Uzm. Psk. Ayşe Yanık

Psikoloji - İstanbul

Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Sinir Hastalığı, Sinir Bozukluğu

Takvim talep et Değerlendir

Psikologun Adresi

Atatürk Mah. Ataşehir Bul. 48 Ada Mimoza 2/4 **** D:4  Ataşehir, İstanbul
Değişim Psikoloji Terapi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşe Yanık Hakkında

Ayşe Yanık Kimdir?

Uzm. Psk. Ayşe YANIK, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde 1992 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. 1994 yılında ise İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Davranış Bilimleri bölümünde lisansüstü derecesini almıştır. 2014 yılında Kadir Has Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde 2 yıllık eğitim programı olan  Aile Danışmanlığı ve Arabuluculuk sertifikalarını almıştır.

1992-1995 yılları arasında Şişli Belediyesi Kadın Sığınma Evi'nde psikolog olarak çalışmalar yapmış olan Uzm. Psk. Ayşe YANIK, 1995-1998 yılları arasında çalışmalarına özel bir şirketin insan kaynakları sorumlusu olarak devam etmiştir. 1998- 2001 yılları arasında özel bir hastanede yine psikolog olarak görev yapmıştır.

2002-2005 yılları arasında MEB'e bağlı bir devlet okulunda rehber öğretmenlik yapmış olan Uzm. Psk. Ayşe YANIK, 2010 yılında İstanbul Ataşehir'de Değişim Psikolojik Danışmanlık şirketinş kurmuş ve ekibiyle beraber klinik çalışmalarına baslamıştır.

Uzm. Psk. Ayşe YANIK'ın birçok makale ve araştırması hem mesleki yayın organlarında  hem de tum yazılı basında yer almıştır. Ayrıca kendisi, pek çok televizyon programında konuk olarak ağırlanmış olup, 2013 yılında Hayy Kitap‘tan “Anne Ben Niye Doyumsuzum” adlı mesleki kitabını yayınlamış olup yine aynı yayınevinin teklifiyle ilişkiler üzerine ikinci kitabını yazmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
 • Sinir Hastalığı
 • Sinir Bozukluğu
 • Sınav Kaygısı
 • Sertleşme Problemi

Ayşe Yanık Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Ayşe Yanık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ayşe Yanık Cevapladığı Sorular

 • İmdat.eşimin ruhsal çok önemli sorunları var !

  Merhaba ben 24 yaşında bir kadınım . eşimle isteksiz olarak evlendik.ve beni sürekli tehdit ediyor baskı uyguluyor ve şiddet uyguluyor üstelik hiçbir sebebi yok eve geliyor ve sen kötü bişey yapıyosun diyip birdenbire saldırıyor san 2 yıldır böyle . ne yapacağımı şaşırdım .psikolog a gitmesini söylü... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Ayşe Yanık

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Ayşe Yanık kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. A Yanık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Ayşe Yanık için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. A Yanık şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Ayşe Yanık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Ayşe Yanık Değişim Psikoloji Terapi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Ayşe Yanık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Ayşe Yanık Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Sinir Hastalığı, Sinir Bozukluğu, Sınav Kaygısı, Sertleşme Problemi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Ayşe Yanık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Ayşe Yanık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Ayşe Yanık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. A Yanık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Ayşe Yanık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. A Yanık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.