Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu

Psikoloji - Bursa
5.0

Sosyal Anksiyete, 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Alt Islatma- Kaka Kaçırma

“Derya hanım dan arkdasımın tavsiyesi üzerine 4 yaşındaki oğlum için destek aldık. İlgisi yaklaşımı t...” Devamı

Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu

Uzman Psikolog Derya Karakoyunlu, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamış, Fenerbahçe Lisesinden mezun olmuştur. Bir dönemi İtalya’daki Torino Üniversitesi’nde olmak üzere  2009 yılında Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümünü yüksek onur derecesiyle bitirmiş daha sonra Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programından mezun olmuştur.. Aile Danışmanlığı, BDT, Transaksiyonel Analiz, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimleri alan Derya Karakoyunlu psikoterapilerinde Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi ve Aile Terapisi uygulamaktadır.

Çocuk ve ergenlerde Uyum ve Davranış Bozukları, Kaygı Bozuklukları, OKB, Yeme Bozuklukları, Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite, Özgül Öğrenme Güçlüğü, Sınav kaygısı, Depresyon, Aile içi iletişim problemleri, başlıca çalışma alanlarını oluşturmaktadır.

Yetişkinlerde; Kaygı bozuklukları, Depresyon, OKB, Evlilik ve Romantik İlişkilerde yaşanan sorunlar üzerine çalışmaktadır.

Bireysel terapilerinin yanı sıra kurumsal danışmanlıklarda yapmaktadır. Eğitim kurumlarına ve şirketlere eğitim ve seminerler düzenlemekte, soruna yönelik çözüm odaklı çalışmalar planlamaktadır.

Uyguladığı test ve ölçekler;

  • MOXO Dikkat testi

  • Tat testi

  • Sosyal Sorun Çözme Envanteri

  •  Duygu Gereksinimi Ölçeği

  • Öz-Denetim Ölçeği

  •  Cinsel Tutum Ölçeği

  • Sosyal İlişki Unsurları Ölçeği

Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu Özel Muayenehanesi
FSM Bulvarı Cumhuriyet Mah. Yağmur Sok. No:14 A Blok Kat: 4 Daire:7 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı
Pinguu Çocuk Eğitimi ve Aile Danışmanlık Merkezi
İhsaniye Mah. Kartallar Sok. Atalay 6 Sitesi No: 40 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Online Doktor Danışma Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzman Psikolog Derya Karakoyunlu, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamış, Fenerbahçe Lisesinden mezun olmuştur. Bir dönemi İtalya’daki Torino Üniversitesi’nde olmak üzere  2009 yılında Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümünü yüksek onur derecesiyle bitirmiş daha sonra Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programından mezun olmuştur.. Aile Danışmanlığı, BDT, Transaksiyonel Analiz, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimleri alan Derya Karakoyunlu psikoterapilerinde Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi ve Aile Terapisi uygulamaktadır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2009
Deneyim: 14 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Sosyal Anksiyete 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı Alt Islatma- Kaka Kaçırma Altını Islatma Problemi Çocukluk Döneminde Anksiyete Devamı

Deneyimler

Kendi danışmanlık merkezimi açtım (2014 - Devam ediyor)
özel nilvak özel eğitim ve rehabilitasyo merkezi Eğitim koordinatörü olarak çalışmaya başladım (2013 - 2014)
birçok işyeri ve kuruluşta eğitimler verdim (2013 - 2017)
Birçok okulda danışmanlık yaptım ve eğitimler verdim. (2013 - 2017)
özel irem rehabilitasyon merkezi (2009 - 2013)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 71 46

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖK
Özg*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Pinguu Çocuk Eğitimi ve Aile Danışmanlık Merkezi

Derya hanım dan arkdasımın tavsiyesi üzerine 4 yaşındaki oğlum için destek aldık. İlgisi yaklaşımı tavsiyeleri bize çok iyi geldi. Çok kısa zamanda çok güzel sonuç aldık. Oyun oynayarak ne değiştirebilir ki diye ön yargılı yaklaşırken oğlumda ki değişimi hayretle izledim. Oğlum için çok iyi bir oyun arkadaşı bizim içinde iyi bir rehber oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

ob
Ozg*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Derya hanım, kızım daha küçükken yaşadığı rahatsızlık ile ilgili tedavi ve ameliyat sürecince bize çok destek oldu. Onun sayesinde bu süreci daha kolay atlatmıştık. Şimdi de en ufak bir sorunda hemen kendisine koşuyoruz. Çok ilgili, bilgili, samimi ve pozitif enerji dolu bir psikolog. Kendisine çok teşekkür ediyorum kızımı gönül rahatlığı ile ona emanet ediyorum.

HT
Hay*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

4-5 aylık kısa bir zamanda bize çok katkısı olan Dr hanım her zaman enerjik ve güler yüzlü. Çocuklarla iletişimi kuvvetli ve ilgili Oğlum çok seviyor hatta terapimiz olmadığı haftalarda üzülüyoruz. Randevuyu iple çekiyor. Samimi ve sevecen . Bize katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz 🥰

İV
İLK*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Pozitif enerjisini sadece çocuklarıma değil bizlere de aktaran, bize olması gerekeni hatırlatıp aileleri suçlamadan, yargılamadan gerçekten özverinin ne demek olduğunu samimiyetle ifade eden nadir insanlardan biri benim ve ailem için. Altı ayı geçkindir Derya hanımla birlikte; biri dört diğeri 10 yaşında oğlumla ilgileniyor ve dört yaşındaki oğlumun travmasını okadar kolay atlatabileceğimizi gerçekten düşünmemiştim. Büyük oğlum hele ....:)) Derya hanımın ile sohbetlerinden sonra resmen sihirli çubuk dokunmuş gibi hissediyorum. Kısacası özveri ve emeğiniz için çok teşekküre ederim. Mesaj dahi atsanız o kadar yoğunluğunda size cevap vermemezlik yapmayan sayılı insanlardan...

JB
Jul*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Uzmanlık alanı konusunda çok başarılı buluyorum. Günlük hayatın sorunları, stres ve yoğunluğunda kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlayan, yolunuzu açabilecek yaklaşımları ile destek olan başarılı bir psikolog mutlaka siz de danışanı olmalısınız.

Sev*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Cok zor zamanımızda bize verdiği destek ile kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayan doktorumuza çok teşekkürler.

NN
Nur*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Derya Hanım DEHB tanısı almış olan oğlumu yaklaşık 4 senedir takip ediyor. Sürecin başında oğlumun doğru tanı ve tedaviyi almasında büyük etkisi oldu. Kendisinin uzmanlık alanında ve tespitlerinde oldukça yetkin olduğunu tüm süreç boyunca deneyimledik. Hem oğlumla hem bizimle kurduğu bağ ve enerjisiyle doğru yolu bulmamızda bize rehberlik etti. Dönem dönem yoğunlaştırılmış programlarla da oğlumun gelişimine katkıda bulundu. İhtiyacımız olduğunda da zamanını ve emeğini bizden asla esirgemez. İyi ki varsınız Derya Hanım.

TT
T..*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ortalama 1 yıldır Derya Hanım’ın danışanıyız, desteğe ihtiyaç gördüğümüz her konuda büyük ilerlemeler kaydettik. Samimiyeti, yaklaşımı,tavsiyeleri ile kendinizi son derece güvende hissedebileceğiniz bir pedagog. Özellikle gözlem ve tespit konusundaki yeteneği ile mesleki tecrübesini size hızlıca hissettiriyor. Gerek seanslar gerek mesaj ve telefon desteği ile gün ve saat farketmeksizin her zaman yardımcı oluyor. Bizim için pedagogtan öte Derya Abla’dır kendisi, iyi ki yolumuz kesişmiş ❤️

ÖG
Özl*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Gönül rahatlığıyla birine teslim olabilmek çok önemli..derya hanım hep pozitif ve hep ulaşılabilir...biz kendisine tavsiye üzerine danışmaya başladık. ..yolumuzun daha başındayız ama inanıyoruz ki iyi olucak ..hayattaki en değerli varlığımız çocuklarımız ve bu yüzden işinde iyi birini seçmek önemli evet ama aynı zamanda sizinle olan ilişkideki samimiyet ve pozitif enerji de çok çok önemli..

AK
Ayl*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İyi ve kötü zaman ayırt etmeksizin bana çok yardımı dokundu.İyi ki var!😊

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747146

Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Derya Karakoyunlu Psikoloji uzmanıdır. Sosyal Anksiyete, 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Alt Islatma- Kaka Kaçırma alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 71 46

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube