DA
Soru Sahibi
8 Kasım 2018 19:22

Gebe kalmak için tedavi

Merhaba hocam ben bişey danışmak istiyordum ben 22 yaşında yım evliyim 2 kere kürtaj olmak zorunda kaldım biri gelişmediği için alındı diğeri de boş gebelik olduğu için bide ben bunda 8 9 yıl önce büyüme hormon iğnesi kullandım bunun için ne yapmam lazım doktorum niye böyle diye doktora gitmemiz gerektiğini söyledi bunun için nasıl bir süreç izlememiz lazım cevaplarsanız çok memnun olurum

2 cevap
Cevaplar (2)

Eşinizle sizden kromozom analizi gerekiyor

8 Kasım 2018 23:13

Eşinizle sizden kromozom analizi gerekiyor

8 Kasım 2018 23:13

Eşinizle sizden kromozom analizi gerekiyor

8 Kasım 2018 23:14
DA
Soru Sahibi

Genetik testler falan bakılıyor mu o kromozom için gün almamız gerkiyor mu cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

9 Kasım 2018 10:28

Bunun için devlet,üniversite hastaneleri ve özel merkezlerde yaptırabilirsiniz Gazi için gelmeden randevu almanız gerekiyor

9 Kasım 2018 16:10