Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi

Psikoloji - Kocaeli

Bağımlılıklar, Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Duygu Durum Bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 474 15 41 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Merhaba Sayın Danışanımız 

Kocaeli Psikoloji bünyesindeki tüm görüşme odalarımız açılır cama ve etkilli havalandırma sistemine sahiptir. Görüşmelerimiz sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Merkezimize girişlerde maske zorunluluğu bulunmaktadır. Görüşmeler sonrası odalarımızın etkili şekilde havalandırılabilmesi ve kullanım alanlarının dezenfekte edilmesi için iki görüşme arasında en az 30 dk süre bırakılmaktadır. 

İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte merkezimizi güvenle ziyeret edebilirsiniz. 

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Ömerağa Mah. Şahabettin Bilgisu Cad. Akşener Apt. No:79  İzmit, Kocaeli
Kocaeli Psikoloji Terapi Ve Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Kübra İpçi Hakkında

Kübra İpçi Kimdir?

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi, lisans öncesi eğitimlerinin ardından, Kocaeli Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü tamamlayarak Psikolojik Danışman unvanı almıştır. Lisans eğitiminin ardından, Kocaeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ruhsal (Psikiyatrik) Rehabilitasyon bölümünde yüksek lisans eğitimi almış olup, şizofreni hastalığı olan bireylerde iyileşme konulu tez çalışmasını Prof. Dr. Mustafa Yıldız danışmanlığında başarıyla tamamlayarak Uzman Psikolog Danışman ünvanının sahibi olmuştur. Şu an Madde Bağımlılığı programında doktora eğitimine Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde Prof Dr. Zeki Yüncü danışmanlığında devam etmektedir. 

Kocaeli Üniversitesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda gönüllü çalışmalarını beş yıldır devam ettirmektedir.

Mesleki çalışmalarına ise Kocaeli Psikoloji Terapi Ve Danışmanlık Merkezi'nde devam etmekte ve ayrıca Okan Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü’nde de Öğretim Görevlisi olarak akademik çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum
  • Kocaeli Üniversitesi
Yabancı Diller
  • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
  • Bağımlılıklar
  • Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı
  • Duygu Durum Bozuklukları
  • Distimik Bozukluk
  • İnternet Bağımlılığı
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 15 41

Kübra İpçi Değerlendirmeleri

Değerlendir
13 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

emin..darbeyoglu
Zamanlama
İlgi
Ortam

14 yaşındaki kızım için gittim. Gitmeden önce çok çekincelerim vardı. Sıkıntısını yaşadığım tüm konularda ne yapmam ya da ne yapmamam gerektiğini doktorumuz sayesinde öğrendim.(Ben de bir egitimciyim , ama insan kendi evladına yetemeyebiliyormuş maalesef). Bana çok yol gösterici oldu,çok yardımcı oldu. Ergen bir çocuğunuz varsa ve ne yapmanız gerektiği konusunda çözüm bulamıyorsanız çaresizseniz ,Dr. Kübra hanım eminim ki sizlere de iyi ve doğru bir yol gösterici olacaktır, kesinlikle tavsiye ederim.ilginiz ve desteğiniz için tekrardan çok teşekkür ederim 🙏 ❤ 19-08-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ine ..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok tatlı, güler yüzlü bir psikolog😊Seans sırasında, psikoloji alanına hakimiyeti ve yaptığı analojiler beni çok etkiledi. Verdiği destek ve cesaret için çok teşekkürler 😊 17-05-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
�e..er
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok samimi çok ilgili eksik olan yeri tamamlayan olması gerektiği gibi çok memnunum 😊 21-03-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lan..rıverdi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gayet iyiydi görüşmemiz 27-02-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
vval Naz..nalı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok memnun kaldım 05-02-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lce..ldırım
Zamanlama
İlgi
Ortam

Daha önce birçok psikologa gittim ancak bağ kurabildiğim tek doktor Kübra Hanım oldu çok çok iyi iletişim kuruyor kesinlikle tavsiye ederim 14-01-2021

iye..�
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok çok çok memnunum bir aile sıcaklığıyla ilgilendi allah razı olsun çok samimi söylüyorum maddiyatı ikinci plana atan harika bir doktor 12-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
nep..�kın
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktorumu çok beğeniyorum. Çok ilgili ve başarılı. Mutlaka tercihinizin Kübra Hanım olmasını tavsiye ederim. 11-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ya..mit
Zamanlama
İlgi
Ortam

Henüz 1 seans yaptık beraber.çok rahat hissettim. biraz uzun bir arkadaşlığımız olacak gibi.ama seçimimden gayet memnunum 01-12-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
an ..lan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendi küçük aklı büyük derler ya, işte o tam da Kübra hoca için söylenmiş bir söz. Bu kadarcık ömrüne bu kadar eğitimi ve tecrübeyi nasıl sığdırmış? Helâl olsun dedim içimden. Özellikle yeme davranış bozukluğu ile ilgili yönlendirdiğim hastalarımda çok güzel sonuçlar aldık. Teşekkürler Kübra hanım. Sen Kocaeliye çok lazımsın. 18-11-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

13 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 15 41

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi Kocaeli Psikoloji Terapi Ve Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Bağımlılıklar, Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Duygu Durum Bozuklukları, Distimik Bozukluk, İnternet Bağımlılığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Dan. Kübra İpçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.