Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün

Psikoloji - İstanbul

Motivasyon Eksikliği, Kişilik Bozuklukları, Nöropsikoloji

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

  Tuzla, İstanbul
Tuzla Belediyesi Toplum Sağlığı Bölümü Psikoloijk Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Elif Arı Apakgün Hakkında

Elif Arı Apakgün Kimdir?

Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Elif Arı Apakgün, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. E Arı Apakgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. E Arı Apakgün şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün Tuzla Belediyesi Toplum Sağlığı Bölümü Psikoloijk Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün Psikoloji, uzmanıdır. Psikodrama, Bender gestalt motor algı testi, Louisa duss, Davranış bozuklukları, Kaygı bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Motivasyon Eksikliği, Kişilik Bozuklukları, Nöropsikoloji, Kabus Bozukluğu, Panik Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. E Arı Apakgün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Elif Arı Apakgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. E Arı Apakgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.