Uzm. Psk. Dan. Özgür Yıldız

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - İstanbul
5.0

Aile (Evlilik, Çift) Danışmanlığı, Aile Kriz Dönemleri, Aile planlamaları

“Eşimle birlikte aile terapisi almak istediğimiz için evimize de yakınlığından dolayı Özgür Bey ile g...” Devamı

Uzm. Psk. Dan. Özgür Yıldız

Uzm. Psk. Dan.Özgür Yıldız, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Aydın Üniversitesi'nde başladığı eğitimini 2013 yılında başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde tamamlayarak 2016 yılında Uzman Psikolog olmuştur. 


Mesleki çalışmalarına Anka Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

Anka Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Meydan Halkalı Rezidans; Halkalı Merkez, Mahmutbey Cd. A Blok Daire:134, 34100 Küçükçekmece/İstanbul Küçükçekmece/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile Danışmanlığı Aile Terapisi Aile Terapisi/Danışmanlığı Aile İçi İletişim Sorunları Akran Zorbalığı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Psk. Dan.Özgür Yıldız, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Aydın Üniversitesi'nde başladığı eğitimini 2013 yılında başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde tamamlayarak 2016 yılında Uzman Psikolog olmuştur.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ISTANBUL AYDIN UNIVERSITESI

Uzmanlık Aldığı Kurum

ISTANBUL AYDIN UNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2018
Deneyim: 4 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce, Türkçe

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Aile (Evlilik, Çift) Danışmanlığı Aile Kriz Dönemleri Aile planlamaları Kök Aile Problemleri Çift Terapisi Devamı

Deneyimler

Anka Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2018 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 36 88

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eşimle birlikte aile terapisi almak istediğimiz için evimize de yakınlığından dolayı Özgür Bey ile görüşme sağladık. Seanslardan sonra olumlu anlamda değişiklik oldu. Eskiye nazaran daha sakin kalmamda, empati yapabilmemde bana yardımcı oldu. Randevu saatlerinde hiçbir sıkıntı yaşamadık. Her zaman güleryüzle karşıladı. Olumsuz bir durum yaşamadık. Özgür Bey'in danışanlarını dinlemesi, bazı durumlar hakkında tavsiyelerde bulunması gayet hoşuma gitti. Kendisi başkalarına da önerebileceğim, sakin, dinlemesini bilen, analiz edebilen ve çözüm yolu önerebilen bir uzman. Aldığımız seanslardan memnun kaldık.

YF
Yiğ*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eşimle çok sıkıntılı dönemlere girmiştik ve ayrılmak istiyordum. Çok kötü bir durumdaydım. İnternetten araştırma yaparken evime de yakın olduğu için Özgür Bey ile görüşme sağladık. İlk gittiğim zamanla şuanki zaman arasında dağlar kadar fark var. Ne haldeydim, şimdi çok daha iyi durumdayım. Özgür Bey sayesinde aileme, eşime adapte olabiliyorum. 2. çocuğu doğurmaya karar verdim ve şuanda hamileyim. Kendisine çok teşekkür ederim. Sayesinde bu hale geldim. Seanslardan sonra eşimle aramı düzeltebildim. Her şeyi konuşarak halletmeye başladık. Konuştuğum zaman rahatlıyorum. Kendimi bazı şeylere adapte edip uzak durmuyorum. Her şeyimi rahatça paylaşabiliyorum. 2 seans kadar eşimle birlikte gittik. 3 seansta ben tek giderek görüşme sağladık. Özgür Bey'den çok memnun kaldım. Kendisini herkese tavsiye ederim.

ub
Umu*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Aile terapisi için gittik öfke kontrolum vardı ama artık bu durum kalmadı işinde gercekten profesyonel insan kendini harıka hissediyor

bb
Bay*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Özgür Bey ile çok güzel bir frekans yakaladım bundan dolayı çok memnunum . Kendisine hayatı daha anlamlılaştırmama yardımcı olduğu için teşekkür ederim

Sh
Sak*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kendisi çok ılımlı ve anlayışlı biri olduğundan kendisini tercih ettim.Sorunlarıma çözüm oldu.Kişisel sorunlarla ilgili görüştüm.Kendisinin önerdiği kitap var, onu okuyorum.Daha çok görüşmelere gidiyorum, olaylara artık daha farklı açılardan ve pozitif bakmaya başladım.Seanslarımız devam ediyor.

Fh
Fey*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gidişattan memnunum,kaygı ve korkularım vardı.Bununla ilgili gittim.6 seans aldım, baya iyi gidiyoruz.Azaldı kaygılarım ve korkularım. İlerlememin farkında Özgür Bey.Seans aralıklarımızı azaltacağız. Olaylara bakış açımı değiştirdi.Sebepsiz ve farklı kaynaklardan olduğunu anladım korkularımın ve kaygılarımın.Şimdi kendimi daha rahat hissediyorum.

Kb
Kok*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kendim için ilk gittiğimde ön yargılıydım.Yaklaşık 1.5 yıl önce bir ilişkim bitmişti.Bittikten sonra daha atarlı ve tahammülsüz, çekilmez bir insan olmuştum.İçsel problemler yaşıyordum, yaklaşık 1 yıl böyle devam etti.Sonra Özgür Bey'den randevu alıp 6 seans gittim.Şuanda kendimi ciddi anlamda çok daha iyi hissediyorum.Güzel bir danışan oldum ben.O da bana güzel bir psikolog oldu.Yakın çevremde de önerdim, giden 2-3 dostum oldu.Danışmanlığının yanı sıra iyi de bir insan olduğunu düşünüyorum Özgür Bey'in.

Ab
Ali*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gayet memnun kaldım kendisinden.Benim biraz sıkıntılarım vardı, ameliyata girecektim.Son anda ameliyattan vazgeçtim.Bu süreçte gittim, bana çok iyi geldi.Çok iyi tavsiyelerde bulundu.Herkese öneririm.Ameliyattan vazgeçmeyi düşünürken şuanda ameliyat olmaya tekrardan karar verdim.

yy
Yil*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Özgür Bey'i internetten buldum, yorumlarına istinaden gittim.Aşırı memnun kaldım.Çift terapisi alıyoruz eşimle beraber, şu an herşey yolunda gidiyor.Boşanma derecesine gelmiştik,kendisine danıştıktan sonra baya bir düzelme oldu ve hala devam ediyoruz.Çok memnun kaldım.Sıkılmadan bizi dinliyor, birşey anlatırken sıkılmış hissini görmüyorum.Anında geri dönüşler sağlıyor.Herkese öneririm kendisini.

au
Ali*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İlk deneyimim olmasına rağmen dertlerimi anlattığım, her türlü problemi birlikte aşabileceğim, işinde uzman, gerekli müdahaleleri zamanında yapabilecek bir insan.Danışmanlık almak, hayatını düzene koymak isteyen kişiler gidebilir Özgür Bey'e.Ben farklı bakıyordum, birazcık depresif bakıyordum. 2.5 aydır kendisine danışıyorum. Yavaş yavaş kendimi iyi hissetmeye başladım.Görüşmeye devam ediyoruz.Yeri geldiğinde bir dost,yeri geldiğinde iyi bir psikolog.Her an yazdığımda da bana geri dönüş yapabiliyor.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Özgür Yıldız ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Dan. Özgür Yıldız için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Dan. Özgür Yıldız için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Dan. Özgür Yıldız ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504743688

Uzm. Psk. Dan. Özgür Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Dan. Özgür Yıldız Anka Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Dan. Özgür Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Dan. Özgür Yıldız Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. Aile (Evlilik, Çift) Danışmanlığı, Aile Kriz Dönemleri, Aile planlamaları alanlarında hizmet veriyor ve Aile Danışmanlığı, Aile Terapisi, Aile Terapisi/Danışmanlığı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube