Uzm. Psk. Sibel Kaletaş

Psikoloji - İzmir
5.0

Sağlık Danışmanlığı, Hipokondriazis, Sağlık Anksiyetesi

“Yaklaşımı, anlayışı vs. herşeyi ile harika bir insan. Hayatımda kendim için aldığım en doğru kararla...” Devamı

İzmir Psikoloji Enstitüsü
Mimar Sinan Mh. Şair Eşref Bulv. Gün Apt. No:80 Kat:1 Daire:4 Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Devamı
Randevu Hattı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

İZMİR ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2015
Deneyim: 7 Yıl

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ödüller

Üniversite Öğrencilerinde Ebeveyn Kabul – Red Kuramına ve Mizaç Özelliklerine Göre Akademik Öz-Yeterlik Algılarının İncelenmesi (2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı-TÜBİTAK ÖDÜLÜ)

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Sağlık Danışmanlığı Hipokondriazis Sağlık Anksiyetesi Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı Ergen Danışmanlığı Duygu Durum Bozuklukları Dissosiatif Bozukluklar Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Depresyon Dehb Davranış Bozuklukları Çocukluk Döneminde Anksiyete Çocuklarda Uyum ve Davranış Sorunları Çocuk Ergen Yetişkin Psikolojisi Çocuk Ergen Yetişkin Danışmanlığı
Devamı

Deneyimler

Ege Üniversitesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı (2019 - 2021)
Pixel Kids Oyun ve Aktivite Merkezi (2017 - 2018)
Hümanite Psikiyatri Tıp Merkezi (2017 - 2017)
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi (2017 - 2017)
Özel Alsancak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi (2016 - 2017)
Bornova Rehberlik Araştırma Merkezi (2016 - 2016)
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi (2015 - 2015)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 63 56

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
İA
İla*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 gün önce

Yaklaşımı, anlayışı vs. herşeyi ile harika bir insan. Hayatımda kendim için aldığım en doğru kararlardan bir tanesi oldu Sibel Hoca ile konuşmak. Hayatımda iyi ki tanışmışım dediğim insanlar arasında şimdiden yerini aldı kendisi😍.

GH
Gül*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

42 yaşında bir akademisyenim. 10 yıldır görüştüğüm sevdiğim psikoloğumdan İzmire taşınmam sebebiyle ayrılmak zorunda kaldım. Yeni bir psikolog ile aynı iletişimi kurabilirmiyim derken titiz araştırmalarım ve değerli psikiatristimin tavsiyesiyle buldum kendisini. Canım Sibel Hocam 🥰 yöntemi, yaklaşımı, anlayışı, iletişimi dört dörtlük. Sayesinde hızlı ve etkili yol katediyorum. Bu güzel değişimi ailem ve arkadaşlarım da dile getiriyor. Bu alanda mesleğini severek ve profesonelce yapan Sibel Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim. Tereddütsüz tavsiye ederim.

AM
Ayş*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Sibel hanım ilgili, hümanist, guler yüzlü bir psikolog kendisinden oğlumuz için destek alıyoruz. Memnunuz ve tavsiye ederim.

HE
Hur*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Bu hayat şartlarında,geçim sıkıntısı iş sıkıntısı gibi konularda bir psikologa ihtiyacımın olduğunu düşündüm. Araştırdım.Uzman doktor Sibel KALETAŞ'a gitmeye karar verdim.Çok iyi bir psikolog ve doktor olduğunu öğrendim.Çok memnun kaldım.Güleryüzlü olması beni çok rahatlattı.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

SO
Sun*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Sibel Hanımın kliniğine gittiğimde obsesif kompulsif rahatsızlığım için ilaç tedavim başka bir doktorla başlamıştı ama bu konuda bir terapiye ihtiyacımin olduğunun farkındaydım. Tedaviye ne kadar hazır olsam da bu sorunlarımı konuşma konusunda çok zorlanıyordum ancak Sibel Hanım'ın tedavi hakkında beni bilgilendirmesi ile kendimi daha rahat hissettim. Verdiği çalışmalar ve önerileri ile iyileşme sağladım. Bana yardımcı olduğu için kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sevgilerimle...

NG
Nur*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Psk. Sibel Hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurdum. İlk görüşmemizde benim sıkıntılarımı detaylı bir şekilde dinleyisi ile kendisine rahatlıkla sorunlarımı anlatabildim. Sonraki görüşmelerimizde uyguladığı bilişsel davranışci terapi ve verdiği ev ödevleri ile artık psikolojik sıkıntılarımla daha rahat baş edebiliyorum. Kendisine ilgisi ve emeği için çok teşekkür ediyorum.

EK
End*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Oğlum için başvurduk, ilgi ve alakasıyla bizi mest etti... Tanı ve yönlendirmeleriyle konunun uzmanı olduğunu kanıtladı, çok memnunuz herkese tavsiye ederiz!

GK
GÖZ*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Psikolog Sibel Hanıma psikiyatristimin yönlendirmesi ile başvurdum. Bu alandaki bilgisini ve tecrübesini terapiye gösterdigi özeniyle o kadar iyi yansıtıyor ki iyi ki kendisiyle bu yola başlamışım ve kendisini tanımışım. Zorlu sürecimde ihtiyaç duyduğum desteği bana sağladığı ve bu zaman diliminde başa çıkma stratejilerini ögreterek bana farkındalıklar kazandırdığı için hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

AA
Ayb*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Doktorum Sayın Psk. Sibel KALETAŞ gerek yaklaşımında , gerek teşhisinde ve yönlendirmelerinde çok başarılı bir doktordur.Geçirmiş olduğum bu zor dönemde travmadan kaynaklı panik ataklarımın ve depresyonun azalmasında çok büyük katkı sağladığını düşünmektetim.

Mer*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Çok Memnunum

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Sibel Kaletaş ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Sibel Kaletaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Sibel Kaletaş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Sibel Kaletaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746356

Uzm. Psk. Sibel Kaletaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Sibel Kaletaş İzmir Psikoloji Enstitüsü bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Sibel Kaletaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Sibel Kaletaş Psikoloji uzmanıdır. Sağlık Danışmanlığı, Hipokondriazis, Sağlık Anksiyetesi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube