Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan

Psikoloji - Van

Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

  Merkez, Van

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Suat Aktan Hakkında

Suat Aktan Kimdir?

Uzm. Psikolojik danışman Suat Aktan 2005-2009 yılları arasında İstanbul Üniversitesinde lisans eğitimini almıştır. 2014-2016 yılları arasında Yüksek lisans eğitimini Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde ”Gençlerde erteleme, kişilik özellikleri ve duygu düzenleme güçlükleri arasındaki ilişkiler” konulu tezini başarıyla tamamlamıştır. EMDR Terapi, Sınav Kaygısı Formülasyonu, BDT, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Aile Danışmanlığı eğitimi,Temel Kabiliyetler Testi 7-11, Temel Yeterlilik Testi 9-11, Psiko-Sosyal Destek Hizmetleri eğitimi, Bilinçli ve Güvenli İnternet Kullanımı eğitimi, TBM uygulayıcı eğitimi , Koçluk Eğitimi, Drama eğitimi, Özgüven eğitimi, KEP (Özellikle Kız Çocukların Okullaştırılması Projesi) eğitimlerini almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ruh Sağlığı
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Bireysel Terapi
 • EMDR Terapisi
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi

Suat Aktan Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ı..oğdu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Suat Bey alanında kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden bir psikolojik danışman. Güven veren konuşmasıyla tüm sorunlarınızı büyük bir ciddiyetle dinler ve siz konuşmanın sonunda psikolojik olarak rahatladığınızı ilk görüşmede fark edersiniz. İşini gerçekten severek yapan ve bunu yaparken de tek gayesi karsindakinin iyilik halini en üst düzeye çıkarmak. Ben yaptığım görüşmelerden hep biraz daha kendime güvenerek ve inanarak çıktım. Çünkü farkındaligimin artmasını sağladı. Yaşadığım olumsuzlukları onun sayesinde hayatımın merkezinden çıkarmayı başardım. Bunu sağlarken de doktor hasta ilişkisi değil de bir dosttan alınan tavsiye gibi samimi geldi bana. İyi ki Suat Bey ile yollarımız kesişti ve iyi ki onun tavsiyelerine uydum.O yüzden ne kadar teşekkür etsem az. Kesinlikle mesleğinin hakkını veriyor.Empati kurması ve güler yüzlü oluşu sorunları çözmede en büyük iksir bence. Bu da Suat Bey de çokça var. Çünkü sergilediği bu duruş insana huzur veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 05-06-2019

da..ral
Zamanlama
İlgi
Ortam

Suat hocanın yanına depresyonda olduğum için geldim . Çünkü benim doktorum depresyon tanısını koymuştu. Bana ilaç tedavisinde bulundu.İlaç bana iyi gelmeyince Suat hocaya başvurdum. Onun sıcakkanlılığı ve samimi olması benim kendimi daha rahat ifade etmemi sağladı. Suat hoca ile konuşurken bana sorunlarımın ne olduğunu,nasıl etkilendiğimi neden olduğunu ve bir sürü sorarak anlamaya çalıştı. Bunları bana ait bir dosya kullanarak not aldı. Ben aslında insanlardan nefret ediyordum ve özgüvenim yoktu. İnsanlara karşı önyargılarım vardı. Bunların hepsini bu zamana kadar Suat hoca sayesinde atlattım. Ve anladım ki ilaç kullanmamı gerektiren bir durum yokmuş. Suat hoca sayesinde değerli olduğumu anladım. Bu terapi ile mutluluk kavramının ne olduğunu anladım. Suat hoca çok bilgili ve ilgili bir uzmandır.Terapi boyunca bir çok etkinlik yaptık. Ve her seans sonunda çok iyi sonuçlar aldım. Eminim ki yanına gelen her insan rahatlar ve çözüm bulur. İşini çok iyi yapan biri size de çok iyi geleceğinden eminim. Çok teşekkür ederim Suat hoca. 05-06-2019

e..ş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bu terapiye başlamadan önce uyku düzenim yaşanmışlıklara karşı tepkim sabrım hiçbir şeyim kalmamıştı. Insan çaresiz kaldımı herşey aklından geçiyor. Suat beyle bu terapiye başladık. Herşeyden önce güler yüzü bende pozitif bir etki oluşturdu. Sıcak kanlılığı o kadar iyi geldi ki.. çünkü ınsanın sıcak bir gülüşe ihtiyacı oluyor. Konuşmaya ilk başladığımız zaman içimi dökmüştüm. Çünkü bazıları dinliyormuş gibi yaparken bazıları ise gerçekten dinliyor. Suat bey o kadar ciddi dinliyordu ki sabaha kadar içimi döksem sıkılmazdım. Uyku düzenim hayata bakış açım herşeyim de değişiklik oldu. Çok iyi geldiniz minnettarım suat bey... 20-02-2019

KHAN..Cİ
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlk görüşmemde çok sıcak karşılandım. Suat beyin motive edici konuşması, rahatlatıcı ses tonu ve güven verici bir iletişimi vardı. Panik Atak rahatsızlığım var ve bunun üstesinden gelemiyordum. hayat kalitem giderek azalıyordu. sürekli yeni bir atak gelecek korkusu içindeydim. bu sorunlarla suat beye gittim. çok da iyi etmişim. alanda 10 yıllık tecrübenizin olması bana güven verdi. şu an 2. görüşme olmasına rağmen rahatladığımı hissediyorum ve bu rahatsızlığın üstesinden geleceğime inancım arttı. odanızdan çıkan bir kesinlikle memnun olarak ayrılır. 15-02-2019

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Suat Aktan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Evliliğimi kurtarmak istiyorum

  Suat bey öncelikle cevabınız yaklaşımınız için çok teşekkür ederim çift terapisi yapıyorsanız eşimi ikna ederek sizlerden destek almak isterim ücretlendirme ve iletişim bilginizi alabilir miyim acaba?numaranız burada yer almamaktadır.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Eski sevgili

  Hocam merhaba eski sevgilimi takıntı haline getirdim çok severken ayrılmayı tercih etti her gece rüyama giriyor bundan nasıl kurtulabilirim acaba ?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. Dan. S Aktan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Dan. S Aktan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, EMDR Terapisi, Çocuk - Ergen Psikolojisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. Dan. S Aktan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Dan. Suat Aktan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Dan. S Aktan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.