Uzm. Psk. Umut Yılmaz, İzmir, Psikoloji

Uzm. Psk. Umut Yılmaz

Psikoloji - İzmir

Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi

Randevu Al 0 (850) 474 10 19Soru Sor

Adres

Alpkent Mahallesi, 1022. Sokak, No: 8/1,Yılmaz Bey Apt A Blok Kat: 3 Daire:12, Guetemala Coffee, JADEM ve Migros Üzeri.  Torbalı, İzmir
Yaşam Psikoterapi Derneği: Torbalı - İzmir

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Oyun Odası Nakit

Hakkında

Umut Yılmaz Kimdir?

Uzm.Psk Umut Yılmaz, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olarak Psikolog unvanı almıştır. Yüksek lisans eğitimini de aynı üniversitede tamamlamış ve Uzman Psikolog unvanına sahip olmuştur. 

2008 yılında özel bir rehabilitasyon merkezinde özel gereksinimli bireylerle yedi aylık bir çalışma yaptı. Ardından 8 yıl boyunca farklı devlet hastanelerinin psikiyatri klinikleri bünyesinde, özellikle Duygudurum Bozukluğu (Major Depresif Bozukluk ve Bipolar Bozukluk), Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu ve Kişilik Bozukluğu örüntüsü gösteren hastalarla klinik çalışmalar yürüttü. Her yaş grubundan yetişkin bireylerle, çiftlerle, ailelerle ve çocuk-ergenlerle pek çok alanda danışmanlık faaliyetleri gerçekleştirdi.

İnsanların hem iç dünyalarında hem de etkileşim halinde oldukları bireylerle yaşadıkları çatışmaları ilişkisel bir bağlamda ele alan Umut Yılmaz, EMDR Uygulayıcısıdır. Mesleki çalışmalarına 2016 Ekim ayından beri kurucusu olduğu Yaşam Psikoterapi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • Mersin Üniversitesi

Uzmanlık aldığı kurum

 • MERSIN ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03 2009

Tecrübe: 11 yıl 3 ay

Deneyimler

 • Elbistan Devlet HAstanesi
  03 2009 - 08 2014
 • Göksun Devlet Hastanesı
  08 2014 - 10 2016
 • Yaşam Psikoterapi: Torbalı-İzmir
  10 2016 - Şu Anda

İlgilendiği Hastalıklar

 • Ruh Sağlığı
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Bireysel Terapi
 • Cinsel Terapi
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi

Tedaviler

 • İlişki terapisi
 • Aile danışmanlığı
 • Yetişkin Psikoterapisi
 • Psikolojik danışmanlık
 • Emdr terapi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 10 19

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Umut Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Antideprasan

  Bir konuyu aşamayip bunun tum hayatima kotu etkisi oldugu halde buna engel olamayip o konuyu saplanti takinti haline getirdigim tanisini koydu psikolog ve ilac tedavisi onerdi emziriyorum bebegim 1 bucuk yasinda emmeden kesmek istemiyorum me onerirsiniz hocam ilaclar bebegime olumsuz etki yaparmi

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Umut Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Umut Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Umut Yılmaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 10 19

Uzm. Psk. Umut Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Umut Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Umut Yılmaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Umut Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Umut Yılmaz Yaşam Psikoterapi Derneği: Torbalı - İzmir Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Umut Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Umut Yılmaz Psikoloji, uzmanıdır. İlişki terapisi, Aile danışmanlığı, Yetişkin Psikoterapisi, Psikolojik danışmanlık, Emdr terapi, Emdr terapi, Çözüm odaklı terapi, Çocuk ve ergen terapisi, Cinsel terapi, Cinsel Danışmanlık alanlarında hizmet veriyor ve Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Umut Yılmaz için muayene ücreti nedir?

Uzm. Psk. Umut Yılmaz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Umut Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Umut Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Psk. Umut Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.