Dr. Dt. Hakan Bayındır

Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) - Bursa
5.0

Diş İmplantı, Üç Boyutlu Gülüş Tasarımı, Dişeti Ameliyatı

5.0

“Uzun zamandır diş eti konusunda iyi bir dr. arayışındaydım. Hakan bey'i internet yorumlarına bakarak...” Devamı

Dr. Dt. Hakan Bayındır

1984’te Balıkesir’de doğan Hakan Bayındır, ilkokul öğrenimini Malatya’da Şehit Konuk İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Mersin’de İçel Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yükseköğrenime başlayıp 2007 yılında Diş Hekimi ünvanını alarak mezun olmuştur. 2007 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Periodontoloji Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak göreve başlamıştır. 2008 Şubat itibariyle aynı fakültede periodontoloji alanında doktora çalışmasına başlamıştır. 19 Aralık 2011 tarihinde doktora tezini tamamlayarak “Bilim Doktoru” ünvanını almıştır. Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde doktoralı araştırma görevlisi olarak sürdürdüğü akademik hayatını 1 Temmuz 2012 tarihinde noktalayan Dr. Bayındır, kariyerine özel sektörde periodontolog olarak memleketi olan Mersin’de başlamıştır. 2. yılın sonunda ise Bursa’ya gelmiştir. Günümüze kadar 3 farklı özel ağız ve diş sağlığı polikliniğinde çalışmıştır. Şu anda ise kariyerine periodontoloji ve implantoloji uzmanı olarak kendi kliniği olan Dr. Dt. Hakan Bayındır Perio-İmplantoloji Kliniği'nde devam etmektedir. Akademik hayatında olmak üzere 7’si yabancı indeks dergilerde, 5’i Türkçe dergilerde olmak üzere 12 yayını bulunmaktadır.

Dr. Dt. Hakan Bayındır Perio-İmplantoloji Kliniği
İhsaniye Mahallesi FSM Bulvarı Leylak Sokak Plaza 224 No:5/B Kat:9 D:43 Nilüfer/Bursa
Hizmetler
Implant tedavisi İmplantoloji Sinus cerrahisi Gömük 20 yaş dişi operasyonu Apse ve kist operasyonları Devamı

Hakkında

1984’te Balıkesir’de doğan Hakan Bayındır, ilkokul öğrenimini Malatya’da Şehit Konuk İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Mersin’de İçel Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yükseköğrenime başlayıp 2007 yılında Diş Hekimi ünvanını alarak mezun olmuştur. 2007 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Periodontoloji Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak göreve başlamıştır. 2008 Şubat itibariyle aynı fakültede periodontoloji alanında doktora çalışmasına başlamıştır. 19 Aralık 2011 tarihinde doktora tezini tamamlayarak “Bilim Doktoru” ünvanını almıştır. Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde doktoralı araştırma görevlisi olarak sürdürdüğü akademik hayatını 1 Temmuz 2012 tarihinde noktalayan Dr. Bayındır, kariyerine özel sektörde periodontolog olarak memleketi olan Mersin’de başlamıştır. 2. yılın sonunda ise Bursa’ya gelmiştir. Günümüze kadar 3 farklı özel ağız ve diş sağlığı polikliniğinde çalışmıştır. Şu anda ise kariyerine periodontoloji ve implantoloji uzmanı olarak kendi kliniği olan Dr. Dt. Hakan Bayındır Perio-İmplantoloji Kliniği'nde devam etmektedir. Akademik hayatında olmak üzere 7’si yabancı indeks dergilerde, 5’i Türkçe dergilerde olmak üzere 12 yayını bulunmaktadır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2007
Deneyim: 16 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Diş İmplantı Üç Boyutlu Gülüş Tasarımı Dişeti Ameliyatı Apikal Rezeksiyon Periodontal Plastik Cerrahisi Yumuşak Doku Greftleri Devamı

Hobiler

Sinema Devamı

Deneyimler

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2017 - 2020)
Özel Güneş Ağız ve Diş Sağılığı Polikliniği (2016 - 2017)
Özel A+ Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2014 - 2016)
Özel Elitdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2012 - 2014)
Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2007 - 2012)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SE
Sab*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Periodontoloji cerrahi
Dr. Dt. Hakan Bayındır Perio-İmplantoloji Kliniği

Uzun zamandır diş eti konusunda iyi bir dr. arayışındaydım. Hakan bey'i internet yorumlarına bakarak tercih ettim ve kesinlikle doğru karar. Konusunda profesyonel, pratik ve mükemmel bir diş doktoru. Tüm diş eti problemlerimi çok kısa bir sürede giderdi. Dr. arayışım Hakan bey'le birlikte son bulmuş oldu. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim.

Dr. Dt. Hakan Bayındır
Dr. Dt. Hakan Bayındır 7 Haziran 2023
Değerli geri bildiriminiz çok teşekkür ederim. Tedavinizin sorunsuz geçmesi bizleri de motive ediyor. Düzenli bakım ve kontrollerinizi ihmal etmeyin. Sağlıklı günler dilerim.
MN
Min*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Uzman diş hekimi muayenesi
Dr. Dt. Hakan Bayındır Perio-İmplantoloji Kliniği

Hakan beyi birkaç yıl önce internet yorumlarını okuyarak tercih ettim.Çok başarılı bir hekim. Hocamda asistanıda çok güler yüzlü,onlara çok güveniyorum.Geçirdiğim dişeti operasyonuyla çok büyük ağrılardan hiç diş kaybı yaşamadan kurtuldum.İyi ki varlar.. Yaşadığım tek sorun son randevumda ayağımdaki galoşları metroda farketmem oldu.

Dr. Dt. Hakan Bayındır
Dr. Dt. Hakan Bayındır 7 Haziran 2023
Kıymetli geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. Diş eti hastalıkları tedavi edilebilen hastalıklardır. Ancak düzenli ağız ve diş bakımı ile birilkte rutin kontrollerinde aksatılmaması gerekmektedir. Diş eti ve ağız sağlığınız yerinde olduğunu görmek bizleride motive ediyor. Bir diğer kontrol randevunuzda sağlıkla buluşmak üzere.
HB
Hil*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Periodontoloji cerrahi
Dr. Dt. Hakan Bayındır Perio-İmplantoloji Kliniği

Arkadaş tavsiyesi ve internet yorumlarına güvenerek diş eti hastalığı ve diş sıkma problemim için Dr. Hakan Bey’e başvurdum. Öncelikle şunu gönül rahatlığı ile söylebilirim, yapılan yorumlar sonuna kadar doğru. Güleryüz, randevu saatlerine uyma, temiz ve şık ortam ve en önemlisi Hakan Hocanın yaklaşımı ve profesyonelliğini beni çok memnun etti. Diş eti tedavim ve diş sıkma problemim için lazer tedavisi uygulandı. Çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Saygılarımla.

Dr. Dt. Hakan Bayındır
Dr. Dt. Hakan Bayındır 7 Haziran 2023
Kıymetli geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Tedavinizin sorunsuz geçmesi bizleride motive ediyor. Kontrol seansınızda görüşmek üzere, sağlıklı günler dilerim.
ŞC
ŞAU*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Implant tedavisi
Dr. Dt. Hakan Bayındır Perio-İmplantoloji Kliniği

Çok değerli Hakan bey, O kadar muazzam bir insan ki, bence işini mükemmel yapan doktorlardan biri.. Nereden başlasam bilemiyorum. Ben Hakan bey için, "Yeni Nesil Hekim" demek istiyorum. Çünkü her şey tepeden tırnağa yepyeni ve teknolojik tasarlanmış. Muayenehanenin kapısından içeri girdiğiniz anda öncelikle karşınızda gülerek bakan yüzler, bembeyaz ve tertemiz bir ortam sizi karşılıyor. Bekleme alanında ki o rahatlatıcı yeşil alan ve ekrandaki rahatlatıcı manzaralar, mükemmel düşünülmüş bir detay! Gittiğimde çok gergindim. Ama Hakan bey benim gibi diş hekimi koltuğu fobisi olan birini sakince konuşarak rahatlattı. 50 dakika içinde 1 dolgumu yaptı, 2 adet İmplant taktı. Ve son olarak diş temizliğimi yaptı. Her şey ne ara oldu bitti, hiç bir şey hissetmedim. Ağrı ve sızım hiç olmadı. Ortam son derece steril, Covid-19 önlemleri son derece mükemmel alınmış. İşlemlerim yapılırken arka fondaki ekrandan gelen piyano dinletisi sizi çok rahatlatıyor. Beni yolcu etmeden önce reçetemi yazdı ve ilaçlarımı alana kadar ki zaman da ağrım olmasın diye yolluk olarak ağrı kesicimi verdi :) Tek kelimeyle mükemmel bir Hekim.! Her şey için çok teşekkürler Hakan Hocam. Bir sonraki randevumuzda görüşmek üzere :)

Dr. Dt. Hakan Bayındır
Dr. Dt. Hakan Bayındır 7 Haziran 2023
Değerli geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. Tedavilerinizin sorunsuz geçmesi bizleri de motive ediyor. İmplant tedavileri sanıldığı gibi ağrılı ve zorlu tedaviler değildirler. Gerekli önlemler ve dikkatli cerrahi ile sorunsuz geçmektedirler. Kontrol seansınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.
ÖT
Özl*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Şu an sizde bu satırları okuyor iseniz muhtemel benim gibi diş ya da diş eti sıkıntınız var ve en iyisiyle bu işi götürmek istiyorsunuz. En iyisi nedir peki? benim için, en korktuğum yer olan dişçi koltuğuna beni oturtabilen, tedavi esnasında güvenebileceğim, beni dinleyen, yönlendiren, bilgilendiren, sorularıma bitsin artık diye bakmayan ve işlem sonrası ulaşılabilir olandır. Biraz korkularım, biraz her işin hani deriz ya Allah iyi şekilde yapmaya çalışanıyla rast getirsin diye işte o iyi şekilde yapanına ulaşabilmek adına oldukça vakit harcayıp ulaştım doktor beye. Yaşadığım yerde onlarca diş hekimi olmasına rağmen uzakta olsa kendisi hakkında edindiğim bilgiler beni oraya götürdü. Bende buradaki ve farklı mecralardaki çoğu yorumdan faydalandım ve ilk kez bir sayfaya yorum yazıyorum çünkü eğer bende, benim gibi sıkıntısı olup da endişe duyan, tedavisine ve teşhislerine güvenebileceği bir hekim arayan insanlara ışık tutmaz isem hem burada yorum yazıp beni de doktor beyle buluşturan arkadaşlara haksızlık etmiş hem de işim bitti diye bencilce davranmış olurdum diye düşündüm. Doktor bey muayenesinde durumunuzla ilgili genişçe bilgilendiriyor. Tedavi sürecinizi planlıyor. Bu süreçte neler yapacağı ile ilgili yine bilgilendiriyor. İşlemler esnasında ne yaptığını ve ne hissettireceğini söylüyor. Dinlenmenize müsaade ediyor. Doktor bey ve hemşire hanım iyi ve rahat hissetmeniz için de ayrıca o an ne gerekiyorsa yapıyorlar. Hem doktor bey hem de hemşire hanım güler yüzlü ve anlayışlılar. Temizlik ve steril bir ortamda ayrıca önemli tabi. Ortam oldukça temiz ve steril bu tüm klinik ortamı için gözlemim. Bekleme salonları, lavaboları ve işlem odaları. Randevular yapılacak işlemlere göre ayarlanmış olmalı ki gittiğinizde beklemiyorsunuz, çıktığınızda sıradaki hasta geliyor ve bir kalabalık oluşmuyor. Tabi maddi külfette önemli doktor bey ben talep bile etmeden hem gerekli indirimleri yaptı hem de ödeme kolaylığı sağladı. Dişçiden çok korkan biri olarak ben iyi hissederek , güven duyarak, ağrısız ve sorunsuz bir şekilde tedavi sürecimi tamamladım. Benim gibi seçici, kılı kırk yaran, dişçiden korkan, hem beni rahatlatsın, hem işini iyi yapsın, hem temiz olsun hem uygun hem de ulaşılabilir olsun diyen arkadaşlar hiç düşünmeden Hakan beye gidebilirler, memnun kalacaklarına şüphem yok ki dediğim gibi yazmazsam burada yorumlarıyla bana yol gösteren arkadaşların ayırdıkları vakitlerin emeği üstümde kalırdı. Hekimlerimizin bizde dindirdiği her acımız onlara bizden bir ömür dua inşallah. Ben kıymetli doktor beye, sempatik ve güler yüzlü hemşiresi Duygu hanıma verdikleri hizmet, ayırdıkları zaman, itinalı çalışmaları, geri dönüşleri için teşekkür ederken inşallah sıkıntısı olan benden sonraki arkadaşlara da en önemli memnuniyet olan birebir yaşayan insan memnuniyeti hususunda yardımcı olabilmişimdir. Allah yol açıklığı versin sizin gibi hekimlere her zaman ihtiyacımız var. Herkese sağlıklı günler dilerim...

Dr. Dt. Hakan Bayındır
Dr. Dt. Hakan Bayındır 27 Haziran 2021
Kıymetli ve samimi geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. Diş eti hastalıklarının tedavilerinde hem bizlerin tedavi yaklaşımı ve hem de sizlerin tavsiyelere harfiyen uymanızla mümkün olmaktadır. Tedavinizin sorunsuz geçmesi bizleri de çok memnun ediyor. Kontrol randevunuzda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.
yu
Yel*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İşimden dolayı sürekli ihmal ettiğim ve tedavisini sürekli ertelediğim diş eti rahatsızlığıma çözüm bulmak için internette ararken buldum, Hakan Beyin adresini. Bursa'da periodontoloji alanında sayılı doktorların olduğu malum. Bunlardan bazıları ile zaman zaman yolumun kesiştiği ise bir gerçek. İnternetten adresi bulup, muayene için gittiğim vakit, film çekimi sonrasında rahatsızlığın durumunu ve konuyla ilgili neler yapılacağını basitçe açıklamakta .... Gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz, alanında uzman, deneyimli, güler yüzlü bir doktor....Diş taşı temizliği ve küretaj işlemlerini yaptırdık...diş eti rahatsızlığı olanların muhakkak gitmesi gereken bir adres olduğunu düşünüyorum....Eşim ve Ben, başta Hakan Bey olmak üzere, işlem boyunca yardımcı olan Burcu Hanım'a ve güleryüzüyle Uğursel Hanım'a çok teşekkür ederiz....

Dr. Dt. Hakan Bayındır
Dr. Dt. Hakan Bayındır 28 Ocak 2020
Diş eti hastalıkları kontrol edilmediğinde ve tedavi edilmediğinde diş kayıplarına kadar giden problemlere yol açmaktadır. Zamanında yapılan tedaviler ile dişlerin ağzı içindeki ömrü uzatılabilmektedir. Tedavinizin sorunsuz geçmesi bizleri de çok mutlu etti. Kontrol randevunuzda görüşmek üzere, sağlıklı günler dilerim.
BA
Baş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yeni kalktım sayılır Hakan beyin koltuğundan. Kendimi o kadar iyi hissediyorum ki hemen yazmak için sabırsızlandım. Seneler önce yaptırdığım kanal tedavili dişim iki kez apse yapınca iyi, güvenilir, işinde uzman bir hekim aramaya başladım sonra bu sitede hakan beye denk geldim yorumları okudum ve sonunda ondan randevu almaya karar verdim. Iyi ki gitmişim diyorum şimdi kendisi çok samimi ve güler yüzlüydü eğer sizin de benim gibi dişçi koltuğu fobiniz varsa kesinlikle bunu onunla aşabilirsiniz. Sorunlu dişimi üç kök olarak çekti ve gerçekten sorunsuz bir operasyon oldu operasyon öncesi ve operasyon sırasında olacakları, olanı bana bir bir anlattı hiçbir şey hissetmedim telkinleriyle beni rahatlattı. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum gidin pişman olmazsınız. Teşekkürler Hakan Bayındır :) (Başak A.)

Dr. Dt. Hakan Bayındır
Dr. Dt. Hakan Bayındır 18 Aralık 2018
Başak Hanım, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Düzenli hekim kontrolünü her zaman öneriyoruz. Zaman içerisinde tedavileri yapılmış dişlerde de enfeksiyonlar gözükebilmektedir. Sizinde birkaç defa kök ucu apsesine sebep olmuş dişinizi çekmek zorunda kaldık. Tedavi sürecinizin sorunsuz geçmesi bizleride çok sevindirdi. Sağlıklı günler dileriz.
NB
Neş*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktor beyi siteniz sayesinde buldum.Kendisinin daha karşılamada verdiği pozitiflik çok ağrılı gittiğim günümün en güzel anı oldu.Doktorluğunun yanı sıra insanlık vasfının da üst düzey olduğuna inandığım doktorumu herkese tavsiye ediyorum.Kliniğinde ortamı,fiyatları çok güzel.

Dr. Dt. Hakan Bayındır
Dr. Dt. Hakan Bayındır 21 Kasım 2018
Neşe Hanım, değerli yorumunuz için yorumunuz için çok teşekkür ederim. Dişeti apsesinin maalesef şiddetli ağrıya neden olmaktadır. Kısa sürede müdehale, apsenin yapacağı yıkımın azaltılması açısından çok önemlidir. Sağlıklı günler dilerim.
ŞÖ
ŞEN*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dişeti rahatsızlığım için bir uzman gerekliydi. Çok sayıda olmayan periontoloji uzmanı olarak doğru kişiyi seçme gibi bir çaba içerisine girdim .Etraflı bir araştırmadan sonra Hakan Bey'de karar kıldım. Tedavi başında pozitif ve negatif başınıza gelecek süreçler çok net ve anlayacağınız dilde size anlatıyor. Yani tedavi esnasında ve bitişinde sürpriz yok süreç kişiye özel bir tedavi olduğu için aşırı kaygılarım vardı. Tamda bu noktada Hakan Hocam gerekeni yapıyor .Kendine has tarzı ile sizi inanılmaz bir konsantrasyon ile tedaviye hazırlıyor. Tabiki asistanı Tülay Hanımın emekleride çok büyük harika bir ikili olmuşlar. Her operasyona başlarken zaman içerik belirtmesi çalışırken işe hakim olması, jestleri mesleğinin gerekliliklerini hazmetmiş ve işine yansıttığı izlenimini zaten alıyorsunuz.Kendisiyle tanışmaktan ve bu sıkıntımın giderilmesindeki özverili çalışmasından dolayı çok teşekkürler ederim. Mesleğindeki başarıların daim olsun Hakan Hocam ...

Dr. Dt. Hakan Bayındır
Dr. Dt. Hakan Bayındır 13 Haziran 2018
Şener Bey, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Dişeti hastalıkları hsatalarımız için çok korkulan ve yanlış bilinen bir durum haline gelmiş. O sebeple tedavi başından sonuna kadar empatiyle hastalığımız teşhiş ve tedavisine özverili olmak çok önemli. Geçmiş olsun dileklerimizle, sağlıklı günler diliyoruz.
Gön*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Eşimle beraber dişeti hastalığı için bir periontolog arayışına girdik Hakan Bey’e internet ve forumlardaki yorumlara itibar ederek randevu aldık .Kendisiyle tanıştıktan sonra gerçekten işte bu diyorsunuz işinde çok başarılı sizi rahatlatan bir tedavi şekli var ben çok memnun kaldım bu tarz sıkıntıları olan hastaların Hakan Bey’le tanışmalarını öneririm İnsanlığı ve tedavideki başarısından dolayı çok teşekkür eder başarılarının daim olması dileğiyle..

Dr. Dt. Hakan Bayındır
Dr. Dt. Hakan Bayındır 3 Mayıs 2018
Gönül Hanım, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sizlerinde istek ve sabırla tedaviye devam etmeniz başarımız açısından çok olumlu oldu. Kontrol seansınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Dt. Hakan Bayındır ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Dt. Hakan Bayındır için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Dt. Hakan Bayındır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Dt. Hakan Bayındır Dr. Dt. Hakan Bayındır Perio-İmplantoloji Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Dt. Hakan Bayındır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Dt. Hakan Bayındır Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır. Diş İmplantı, Üç Boyutlu Gülüş Tasarımı, Dişeti Ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Implant tedavisi, İmplantoloji, Sinus cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube