Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah, Ankara, Psikoloji

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah

Psikoloji, Aile Danışmanı - Ankara

2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Kurumsal eğitimler

Randevu Al 0 (850) 474 04 72Soru Sor

Adres

Hoşdere Cad. 54/4 Ayrancı  Çankaya, Ankara
Derin Psikoloji Danışmanlık

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit

Hakkında

Ayşenur Karakülah Kimdir?

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah, Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Ayrıca Konya Selçuk Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimini Aile Danışmanlığı alanında tamamlamış daha sonra da Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde Formasyon Eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli belediyelerde Aile Danışmanlığı yapmış üç yıl boyunca özel bir okulda rehber öğretmenliği görevinde bulunmuş ve bu esnada öğrenci Koçluğu eğitimini almıştır.

4 yıl boyunca Psikoterapi Enstitüsü Bayramoğlu Yerleşkesi’nde Psikiyatrist Tahir Özakkaş’tan Bütüncül Psikoterapi Teorik, Formulasyon ve Süpervizyon eğitimleri ile Hipnoz Eğitimlerini, Alp Karaosmanoğlu’ndan Şema Terapi eğitimini almış, oyun terapisi eğitimini de aldıktan sonra çocuk, ergen ve yetişkin danışmanlığı, bunun yanında hamilelik öncesinde, esnasında ya da doğum sonrasında danışmanlık almak isteyen anne babalara ebeveyn danışmanlığı yapmakta olan Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah mesleki çalışmalarına şu an Ankara'da bulunan Derin Psikoloji Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı
 • Oyun Terapisi
 • Kurumsal eğitimler
 • Meslek seçimi
 • Motivasyon Eksikliği

Tedaviler

 • Grup terapisi
 • Yetişkin terapisi
 • Yetişkin Psikoterapisi
 • Yaşam koçluğu
 • Şema terapi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 04 72

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 04 72

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah Derin Psikoloji Danışmanlık Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah Psikoloji, ,Aile Danışmanı uzmanıdır. Grup terapisi, Yetişkin terapisi, Yetişkin Psikoterapisi, Yaşam koçluğu, Şema terapi, Psikodinamik psikoterapi, Oyun terapisi, Kişisel gelişim, Kaygı bozuklukları, Kariyer koçluğu alanlarında hizmet veriyor ve 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Kurumsal eğitimler, Meslek seçimi, Motivasyon Eksikliği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah için muayene ücreti nedir?

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Psk. Ayşenur Karakülah hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.