Doç. Dr. İsmail Şahin, Ankara, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doç. Dr. İsmail Şahin

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Deviasyon, Fazla Parmak (Polidaktili), Enfeksiyonlu Yara

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 1436.Sokak No:1 Daire: 4 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Doç.Dr. İsmail Şahin Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

İsmail Şahin Hakkında

İsmail Şahin Kimdir?

Doç. Dr. İsmail ŞAHİN, 7 Ocak 1974’de İzmir’de doğmuştur. 1992 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesi’ni bitirip lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. Lise eğitiminin hemen ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’ni (GATA) kazanmış ve 1998 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mecburi hizmeti nedeniyle 2.5 yıl süre ile 10. Tanker Üs Komutanlığı, İncirlik/Adana’ da kıta doktoru olarak görev yapmıştır. 2001 yılında ise Gülhane Askeri Tıp Akademisi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda asistan olarak çalışmaya başlamış ve yarbay rütbesi ile askerlikten ayrılmış olduğu Ocak 2015 tarihine kadar 14 yıl boyunca kesintisiz olarak aynı klinikte görev yapmıştır. 2006 yılında Plastik Cerrahi Uzmanı, 2008 yılında Yardımcı Doçent ve 2014 yılında Plastik Cerrahi Doçenti unvanını almıştır.

Doç. Dr. İsmail ŞAHİN, Ankara’nın Çukurambar semtinde bulunan muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

14 yıllık akademik hayatı boyunca Plastik Cerrahi alanında çok sayıda ve çeşitte Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi hastası görmüş ve ameliyatlarını gerçekleştirmiştir. Bunun yanında deneysel ve klinik araştırmalarda bulunmuş, tıp öğrencisi ve asistan eğitimi vermiş, yeni meslektaşlarının yetişmesinde büyük rol oynamıştır. Ulusal ve uluslararası dergilerde makaleleri yayınlanmıştır ve hem ulusal hem de uluslararası kongrelere konuşmacı olarak katılım göstermiştir. Eğitimi süresince birçok değerli öğretim üyesiyle çalışma ve onların tecrübelerinden yararlanma fırsatına sahip olmuştur. Tüm estetik cerrahi uygulamalarının yanı sıra, Mastektomi Sonrası Meme Rekonstrüksiyonu, Yağ Enjeksiyonu, Mikrocerrahi ve Yanık… konularında ileri tecrübe sahibidir. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Deviasyon
 • Fazla Parmak (Polidaktili)
 • Enfeksiyonlu Yara
 • El Yaralanması
 • El Ve El Bileği Hastalıkları
Tedaviler
 • Fue yöntemiyle saç ekimi
 • Kepçe kulak estetiği
 • Variköz ve spider venlerde kozmetik cerrahi
 • Meme estetiği
 • Blefaroplasti

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. İsmail Şahin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Popo estetiği

  İyi günler hocam popo estetiği düşünüyorum , silikon ve aquafiling , bu uygulamalardan hangisi daha sağlıklı bilemiyorum , çeşitli hekimlerden çeşitli yorumlar geldi , bi kısmı protezi onaylarken bir kısmı aquafiling onayladı , iyiceleri kaldım . siz hangisini önerirsiniz . hangisi daha sağlıklı ve... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. İsmail Şahin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Deri kanseri

  Tamam teşekkür ederim hocam iyi çalışmalar

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. İsmail Şahin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.