hastaların Hakan Bey’le tanışmalarını öneririm İnsanlığı ve tedavideki başarısından dolayı çok teşekkür eder başarılarının daim olması dileğiyle.. 29-04-2018

Dr. Dt. Hakan BAYINDIR

- 03.05.2018

Gönül Hanım, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sizlerinde istek ve sabırla tedaviye devam etmeniz başarımız açısından çok olumlu oldu. Kontrol seansınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.

an..men

30 yıllık diş hekimi korkularımdan sayın Hakan BAYINDIR hocam sayesinde kurtulmanın ve diş eti rahatsızlığımdan kurtulmanın mutluluğunu anlatmak için sözcükler bulamıyorum. Bugün gerçekleştirilen diş eti ameliyatının sohbet ortamında nasıl bittiğini anlamadım bile diyebilirim. Hakan Hocamın hastasına her yapacağı işlemi detaylı anlatması ve bilgilendirmesi ayrı bir güven veriyor. Açık ve net olarak bize doğru adreste olduğumuzu hissettiren başta Hakan BAYINDIR hocam ile klinik personeli Tülay Hanım ve diğer çalışanların güler yüzlü yaklaşımından dolayı sonsuz teşekkürler. En kısa zamanda görüşmek üzere sağlıcakla kalın. 11-04-2018

Dr. Dt. Hakan BAYINDIR

- 13.04.2018

Hakan Hocam, bizler için çok değerli ve samimi yorum ve tespitleriniz için çok teşekkür ederiz. Sizlerin diş hekimi korkusunu yenebildiysek ne mutlu bizlere. Kontrol seanslarınızda görüşmek üzere, sağlıklı günler dilerim.

şen..se Çimen

Diş eti sorununuz varsa hiç tereddüt etmeden Hakan Bey 'i tercih edebilirsiniz.Ilk muayenede sorunlarınızı anlayacagınız biçimde anlatıyor.Tedavi sürecinde güler yüzü ve hastayı rahatlatan tavrıyla kendinizi güvende hissettiriyor. Tedavi sonrası yapmanız gerekenleri detaylı olarak anlatıyor. Böylece dış eti sorununuz bitiyor. Teşekkür ederim Hakan Bey . 21-03-2018

Dr. Dt. Hakan BAYINDIR

- 22.03.2018

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim Nurşen Hanım. Dişeti hastalıkları şayet önlem alınmazsa ve tedavi edilmezse ciddi problemlere yol açabiliyor. O sebeple sizlerin hastalığı iyi tanımanız ve tedavi sonuçlarına vakıf olmanız için ayrıntılı bilgilendirme şart. Dişeti hastalığı için hep kontrolde olacağımızı bir kez daha hatırlatıyorum. Sağlıklı günler dilerim.

rin..ı

Sayın Hakan hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Gözleriniz kapalı dişlerinizi emanet edebileceğiniz profesyonel bir hekim. İlk defa bir diş hekiminden mutlulukla ayrılıyorum. Çünkü biliyorum ki dişlerim artık profesyonel ellerde. İyi ki sizi tanıma fırsatı bulmuşum. Artık dişlerim için endişe etmeyi bıraktım. Tekrar çok teşekkürler sayın Hakan Hocam 08-03-2018

Dr. Dt. Hakan BAYINDIR

- 22.03.2018

Şirin Hanım, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Tedavi edilmezlerse çekilmeleri gerekebilecek dişlerinizi sizlerin de bilinçli olmasıyla kurtarabildik. Dİşeti hastalıkları için hep kontrol altında olacağız. Rutin kontrollerinizde görüşmek üzere. Sağlıklı günler dilerim.

ıhan..al

Birçok doktora başvurmama rağmen diş eti hastalığıma kalıcı çözüm bulunamamıştı. Rahatsızlığım sürekli devam etmişti. Fakat Dr. Dt. Hakan Bayındır, ağzımdaki diş taşlarını temizleyip,lazerli diş eti tedavisi uyguladı. Tedavi sonrası hiçbir sorunum kalmadı. Kendisi gerçekten çok iyi bir doktor. Kulaktan dolma tedavi süreci çok acı veriyor gibi duyumlara inanmayın. Hiçbir acı hissetmedim. Doktorumdan çok memnunum. ?? 29-12-2017

Dr. Dt. Hakan BAYINDIR

- 29.12.2017

Aslıhan Hanım, dişeti tedavinizde sizlerin seanslarınıza düzenli olarak gelmeniz ve tavsiyelerimize uymanız tedavinin başarısında etkili oldu. Geçmiş olsun dileklerimle, değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Kontrol seanslarınızda görüşmek üzere.

ih..lan

Gittiğim hekimler arasında gerek tecrübesi, gerek dialoğu konusunda son derece memnun kaldım. Diş eti sağlığımı benden fazla düşünen, düşündüren bir hekim; alanında başarısını ilk ondan ilk muayeneden tedavim sonuçlanana kadar hissettirdi. Korkutan hasta koltuğuna artık gülümseyerek oturabiliyorum. Gülümseyişimi sağlığa kavuşturan ve kliniğinde huzurla tedavi eden Dr. Hakan Bayındır'a içten teşekkürler. 12-08-2017

Dr. Dt. Hakan BAYINDIR

- 24.01.2018

Semih Bey öncelikle geçmiş olsun. Dişeti iltihabının tedavi edilmezse çok ciddi problemlere yol açabileceğini sizlere de aktarmıştım. Zamanında müdehaleler ve gerekli kontrollerle dişlerin kemik kaybı sebebiyle çekilmelerini önlemiş olduk. Kontrol seanslarınızda görüşmek üzere. Sağlıklı günler dililyorum.

10 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Hakan Bayındır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • 20lik diş ağrısı

  Hocam sağ üst yirmilik dişimin arka tarafında şişlim ve sertlik var ve kulağımdan başıma boynuma doğru yayılan ağrı var diş çıkarken bunlar normalmi yoksa dişim apsemi yapmış ve ben bu ağrıyı uzun zamandır çekiyorum dilimi değdirdiğimde zonkluyo lütfen bilgilendirirmisiniz teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Dr. Dt. Hakan Bayındır

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Diş çekilmesi hakkında

  Merhaba hocam , benim dişlerimde ayrık var doğuştan diş eksikliği . ön dişimin yanındaki sol dişim eksik . bununla ilgili ortodonti tedaviye başlamak istiyorum . periodontolojiden uygunluk almamı istedi ortodonti doktorum . gittim bir hekime arka dişlerimde diş çekilmesii ve kemik erimesi olduğunu s... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Dt. Hakan Bayındır

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dt. Hakan Bayındır kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Dt. H Bayındır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dt. Hakan Bayındır için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Dt. H Bayındır şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hakan Bayındır ile anlaşmalı?
Hakan Bayındır ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Özel Sigortaların Tümü )

Dr. Dt. Hakan Bayındır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dt. Hakan Bayındır Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dt. Hakan Bayındır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dt. Hakan Bayındır Diş Hekimi, ,Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır. Implant tedavisi, Periodontoloji cerrahi, İmplantoloji, Sinus cerrahisi, Prp ve prf uygulamaları, Dişeti çekilmelerinde tedavi yaklaşımı, Dişeti büyümelerinde tedavi yaklaşımı, Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu, Kemik erimelerinde tedavi yaklaşımı, Apse ve Kist Operasyonları alanlarında hizmet veriyor ve Dişeti Hastalıkları, Periodontal tedaviler (laser), Ağız Cerrahisi, Periodontoloji (dişeti Hastalıkları), Diş İmplantı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Dt. Hakan Bayındır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dt. Hakan Bayındır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dt. Hakan Bayındır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Dt. H Bayındır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dt. Hakan Bayındır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Dt. H Bayındır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.