En çok gülenler en çok ağlayanlardır

En çok gülenler en çok ağlayanlardır

EN ÇOK GÜLENLER EN ÇOK AĞLAYANLARDIR DERLER YA. O SÖZ DOĞRUDUR BİLİYOR MUSUNUZ. O KADAR ÇOK AĞLAMIŞLARDIR HAYATA GÜLMEK ONLARIN BİR KAÇIŞ NOKTASI OLMUŞTUR. HANİ O ÇEVRENİZDE KAHKAHA SESLERİNİ DUYMAYA ALIŞTIKLARINIZIN GECE HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADIKLARINI DUYAMAZSINIZ ÇÜNKÜ. BAKIN TECRÜBELERİME DAYANARAK GENELLEME YAPAYIM. BU İNSANLARIN ÖZELLİKLERİNİ. 1- ÇEVRESİ TARAFINDAN ARANILAN KİŞİDİR. BİR İŞ ONSUZ OLMAZ 2-ANİ ÖFKE NÖBETLERİ GEÇİRİR. AMA SAMAN ALEVİDİR 3-ARKADAŞ ÇEVRESİ ÇOOOKKK GENİŞTİR AMA DOSTU YOKTURDUR. 4- AŞIRI AYRINTICI VE MÜKEMMELLİYETCİDİRLER 5-ÇOK ÇABUK KIRILIRLAR VE HASSASDIRLAR 6- .... DAHA EN AZ 20 TANE YAZABİLİRİM.

SONUÇ : ONLARI KAYBETMEYİN. O İNSANLARI HAYATINIZA ALIN. ONLAR SİZE BİŞEY KAYBETTİRMEZ SİZE BİŞEYLER KAZANDIRIR . ZİRA HAYATLARINDAKİ EDİNDİKLERTECRÜBE SİZE YOL GÖSTERECEK KADAR KALİTELİDİR.

Bu makale 9 Mart 2019 tarihinde güncellendi. 0 kez okundu.

Yazar
Uzm. Psk. Kürşad Yücel

Uzm. Psikolog Kürşad YÜCEL, Atatürk Üniversitesi K.K. Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde başladığı lisans eğitimini 2001 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Görevine İlk Osmaniye Rehberlik ve Araştırma Merkezinde başlayan Uzm. Psikolog Kürşad YÜCEL .Bu görev yerinde 2 sene Özel eğitim Hizmetleri Bölüm Başkanlığı yapmış olup Osmaniye içindeki değişik platformlarda seminer ve konferanslar vermiştir. 2007 Yılında almış olduğu eğitimiyle birlikte Psikoterapist Unvanına Eklemiştir. Alanları: * Özel Eğitim Gerektiren Bireyleri Tanıma ve Ailelerine Destek Eğitimi * Özel Eğitim Gerektiren Bireylere Uygulanan Eğitim Programı (BEP) Geliştirme * Sınav Kaygısı *Leiter Zeka Ölçeği (2-18 yaş) * Wisc-r Zeka Testi (Uygulayıcı ve Formatörlük Seviyesinde) * Gessel Figürleri Zeka Testi (Uygulayıcı ve Formatörlük Seviye ...

Etiketler
Psikolojik belirtiler
Uzm. Psk. Kürşad Yücel
Uzm. Psk. Kürşad Yücel
Osmaniye - Psikoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube