Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez, Ankara, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez

Psikoloji - Ankara

Anksiyete Bozuklukları, Travmatik Yaşam Olayları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Randevu Al 0 (850) 811 88 21Soru Sor

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Kızılırmak Mahallesi 1441.Cadde No:3/5 ( Irmak Apt.) Çukurambar  Çankaya, Ankara
Can Psikolojik Ve Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Zeynep Afra Terlemez Hakkında

Zeynep Afra Terlemez Kimdir?

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez, lisans eğitimini Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Fakültesin'de tamamlayarak 2016 yılında mezun olmuştur.2019 yılında Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji bölümünü tamamlamıştir.

Gazi Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri Anabilim Dalı,Yataklı Klinik Servis Stajyer Psikolog ,Kemer Kids Club Zekeriyaköy Anaokulu Stajyer Psikoloğ, Hayat Ağacı Sanat Akedemisi Psikolog, Ortadogu Teknik Üniversitesi Yaz Stajı , Np Nöropsikiyatri ve Beyin Hastanesi Klinik Psikoloji Stajyeri olarak görev almiş olan Uzm.Kl.Psk Zeynep Afra Terlemez mesleki çalişmalarına Can Psikolojik Ve Danışmanlık Merkezin'de devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Anksiyete Bozuklukları
 • Travmatik Yaşam Olayları
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
 • Stres
 • Sosyal Anksiyete

Tedaviler

 • Aile Terapisi
 • Yetişkin terapisi
 • Sigarayı bırakmak
 • Psikoonkoloji
 • Evlilik terapisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 88 21

Psikolog Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

is..t

Buraya geldiğimde karanlıkta kalmış gibiydim. Kendimi anlatamayan ne yapacağını bilmeyen; ama Zeynep hocamın naif, en ince ayrıntısına kadar dinleyen çözüm arayan bütün imkanları sunan biri olduğunu görmek, anlatmadan anlaşılmak ve beraber çözüm üretmek harikulade idi benim için. Çok teşekkür ederim. 14-07-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
in..kçam

Zeynep Hanıma yaşadığım sorunu anlatmaya başladığım andan itibaren güler yüzü ve pozitif enerjisi sayesinde kendimi güvende hissettim. Anlattığım her olay ile ilgili yeterli bilgiye sahip ve samimi. Konuşma esnasındaki konuya hakimiyeti sizi tanıyıp anlamaya çalışması ve sorunları nasıl çözebileceğiniz konusundaki tavsiyeleri çok güzel. Kapıdan rahatlamış olaylara bakış açınız değişmiş ve üzerinizden büyük bi yük atmış olarak keyifle çıkıyorsunuz. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 07-05-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ve..�ar

Zeynep hanıma oğlumun köpek korkusu için gittik.Çocukla iletişimi çok iyiydi.Çok sempatik güleryüzlü Zeynep Hanım.Çok memnun kaldık.Tavsiyelerini uyguladık.Artık oğlum köpekten korkmuyor.Çok teşekkürler Zeynep Hanım. 04-05-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
mühan..

Çok tatlı güler yüzlü bir kadın. Yaklaşım tarzı çok güzeldi. Söylediklerini ve tavsiye ettiklerini uyguluyorum. İlk gün olmasına rağmen rahatlamayı hissediyorum. Çok memnun kaldım çok teşekkür ediyorum. 03-05-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
et..gic

Zeyne hanımın bilgisi tecrübesi gözlem yeteneği üst seviyede. Danışmanıyla kurduğu ilişki çok profesyonel. Tavsiye ederim. 23-04-2020

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 88 21

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez Can Psikolojik Ve Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez Psikoloji, uzmanıdır. Aile Terapisi, Yetişkin terapisi, Sigarayı bırakmak, Psikoonkoloji, Evlilik terapisi, Ergen terapisi, Davranış bozuklukları, Çocuklarda yeme bozukluğu, Çocuk ve ergen terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Anksiyete Bozuklukları, Travmatik Yaşam Olayları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Stres, Sosyal Anksiyete hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Zeynep Afra Terlemez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.