Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın

Psikoloji - Antalya

Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Bulvar Lara ofisleri D blok 7. Kat Daire. 20 Özgürlük Bulvarı 1971 Sokak Fener Mahallesi  Muratpaşa, Antalya
Aura Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Havva Burcu Aydın Hakkında

Havva Burcu Aydın Kimdir?

Psk. Burcu AYDIN, 1985 yılında Antalya'da doğmuştur. Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölüm'ünden mezun olarak Psikolojik Danışman Unvanını almıştır. Lisans öğreniminin 2006-2007 güz dönemini Almanya Bremen Üniversitesinde “Almanya’ya Yerleşen Türk öğrencilerin (ilköğretim-ortaöğretim) Uyum Süreci” projesi ile tamamladı. Lisans eğitimi süresince özel eğitim merkezlerinde, psikiyatri kliniklerinde ve kadın danışma merkezinde gönüllü olarak danışan kabulü yapmıştır.

2010-2012 yılları arasında Mesleki gelişimi arttırmak için İstanbul’a taşındı ve Prof. Dr. Doğan Şahin’den Dinamik yönelimli psikoterapi eğitimi aldı. Eş zamanlı olarak Çapa Tıp Fakültesi Sosyal Psikiyatri Servisinde, (Kişilik Bozukluklar ve Cinsel İşlev Bozuklukları Poliklinikleri) Prof. Dr. Doğan Şahin ile gönüllü olarak çalıştı. İstanbul’da kaldığı sürede Kişilik Bozuklukları, Cinsel terapi, Psikoonkoloji, Sınav kaygısı ile başetme, Aile terapisi başta olmak üzere çeşitli eğitimler aldı. Aynı zamanda MMPI (Minesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Wisc-r (Weschsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği) test eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamladı. Psikoonkoloji ve Anksiyete Bozuklukları alanlarıda yaptığı çalışmalarda doru nefes almanın nefes egzersizlerinin önemini kavradı ve Nefes Akdemisinde Nefes Koçluğu eğitimi almıştır.

İş hayatına 2008 yılında Andeva Hastaneleri bünyesinde Psikolojik Danışman olarak başladı. 2009-2010 2 dönem Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Tv Bölümünde Misafir Öğretim Görevlisi olarak Psikoloji dersini verdi. İstanbul’dan döndükten sonra Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalında kanser hastaları ve aileleri ile çalıştı. 2015-2017 yılları arasında Antalya Medical Park Hastanesinde psikoloji ve psiko-onkoloji polikliniklerinde çalıştı. Mezuniyetinden bu yana Antalya’nın önde gelen psikiyatri uzmanları ile iş birliği içinde çalışmaya devam etmektedir.

Psk. Burcu AYDIN, mesleki çalışmalarına Antalya'da bulunan Aura Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07 2008

Tecrübe: 13 yıl 3 ay

Yabancı Diller
 • Almanca
 • İngilizce
Deneyimler
 • Andeva Tıp Merkezi/Psikolojik Danışman
  07 2008 - 08 2009
 • Nevrotik Psikiyatri/Psikolojik Danışman
  11 2009 - 06 2010
 • İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Sosyal Psikiyatri Servisi/ Kişilik Bozuklukları ve Cinsel İşlev Bozuklukları Polklinikleri/Tam zamanlı Stajyer
  10 2011 - 06 2012
 • Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema TV Bölümü /Misafir Öğretim Görevlisi
  01 2009 - 06 2010
 • Florya Koleji/ Psikolojik Danışman
  11 2010 - 08 2011
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ruh Sağlığı
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Bireysel Terapi
 • Cinsel Terapi
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • Halk Dansları
 • Tiyatro
 • Seyahat

Havva Burcu Aydın Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ge..�
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yaşadığım ya da karşılaşabileceğim olay ve durumlara karşı, sakin bir ruh hali ile daha makul ve farklı pencerelerden bakabilme ve ona göre hareket edebilme yolunu açtığı için doktoruma minnettarım. 23-04-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. Dan. H Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Dan. H Aydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın Aura Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. Dan. H Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Dan. Havva Burcu Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Dan. H Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.