GT
Soru Sahibi
5 Mayıs 2019 00:55

Mefv Geni Analizi

Hocam merhaba, Annemin genetik test sonucunda, R202Q c605 G>A HETEROZİGOT M694V c2080 A>G HETEROZİGOT bizi aydınlatır mısınız? Anlayabileceğimiz şekilde doktor terimleri kullanmadan anlatın lütfen ? Hastalık nedir? Nasıl bir yol izlenmelidir? İlginiz için şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

annenize bu test neden yapildi ayrica size test sonucunu veren genetik uman ile yuz yuze gorusmenizi oneririm genetik testler kisiye ozeldir ve mutlaka yuz yuze danisma alinmalidir

5 Mayıs 2019 09:19