Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz

Psikoloji - İstanbul

Gelişimsel Gerilik, Aile İçi İletişim Sorunları, Ergenlik sorunları

Randevu Al 0 (850) 474 42 85 Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Mimar Sinan, Mimar Sinan Cd., Zin İş Merkezi, 34782  Çekmeköy, İstanbul
Pastel Çocuk Gelişimi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Melike Türkan Taşyüz Hakkında

Melike Türkan Taşyüz Kimdir?

Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Üsküdar Üniversitesi'nde Psikoloji ve Çocuk Gelişimi lisans programlarını başarı ile tamamlayarak psikolog olmuştur. Yüksek lisansını Üsküdar Üniversitesi Nörobilim Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. Tez konusu "14-18 Yaş Arası Kız Çocuklarında Travma Sonrası Stres Bozuklukları İle Bilişsel Esneklik Kavramının Nörobilimsel Yaklaşımla İncelenmesi"dir.

2013 yılında Haydi Tut Elimi Derneği’nde gönüllü mentor öğrenci olarak çeşitli etkinliklere katılmıştır. 2015- 2016 yıllarında Validebağ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anaokulu'nda stajyer öğretmenlik, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Endokronoloji ve Çocuk Kardiyoloji Polikliniklerinde gözlemci öğrenci, yatan çocuk hasta servisinde stajyer çocuk gelişimcisi, 2016- 2017 yıllarında Özel Denizyıldızı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde stajyer öğretmenlik, NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri Birimi Klinik Psikolog Leyla Arslan Özcanlı’ nın danışmanlığında stajyer psikolog ve çocuk gelişimcisi, Klinik Psikoloji alan uygulaması kapsamında Np İstanbul Beyin Hastanesi’nde Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Kaşif Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Hüsnü Erkmen, Prof. Dr. Sermin Kesebir ve Yrd. Doç. Dr. Semra Baripoğlu yönetimindeki hasta vizitlerine stajyer psikolog görevlerini üstlenmiştir.

2018 yılında Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde çocuk gelişimci ve psikolog olarak görev yapmıştır. 2019 yılında NeuroVia Nöropsikiyatri Kliniği Staj Programı'na katılmıştır. 2020 yılından beri Türk Kızılay İstanbul Sultanbeyli Toplum Merkezi’nde Çocuk Gelişimi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz mesleki çalışmalarına yüzyüze ve online olarak devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • USKUDAR UNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2018

Tecrübe: 3 yıl 6 ay

Deneyimler
 • Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
  01 2018 - 01 2019
 • NeuroVia Nöropsikiyatri Kliniği
  01 2019 - 12 2019
 • Türk Kızılay İstanbul Sultanbeyli Toplum Merkezi
  02 2020 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Gelişimsel Gerilik
 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Ergenlik sorunları
 • Ergen Gelişim Sorunları
 • Duygu Durum Bozuklukları
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 42 85

Melike Türkan Taşyüz Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.7)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

im..diz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dunyanin ennnn ilgili en naif en bilgili insani canimiz melike hocamiz oglumun mucizesi en darda oldugumuz zamanlardaki yol gostericimiz iyiki yolumuz kesisti melike hocayla 🌸🌸🧸 06-07-2021

..HAMDANI
Zamanlama
İlgi
Ortam

bu çok mükemmel 30-06-2021

di ..kan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Isinde cok titiz cok basarili 30-06-2021

şra..cesoy
Zamanlama
İlgi
Ortam

Melike Hanım doğumundan beri kızımın gelişimini takip eden uzmanımız. Ek gıda sürecinden, tuvalet eğitimine , meme bırakmadan yatak ayırmaya , kreşe alışma döneminden uyku alışkanlıklarına kadar tabiri caizse nokta atışı yaparak başka ailelerin çok sorun yaşadığı dönemleri biz hep sükunetle atlattık sayesinde 🥰 Çocuklarla birebir iletişimi de çok başarılı . Çevremdeki herkese tavsiye ettim , süreci çok iyi yönetmesi , nazik tutumu ve aileleri gerçekçi uygulamalara teşvik etmesi takdire şayan 30-06-2021

di ..kan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Isinde cok titiz cok basarili 30-06-2021

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Melike Türkan Taşyüz Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 42 85

Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz Pastel Çocuk Gelişimi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Gelişimsel Gerilik, Aile İçi İletişim Sorunları, Ergenlik sorunları, Ergen Gelişim Sorunları, Duygu Durum Bozuklukları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Melike Türkan Taşyüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.