KM
Soru Sahibi
26 Şubat 2021 22:19

Kromozon hastaliklari

Merhaba Hocam, size dün yazmistim amniyosentez sonucumla ilgili bana genomunda eksiklik oldugu icin dusuk yaptigimi soylemistiniz ve bize kromozon testi onermistiniz. Bide benim 18 aylik bi oglum var suan gelisiminde hic bi sıkıntı yok simdiye kadar hasta bile olmadi. Eger anne baba olarak bizde bi hastalik varsa ilk bebegimi de illa etkilecek diye bi durum soz konusu olur mu ? İlerde bi rahatsizligi cikar mi diye endiselendim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sonuclariniza bakarak tekrar edip etmeyecegini soyleyebilirim

26 Şubat 2021 23:48