Uzm. Psk. Meral Aydın

Psikoloji - İstanbul

Psikolojik Bozukluk, Panik Atak, Kumar Bağımlılığı

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi (2)

Valikonağı Cad. Ocak Apt. No: 143 D: 2 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Uzm. Psk. Meral AYDIN

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Brandium Rezidans A Giriş Kapısı, R2 Blok, D: 102 K: 10  Ataşehir, İstanbul
Eşlik Psikoterapi Merkezi - Uzm. Psk. Meral AYDIN

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Meral Aydın Hakkında

Meral Aydın Kimdir?

Uzm. Psk. Meral AYDIN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Lisans eğitiminin yanı sıra İstanbul Ticaret Üniversitesinde “Uygulamalı Psikoloji” alanında yüksek lisans eğtimini “Masterson Yaklaşımında Borderline Kişilik Bozukluğuna Gelişimsel Yaklaşım” başlıklı tezi ile tamamlayarak uzmanlık derecesini almıştır. 

CİSED Eğitim kadrosunda bulunan Uzm. Psk. Meral AYDIN, Bütüncül Psikoterapi ve Psikohipnoterapi eğitimleri ile Aile ve Eş terapisi eğitimi de alarak sertifika sahibi olmuştur. Ayrıca, ikinci lisansüstü programını New York Masterson Enstitüsü'nde “Şizoid Kişilik Bozukluğunun Masterson Yaklaşımında Tanı ve Tedavi Süreçleri Üzerine Bir Vaka” konu başlıklı tezi ile tamamlamıştır.

Etik Psikoloji Koalisyonu (Coalition for an Ethical Psychology) üyesi olan Uzm. Psk. Meral AYDIN, mesleki çalışmalarına Eşlik Psikoterapi Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Psikolojik Bozukluk
 • Panik Atak
 • Kumar Bağımlılığı
 • Bulimia Nervoza
 • Dürtü Kontrol Bozukluğu

Meral Aydın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Meral Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Meral Aydın Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Lütfen yardım

  Slm meral hanim ben bundan 2 sene önce panik atak tedavisi gördüm 1 sene önce ılaclarimi dr kontrol bıraktım hersey yolunda idi ama son 4 aydır üzücü olaylar yaşadım kuzenim vefat etti babam kalp krizi geçirdi kardeşim ses telleri felç oldu ben bobrek tasi dusurdum ve 4 hafta önce karin agrisi ile d... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Meral Aydın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Masturbasyon

  Hocam 29 yasında erkegım hala bakırım hıç cınsel ilişkim olmadı ben cok sık masturbasyon yapıyom yaptından sonra pişmanlık duyuyorum neden oluyo bu durum bırde masturbasyon asırıya kaçmak ıstemıyom ne kadar sureyle yapılmalı ben bır kadında en ufak bır cınsel acıklık goreyım hemen erekte oluyom yapm... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Meral Aydın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.