Doç. Dr. İsmail Şahin

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Deviasyon, Fazla Parmak (Polidaktili), Enfeksiyonlu Yara

Doç. Dr. İsmail Şahin

Doç. Dr. İsmail ŞAHİN, 7 Ocak 1974’de İzmir’de doğmuştur. 1992 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesi’ni bitirip lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. Lise eğitiminin hemen ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’ni (GATA) kazanmış ve 1998 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mecburi hizmeti nedeniyle 2.5 yıl süre ile 10. Tanker Üs Komutanlığı, İncirlik/Adana’ da kıta doktoru olarak görev yapmıştır. 2001 yılında ise Gülhane Askeri Tıp Akademisi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda asistan olarak çalışmaya başlamış ve yarbay rütbesi ile askerlikten ayrılmış olduğu Ocak 2015 tarihine kadar 14 yıl boyunca kesintisiz olarak aynı klinikte görev yapmıştır. 2006 yılında Plastik Cerrahi Uzmanı, 2008 yılında Yardımcı Doçent ve 2014 yılında Plastik Cerrahi Doçenti unvanını almıştır.

Doç. Dr. İsmail ŞAHİN, Ankara’nın Çukurambar semtinde bulunan muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

14 yıllık akademik hayatı boyunca Plastik Cerrahi alanında çok sayıda ve çeşitte Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi hastası görmüş ve ameliyatlarını gerçekleştirmiştir. Bunun yanında deneysel ve klinik araştırmalarda bulunmuş, tıp öğrencisi ve asistan eğitimi vermiş, yeni meslektaşlarının yetişmesinde büyük rol oynamıştır. Ulusal ve uluslararası dergilerde makaleleri yayınlanmıştır ve hem ulusal hem de uluslararası kongrelere konuşmacı olarak katılım göstermiştir. Eğitimi süresince birçok değerli öğretim üyesiyle çalışma ve onların tecrübelerinden yararlanma fırsatına sahip olmuştur. Tüm estetik cerrahi uygulamalarının yanı sıra, Mastektomi Sonrası Meme Rekonstrüksiyonu, Yağ Enjeksiyonu, Mikrocerrahi ve Yanık… konularında ileri tecrübe sahibidir. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Göğüs estetiği?

Meme büyütme operasyonu için hastanede ne kadar kalmak gerekir ve fiyat aralığı ortalama nekadar acaba zaten ufak göğüslere sahiptim yaşadığım üzücü bir olay sonrası aşırı kilo verdim ve iyice kayboldular bu durum psikolojimi olumsuz yönde etkiliyor ameliyat olmak istiyorum ama çevreden çekiniyorum bir gün içinde taburcu olunabiliyor mi?

Doç. Dr. İsmail Şahin

Doç. Dr. İsmail Şahin tarafından cevaplandı

Ömür hanım, Meme büyütme ameliyatı sonrası aynı gün taburcu olabilirsiniz. Sizi muayene etmeden fiy... Cevabı görmek için tıkla.

22 Kasım 2016 tarihinde cevaplandı.

Popo estetiği

İyi günler hocam popo estetiği düşünüyorum , silikon ve Aquafiling , bu uygulamalardan hangisi daha sağlıklı bilemiyorum , çeşitli hekimlerden çeşitli yorumlar geldi , bi kısmı protezi onaylarken bir kısmı Aquafiling onayladı , iyiceleri kaldım . Siz hangisini önerirsiniz . Hangisi daha sağlıklı ve estetik . Yardımcı olursanız sevinirim

Doç. Dr. İsmail Şahin

Doç. Dr. İsmail Şahin tarafından cevaplandı

merhaba Betül hanım, bahsettiğiniz iki malzeme de popo estetiğinde kullanılır. hangisinin kullanıla... Cevabı görmek için tıkla.

14 Nisan 2016 tarihinde cevaplandı.

Deri Kanseri

Patoloji sonucu yorumlarınız 1×0,8 cm ölçülerinde 0.5 cm derinliğinde deri derialti dokusu kesiti kirli beyaz rengindedir. Kesitlerde yüzeyde ince epidermis izlenmektedir. Papiller dermisten başlayarak retikuler dermise uzanan hücre yuvalanmalari dikkat çekmektedir.normokromatik oval yuvarlak nukleuslu eozinofilik nukleollu geniş eozinofilik stoplazmali olup belirgin mitotik aktivite içermektedir Tanı: Maling neoplazm sol üst göz kapağı eksizyonel biyopsi. YORUMLARSANIZ SEVINIRIM HOCAM ILK DEFA...

Daha Fazla
Doç. Dr. İsmail Şahin

Doç. Dr. İsmail Şahin tarafından cevaplandı

SORUNUZU OKUDUM ANCAK BİRÇOK BELİRSİZ NOKTA VAR. MALİGN NEOPLAZM DERKEN MALİGNİTENİN NE OLDUĞU YAZ... Cevabı görmek için tıkla.

21 Aralık 2015 tarihinde cevaplandı.

Doç.Dr. İsmail Şahin Muayenehanesi
Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 1436.Sokak No:1 Daire: 4 Çukurambar Çankaya/Ankara
Hizmetler
Kulak estetiği Dudak ve yüz dolgusu Göz kapağı estetiği Göz kapağı germe Işık dolgusu Devamı

İlgi Alanları

Deviasyon Fazla Parmak (Polidaktili) Enfeksiyonlu Yara El Yaralanması El Ve El Bileği Hastalıkları Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. İsmail Şahin ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. İsmail Şahin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. İsmail Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. İsmail Şahin Doç.Dr. İsmail Şahin Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. İsmail Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. İsmail Şahin Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Deviasyon, Fazla Parmak (Polidaktili), Enfeksiyonlu Yara alanlarında hizmet veriyor ve Kulak estetiği, Dudak ve yüz dolgusu, Göz kapağı estetiği hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube