Uzm. Psk. Gönül Öztürk, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Psk. Gönül Öztürk

Psikoloji - İstanbul

Depresyon, Uyum Sorunları, Uyum Bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 811 92 08Soru Sor

Psikologun Adresi (2)

Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokak No:21 D:1, Bakırköy  Bakırköy, İstanbul
Orenda Psikoloji Merkezi(Online Terapi)

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit
Caferağa Mahallesi Sakızgülü Sokak, Fevzi Çakmak Apt No:31 D:12,Kadıköy  Kadıköy, İstanbul
Sade Psikolojik Danışmanlık Merkezi (Online Terapi)

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit

Gönül Öztürk Hakkında

Gönül Öztürk Kimdir?

Uzm.Psk Gönül Öztürk, Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak 2009 yılında Psikolog unvanı almıştır. Yüksek lisans eğitimini Arel Üniversitesi'nde, Evli bireylerin aşk düzeyinin; evlilik uyumu, evlilik doyumu ve yaşam doyumuyla ilişkisini araştırdığı tezi ile başarıyla tamamlamıştır.

Mesleki çalışmalarına Bakırköy'de  ve Kadıköy'de çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmeti vermektedir.Ayrıca Darüşşafaka mezunu üniversite öğrencilerine gönüllü danışmanlık hizmeti vermektedir. Son 5 yıldır çeşitli danışmanlık merkezlerinde hizmet vermekle birlikte meslek hayatına, mezuniyetinden hemen sonra  İBB Kadın ve Aile Sağlığı merkezlerinde psikolog olarak göreve başlayamıştır. 500'ün üzerinde kişi ile bireysel ve grup psikoterapileri ve eğitim çalışmalarını yürüttü. Sonrasında çeşitli özel eğitim merkezlerinde, zihinsel ve bedensel engelli; çocuk ve ergenlerle çalıştı. Öğrencilerin ailelerine danışmanlık hizmeti vermiş ve aileleri bilgilendirme amacıyla eğitimler düzenlemiştir.. 

Çalışma hayatı boyunca mesleki gelişimini, konusunda uzman birçok eğitmen tarafından aldığı eğitimlerle desteklemektedir. Bu kapsamda bir çok tedavi yaklaşımını (Ericksonian Hipnoterapi/Psikoterapi, Optimum Denge Modeli, Stratejik Aile Terapsi, Çözüm Odaklı Terapi, Gottman Çift Terapisi) tekniklerini, danışanlarının ihtiyacına uygun bir şekilde kullanmaktadır.

Katıldığı Eğitimler                                                                                                                             

Psychoaerobics(İyi bir psikoterapist nasıl olunur?), Jeffrey Zeig

Ericksonian Hipnoterapi, Tamer Dövücü, Jeffrey Zeig

Optimum Denge Modeli Terapi Eğitimi, Tamer Dövücü 

Gottman Çift Terapisi Eğitimi, Julie&John Gottman 

Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitimi I. Modül,

CETAD(Cinsel Eğitim Tedavi  ve Araştırma Derneği)                                                  

 Ağlama ve Öfke Nöbetlerinde Ne Yapalım?

(2-8 yaşarasıçocuklaraodaklı workshop), Ph.D Aletha Solter

 Deneyimsel Oyun Terapisi Atölye Çalışması, Carol & Byron Norton  

Stratejik Aile Terapisi, Uzm. Psk.Emre Konuk 

Çözüm Odaklı Terapi, Uzm. Psk. Serkan Özgün                                                                                                                                     

Zor Ergenlerle Psikoterapi, Uzm. Psk. Ceyda Eke

Madde Bağımlılığı ve Aileleri Bilgilendirme, Uzm. Psk. Ceyda Eke 

Attachment Parenting, Terapist Nilüfer Devecigil

(Bağlanma ve Ebeveynlik)                                                  

Rahatlama Teknikleri Eğitimi, Uzm. Psk. Dilek Doğu  

Ayrıca, lisans ve yüksek lisans eğitimi boyunca  çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır. (Yenisahra Aile Dayanışma Merkezi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, KADAV bünyesinde Suriyeli çocuklara destek).  Çorlu Güneş Çocuk Evi, Maltepe Darüşafaka Rezidans, İBB Kadın ve Aile Sağlığı Merkezlerinde  stajer ve gönüllü psikolog olarak görev alırken, daha öğrencilik yıllarında çocuk, yetişkin ve yaşlılarla çalışma fırsatı elde etmiştir.Yetişkinler ve çiftlerle çalışma kararı bu deneyimler sonucunda şekillenmiştir.

Diploma aldığı kurum

 • MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

İlgilendiği Hastalıklar

 • Depresyon
 • Uyum Sorunları
 • Uyum Bozuklukları
 • Uykusuzluk
 • Takıntı

Tedaviler

 • Psikoterapi
 • Vajınusmus
 • Vajinismus tedavisi
 • Transaksiyonel analiz
 • Süreklilik anksiyete ölçeği

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 92 08

Psikolog Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ra ..RAKTAR

Merhaba , Gönül , boşuna adın Gönül degıl . Teşekkür ederım . Yolumun başlangıcıdır Gönül. Sana inanır güvenir Gönül . Sen de inanırsan kendine , başlar yolculuk .... elinde değnek yok Gönül ün . Bekleme . Kimsede yok o . Ama sorar Gönül . Gönlüne sorar . Gönlün duyarsa sesını olmustur bu iş . Tereddüte gerek yok . Gönül iyidir , candır . Ben biraz dostane konuştum , bence böyle anlatmak lazım Gönül u . Tekrar teşekkürler Gönül , hayatıma dokunduğun ıcın .... 17-05-2020

..

Gönül Hanım ile tanıştığımda ruhsal olarak çökmüş haldeydim, ne yapmam gerektiğini bilemeden amaçsızca yaşıyordum (tabii buna yaşamak denirse). Kendisi ile daha ilk seansta sıcak bir bağ kurduk. Her seanstan sonra ufkumun açıldığını, bakış açımın olumlu yönde değiştiğini ve farkındalığımın arttığını hissettim. Yaklaşık 2 yıldır danışanıyım ve çok memnunum. İlgili, şefkatli, anlayışlı mükemmel bir danışman. Bu zorlu yolda, benim bile kendime inanmayı bıraktığım zamanlarda Gönül Hanım elimi hiç bırakmadı. Ne kadar teşekkür etsem az. Kendisini çok seviyorum, çok memnunum ve benim gibi çıkış yolu arayıp bulamayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız Gönül Hocam. :) 17-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
la..ingiroglu

Sevgili Gönül Öztürk, Sizinle çalışma ve danışanınız olma şansına sahip olduğum için çok ama çok memnunum. İlk seansın ilk dakikasından beri kendimi inanilmaz rahat ve sanki senelerdir sizi taniyormusum gibi rahat bir sekilde hic çekinmeden ifade edebildim. Bu sizin sayenizde oldu. Sizin profesyonel ve objektif yaklaşımınız sayesinde gerceklesti. Sizin işinize olan saygınız, donanımlı duruşunuz ve danışana olan ilgi ve alakanız sayesinde oldu. İşinizi çok severek ve adınız gibi gönülden yaptığınızı hissediyorum bu da seansımızı daha kaliteli bir noktaya taşıyor. Umduğumdan daha verimli ve farkindalik artiran seanslar icin cok tesekkur ederim. Sizinle her zaman çalışabilirim, emekleriniz icin cok tesekkur ederim. 11-09-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Gönül Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Gönül Öztürk ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Gönül Öztürk ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 92 08

Uzm. Psk. Gönül Öztürk için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Gönül Öztürk için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Gönül Öztürk için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Gönül Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Gönül Öztürk Orenda Psikoloji Merkezi(Online Terapi) Sade Psikolojik Danışmanlık Merkezi (Online Terapi) Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Gönül Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Gönül Öztürk Psikoloji, uzmanıdır. Psikoterapi, Vajınusmus, Vajinismus tedavisi, Transaksiyonel analiz, Süreklilik anksiyete ölçeği, Standardize mini mental test, Kişisel gelişim, Hipnoterapi, Fobilerden kurtulmak, Evlilik terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Depresyon, Uyum Sorunları, Uyum Bozuklukları, Uykusuzluk, Takıntı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Gönül Öztürk için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Gönül Öztürk muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Gönül Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Gönül Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Gönül Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.