BR
Soru Sahibi
2 Şubat 2019 00:32

Ne yapmaliyim

Merhaba Emine hanim 20 yasindayim psikolaga ne gibi durumlarda danısilir pek bilmedigim icin soruyorum bir süredir mutsuz olmam gerekmedigi yerlerdede mutsuz oldugumu ve icimin sıkıldıgını hissediyorum kime danısacagimi bilemedim ama bu cok fazla canımı sıkmaya basladı

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Psikoloji bilimi fiziksel, ruhsal, davranışsal ve zihinsel süreçlerin kombinasyonu olan bir bilim dalıdır. Öncelikli olarak bir psikiyatriste gitmeniz ve ardından sürecin doğru bir şekilde yönetilmesi için bir psikolog desteği almanız hayatınızı istediğiniz yönde taşımanızda size rehberlik edecektir... Geçmiş olsun, saygılarımla....

2 Şubat 2019 13:08