Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi, Kocaeli, Psikoloji

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi

Psikoloji - Kocaeli

Bağımlılıklar, Bipolar Bozukluk, Şizofreni

Randevu Al 0 (850) 474 15 41Soru Sor

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Ömerağa Mah. Şahabettin Bilgisu Cad. Akşener Apt. No:79  İzmit, Kocaeli
Kocaeli Psikoloji Terapi Ve Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Kübra İpçi Hakkında

Kübra İpçi Kimdir?

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi, lisans öncesi eğitimlerinin ardından, Kocaeli Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü tamamlayarak Psikolojik Danışman unvanı almıştır. Lisans eğitiminin ardından, Kocaeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ruhsal (Psikiyatrik) Rehabilitasyon bölümünde yüksek lisans eğitimi almış olup, şizofreni hastalığı olan bireylerde iyileşme konulu tez çalışmasını Prof. Dr. Mustafa Yıldız danışmanlığında başarıyla tamamlayarak Uzman Psikolog Danışman ünvanının sahibi olmuştur. Şu an Madde Bağımlılığı programında doktora eğitimine Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde Prof Dr. Zeki Yüncü danışmanlığında devam etmektedir. 

Kocaeli Üniversitesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda gönüllü çalışmalarını beş yıldır devam ettirmektedir.

Mesleki çalışmalarına ise Kocaeli Psikoloji Terapi Ve Danışmanlık Merkezi'nde devam etmekte ve ayrıca Okan Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü’nde de Öğretim Görevlisi olarak akademik çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • Kocaeli Üniversitesi

Uzmanlık aldığı kurum

 • KOCAELI ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Bağımlılıklar
 • Bipolar Bozukluk
 • Şizofreni
 • Psikoterapi
 • Alkol Bağımlılığı

Tedaviler

 • Ağlama ve öfke nöbetleri
 • Aile Terapisi
 • Çift terapisi
 • Cinsel terapi
 • Çocuk terapisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 15 41

Psikolog Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

al..ulkal

Çok nazik, kibar ve işini iyi yapan biri. Çift terapisi sayesinde tanımamıza rağmen yıllardır tanıyor gibi kendimizi güvende hissettik. Bize rehberliği için teşekkür ederiz. İyiki sizinle yollarımız kesişmiş. Herkese tavsiye ederim. 11-09-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
arrem..se

İnternet ve oyun bağımlılığının çocuğumun hayatını mahvetmesine izin vermediğin ve onu bize tekrar kazandırdığın için ne kadar teşekkür etsem az. 09-09-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
met..l

Peş peşe başarısız diyet girişimleri sonrası ümidimin tükendiği bir anda Kübra Hanım ile tanıştım. ilgisi, profesyonel yaklaşımı, yöntemleri, motivasyonumun artmasına ve hayatımın başkalaşmasına yol açtı. Teşkkür ederim Kübra Hanım. 09-09-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 15 41

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi Kocaeli Psikoloji Terapi Ve Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi Psikoloji, uzmanıdır. Ağlama ve öfke nöbetleri, Aile Terapisi, Çift terapisi, Cinsel terapi, Çocuk terapisi, Çocuk ve ergen terapisi, Çocuklarda yeme bozukluğu, Davranış bozuklukları, Depresyon tedavisi, Ergen terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Bağımlılıklar, Bipolar Bozukluk, Şizofreni, Psikoterapi, Alkol Bağımlılığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.