Uzm. Psk. Elif Sevim

Psikoloji - İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Eskişehir, Gaziantep
5.0

Yaratıcılık ve Üretkenlik, Yaratıcılık eğitimi, Sanat Terapisi

“Yaşadığım Vertigo ve bel boyun problemleri sonucu hareket kısıtlamalarımin olduğu bir dönemde görüşm...” Devamı

Uzm. Psk. Elif Sevim

Psikolog Elif Sevim, Pi Kare Kolejinden üstün başarı belgesi alarak mezun olmuştur.Lisansını İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümününde başarı belgesi almaya hak kazanarak tamamlamıştır. Yüksek lisansını da Bahçeşehir Üniversitesinde üstün başarı ile tamamlamıştır.  Lisans eğitimi sürecinde İstanbul Anadolu Adalet Sarayında, kliniklerde ve anaokullarında gönüllü stajyer psikolog olarak çalışmalarda bulunmuştur. 

Eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde, Aura Psikoloji’de ve İşçi Sendikasında çalışmıştır. Şu anda Jüpiter Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde danışan görmeye devam etmektedir. Bireysel, Çocuk, Ergen ve Çift terapisi vermektedir. Ayrıca, SCL-90, Beck Depresyon Ölçeği, Beck Anksiyete Ölçeği, Hamilton Depresyon Ölçeği ve Hamilton Anksiyete Ölçeğini terapilerinde aktif olarak kullanmaktadır. Psikolog Elif Sevim bir çok eğitime katılmıştır ve katılmaya devam etmektedir.

ALDIĞI EĞİTİMLER
Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi
Filial Terapi Eğitimi
Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
Sanat Terapisi Eğitimi
MMPI Eğitimi
Çocuk Resimlerinin Psikolojik Analizi Eğitimi
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
Endüstriyel ve Örgütsel Psikoloji Eğitimi
EMDR Eğitimi
Şema Terapi Eğitimi
Grup Terapisi Eğitimi
Travma Eğitimi
Bağımlılık Psikolojisi Eğitimi
Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE)
Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
Müzik Terapisi Eğitimi

VERDİĞİ EĞİTİM VE SEMİNERLERDEN BAZILARI
Filial Terapi
Endüstriyel ve Örgütsel Psikoloji 
Çocuk Merkezli Oyun Terapisi
Klinik Görüşme ve Değerlendirme Teknikleri

Elif Sevim Online Danışmalık
Bağdat Caddesi, İstanbul Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı
Online Terapi
Seyhan/Adana
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı
Online Terapi
Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı
Online Terapi
Konyaaltı/Antalya
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı
Online Terapi
Online Terapi Odunpazarı/Eskişehir
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı
Online Terapi
Online Terapi Şehitkamil/Gaziantep
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

Psikolog Elif Sevim, Pi Kare Kolejinden üstün başarı belgesi alarak mezun olmuştur.Lisansını İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümününde başarı belgesi almaya hak kazanarak tamamlamıştır. Yüksek lisansını da Bahçeşehir Üniversitesinde üstün başarı ile tamamlamıştır.  Lisans eğitimi sürecinde İstanbul Anadolu Adalet Sarayında, kliniklerde ve anaokullarında gönüllü stajyer psikolog olarak çalışmalarda bulunmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2016
Deneyim: 6 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Yaratıcılık ve Üretkenlik Yaratıcılık eğitimi Sanat Terapisi EMDR Terapisi Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Devamı

Deneyimler

Champs (2021 - Devam ediyor)
Birleşik Metal-iş Sendikası (2020 - 2021)
Bilgi Üniversitesi (2020 - 2021)
Aura Psikoloji (2019 - 2020)
Minerva Eğitim ve Danışmanlık Merkezi (2019 - 2019)
Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü (2017 - 2020)
Jüpiter Psikoloji (2016 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 62 61

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
OK
Ozg*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Elif Sevim Online Danışmalık

Yaşadığım Vertigo ve bel boyun problemleri sonucu hareket kısıtlamalarımin olduğu bir dönemde görüşmek istedim Elif Hanımla.Bu konuda karar vermek benim için çok zordu. Çok uzman vardi,olumsuz tecrubelerim olmustu ve bana gore ruhumu emanet ederken titiz olunmaliydi.Bilgi almak için aradığımda hiç tereddüt etmeden karar verebildim.Çok isabetli bir karar olmuş.Net olması,sorduğu sorular,yönlendirmeleri çok başarılı bence.Daha önce görüştüğüm uzmanları düşününce hepsi çok ün yapmış sözde çok yıllık psikologlardi,2 -3 görüşmeden sonra hiçbirine devam etmek istememiştim,bı faydaları olacağına kanaat getirmedim. Ama Elif Hanımla can atarak görüşüyorum.Basarilarinin devamını dilerim .Ben de buradaki yorumlara bakarak karar verdiğim için insanlara faydası olsun diye yazmak istedim.

HC
Hat*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Elif Sevim Online Danışmalık

Kaygı bozukluğu yaşadığım dönem Elif hanımı keşfettim ve kendisinden danışmanlık aldım. İlk seanstan itibaren çok faydası oldu. Her geçen gün daha da iyi hissetmemi sağladı. Elif hanıma teşekkür ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

HA
Has*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Elif Sevim Online Danışmalık

Yaşadığım stres ve kaygıdan dolayı gündelik yaşantım altüst olduğundaa tedaviye başladım Elif hanım tüm süreçte çok yardımcı oldu seans öncesi sonrası seans esnasında hep desteğini hissettirdi. Herkese öneririm Elif hanım ile görüşmeden tedaviye başlamayın. Görüşünce Elif hanımı seçeceksiniz. Sagolsun.

Gül*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Elif Sevim Online Danışmalık

Elif hocayı üniversitemizin seminerinde tanıdım. Semineri anlatım tarzı, uygulama yaptırırken olan ilgisi ve güven veriyor olması terapi desteğini ondan almamı sağladı. Terapi sürecimi aydınlanarak, farkındalık kazanarak ve en önemlisi kendimi keşfederek sürdürmemi sağlıyor. Hayatıma giren en önemli insan diyebilirim. Herkesin elif hoca gibi birisi olmalı bence hayatında. Buradan da kendisine teşekkürlerimi iletmek istedim.

EL
Eli*** L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Merhaba, devlet memuruyum ve monotonluktan dolayı işimi bırakmayı düşünürken bu kararı bir destek sonrasında almak isteyerek Elif hocamla seansa başaladım. Aslında kendisi danışma olarak sadece bir seans ile sınırlayabileceğimizi söyledi ama bana kendisi çok iyi geldiği için ben devam etmek istedim. Kararımı verdim ve Elif hocamın bana yeni bir ben kazandırması sayesinde bu kararı verdim. Seanslara ben devam etmeyi çok isteyerek devam ediyorum. Sizlerin aracılığıyla da hocama her şeyden dolayı teşekkür etmek istedim. İyi ki varsınız hocam, sizi çok seviyorum.

SA
Son*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Son dönemlerde yaşadığım ruhsal sornlar yüzünden konuşmaya ihtyacm vardı. Psikolog arayışına girdim ve Elif hocauı buldum. Allah razı olsun beni bugünlere getirdi. Hayatımda en önemli insanlardan birisi kendisi. Çok teşekkür ederim kendine.

TT
Tül*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Elif Hanım oğluma yardımcı oluyor. Bir sorunu yoktu ama daha sağlıklı gelişmesi için yardım almak isdedik.okul çıkışlarında online olarak görüşmelere giriyor. Evden rahtça görüşüyor ve etkili olduğunu gözlemliyorum. Oğlumda memnun olduğunu söylüyor. Ben annesi olarak böyle bir destekle oğluma iyilik yaştığımı düşünüyorum. Elif Hanıma yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

ET
Ece*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Kaygı bozukluğu tanısı alarak terapiye yönlendirildim. 2 farklı psikolog denedim ve hüsranla sonlandı, sonrasınde elif hocayla deneme kararı alarak seanslara başladım. Ön görüşmede benimle ilgilendi, sorunumu dinledi, sorularımı cevapladı kısacası bana zaman ayırdı. Enerjisine hayran kaldm ve her seansta beni değerli biri olarak hissettirdi gerçekten benimle ilgilendi başından savmadı. Hem uzmanca yaklaşdı hemde samimi davrandı. Kaygılarım bitti diyebilirim ve bunda eif hocanın etkisi kesinlikle çok fazla. Bundan dolayı ihtiyacı olan her tanıdığımı kendisine yönlendiririm hemen.

ÖD
Öme*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Lise sınavına hazırlanan kızım için Elif hanımdan destek aldık. Ön görüşmede süreç hakkında detylı bilgi verdi. Bugün ilk seansı yaptılar. Kızım mutlu bir şekilde ayrıldı görüşmeden ve kendisini çok değerli hissettirdiğini söyledi. Yolun başında olmamıza rağmen içimize sindi Elif hanım. Kendisine teşekkür ederiz.

SM
Sev*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Sosyal haytımdaki sıkıntı yüzünden destek almaya başladım. Elif hocayı bir tanıdık önerdi. Ben böyle bilmiyordum benimle çok ilgilendi zaman ayırdı. Seans günümü büyük bir hevesle bekliyorum. Kendimi her gün dahada iyi hissediyorım. Teşekkürler hocama

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Elif Sevim ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Elif Sevim için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Elif Sevim için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Elif Sevim ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746261

Uzm. Psk. Elif Sevim nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Elif Sevim Elif Sevim Online Danışmalık bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Elif Sevim hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Elif Sevim Psikoloji uzmanıdır. Yaratıcılık ve Üretkenlik, Yaratıcılık eğitimi, Sanat Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube