cf
Soru Sahibi
16 Ekim 2018 12:52

kan pıhtılaşma ve gebelik

Merhaba kan pıhtılaşma sorunum var.Kan sulandırıcı+gerekli hormonları almama rağmen 2 gebeliğim bebeğin kalp atışları duyulmadığı için kürtaj ile sonlandırıldı. FaktörXIII-Fibrinojen-MTHFR C677-MTHFR A1298C(Heterozigot mutasyon saptanmıştır) PAI 1 4G-5G (5G/5G) Toplamda 12 faktörden 5 faktörde bozukluk saptanmıştır.Diğer genetik testlerimiz yapıldı sorun olmadığını söylediler. Kürtaj patolojilerin de de sorun yok. İğnenin yetersiz olabileceğini düşünüyor doktorumuz.Yapılabilecek başka testler var mıdır? Neden bebeğimizin kalp atışlarını duyamıyoruz? Bilgi için şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

dusuklerden ve sızlerden kromozom analizi yapildi mi bunun igne ile hicbir alakasi yok

16 Ekim 2018 12:56