Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay

Dil Konuşma Bozuklukları - Manisa

Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Gecikmiş dil - konuşma, Kekemelik

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Yarhasanlar Mah. İbrahim Gökçen Bulvarı No:27/4  Merkez, Manisa
Deniz Dil Konuşma ve Terapi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Deniz Kalay Hakkında

Deniz Kalay Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Deniz Kalay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
 • Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları
 • Gecikmiş dil - konuşma
 • Kekemelik

Deniz Kalay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Deniz Kalay Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Oğlum için kekemelik

  Merhaba 12 yaşındaki oğlumun son günlerde kekemeliği arttı özellikle bazı sessiz harfleri söylerken zorlanıyor veya söyleyemiyor size nasıl ulaşabilirim

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Konuşma bozuklugu

  Deniz hanım merhaba 6yas erkek çocuk tam konusamama durumu var sizle nasıl iletisime gecebilirim randevu nasıl alabilirim

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti D Kalay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti D Kalay şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay Deniz Dil Konuşma ve Terapi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Konuşma terapisi, Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Gecikmiş dil - konuşma, Kekemelik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti D Kalay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Deniz Kalay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti D Kalay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.