Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar

Psikoloji - Bursa
5.0

Öfke Kontrol Bozukluğu, Evlilik Problemleri, İktidarsızlık

“Merhabalar, Psikolog arayışında olduğum bir dönemde Şahin Beyin yorumlarının çok iyi olduğunu görd...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar

Uzm. Psk. Şahin UÇAR, lisans öncesi öğreniminin ardından Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde başladığı lisans eğitimini 2002 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Yüksek lisans eğitimini ise 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamlamış ve lisansüstü derecesini almıştır. Ayrıca 2013 yılında Arel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünde ikinci lisans eğitimini ve 2016 yılında İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Kent Gazetesi’nde “Psikoloji ve Ruh Sağlığı” konusunda, Bursa Hakimiyet Gazetesi’nde ”Cinsel Yaşam” konusunda yazılar yazmış olan Uzm. Psk. Şahin UÇAR, Hürriyet Gazetesi Bursa ekinde “Ruh Sağlığı, Evlilik Aile Danışmanlığı ve Cinsellik“ konusunda zaman zaman yazılar yazmaya devam etmektedir. Dönem dönem de ulusal ve yerel televizyonlarda çeşitli konularda yayınlar yapmaktadır.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği Bursa Şubesi Kurucusu ve Başkanı olan Uzm. Psk. Şahin UÇAR, aynı zamanda Hipnoz ve Hipnoterapi ile de ilgilenmekte olup Bursa  - Nilüfer'de bulunan özel danışma merkezinde başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

Uzm. Psk. Şahin UÇAR, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği, Psikoterapi Enstitüsü Derneği, Hipnoz Derneği ve Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği Bursa Şubesi (Başkan) gibi pek çok mesleki kuruluşa aktif üyedir.

Evliliğimde soğuk rüzgarlar

Merhabalar.ben 2yillik evliyim.esimle birbirimizi seviyoruz ve acikcasi aramizda buyuk sorunlar yasamadik ablasi disinda.ablasi yurt disinda yasiyor.bekar.senede birkac defa gelmesine ragmen her geldiginde bir kavga cikiyor esimle aramizda.ablasi bana karsi ilk gunden beri tepkili ve soguk.tum iyi niyet gostergelerime karsi soguklugunda israrci.esim de bunu gormesine karsin bu durumda suclunun 2 tarafli oldugunda israrci.halbuki ben kesinlikle cozum tarafiyim.esim bu durumdan cok sikildigini ve ...

Daha Fazla
Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar tarafından cevaplandı

Merhaba, eşiniz ile birlikte bir uzman desteği almanızda yarar olduğunu düşünüyorum. Cevabı görmek için tıkla.

10 Şubat 2020 tarihinde cevaplandı.

Hipnoz ve Ağrı

Şahin bey merhaba psikolojik kökenli olduğu tahmin edilen fiziksel ağrı ve kasılmalarda hipnoz fayda sağlarmı ? Teşekkür ederim .

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar tarafından cevaplandı

Evet fayda sağlar. Cevabı görmek için tıkla.

11 Ocak 2019 tarihinde cevaplandı.

Öfke kontrolü

Oğlum ofkeleniye kirip döküyor bu davranışı sadece evde yapıyor parlıyor yarım saat içinde geçiyor öfke sini kontrol edemiyorum doktoraya gitmek istemiyor ne yapayım hep kendi iyediği olsun istiyor ne yapmaliyim

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar tarafından cevaplandı

öfkesi konusunda psikolojik destek alması gerekiyor. sizin yapabileceğiniz fazla birşey yok maalesef... Cevabı görmek için tıkla.

3 Aralık 2017 tarihinde cevaplandı.

Psk. Şahin UÇAR Psikolojik Danışma Merkezi
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cumhuriyet Mah. Yağmur Sok. No: 28 Elmasevler Sitesi C Blok Kat: 2 D/4 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Psk. Şahin UÇAR, lisans öncesi öğreniminin ardından Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde başladığı lisans eğitimini 2002 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Yüksek lisans eğitimini ise 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamlamış ve lisansüstü derecesini almıştır. Ayrıca 2013 yılında Arel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünde ikinci lisans eğitimini ve 2016 yılında İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02.2002
Deneyim: 20 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ekibim

Esra Elkurt

İlgi Alanları

Öfke Kontrol Bozukluğu Evlilik Problemleri İktidarsızlık İletişim Problemleri İlişki Problemleri Kardeş kıskançlığı Kaygı Kekemelik Konuşma Bozuklukları Konuşma Geriliği Konuşma Terapisi Kumar Bağımlılığı Madde Bağımlılıkları Okul Korkusu Okula uyum güçlükleri
Devamı

Deneyimler

Özel Eğitim ve Reh. Merkezi (2011 - 2006)
Bursa Empati Psikolojik Danışmanlık ve Hipnoz Merkezi (2006 - Devam ediyor)
Yalova , Armutlu İlköğretim ve Lise Okulları Rehbet Öğretmenlik (2002 - 2005)
Özel Eğitim ve Reh. Merkezi (2002 - 2002)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 61 76

Görüşler

5.0

Zamanlama

4.9

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ay
Ay Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhabalar, Psikolog arayışında olduğum bir dönemde Şahin Beyin yorumlarının çok iyi olduğunu gördüm ve hemen randevu aldım.Arayışta olanlar ve benim gibi antidepresan kullanmak istemeyen kişiler için bu yorumu yazmak istedim. Tedaviye başlama nedenim geçmişle yaşıyor olmamdı.Olumsuz olaylar aniden aklıma geliyor ve yaşam kalitemi çok düşüyordu.Beni olumsuz etkileyen düşüncelerden Şahin Bey in ilk sehansında kurtuldum. Hipnoz ile olumsuz düşüncelerinizi düşünmek isteseniz bile beyniniz buna izin vermiyor.O ana gidemiyorsunuz.Şahin Bey sizi notlarını alarak dinliyor ve sonunda öyle bir cümle kuruyor ki işte bu diyorsunuz. Sizi size anlatacak en iyi doktor. Herkese tavsiye ediyorum.Sağlıklı günler diliyorum.

ZY
Zek*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Şahin beye panik atak tedavisi için gidiyorum tedavim devam etmekte ama büyük değişimler oldu eskisine göre çok daha iyiyim ve gitmek isteyen herkese tavsiye ediyorum

ND
Nur D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Şahin beyle yaklaşık 5 ay süredir anksiyete bozukluğu ve panik atak tedavisi üzerinde çalışıyoruz. Tanıştığımız dönem öyle korkunç bir ruh halindeydim ki deldireceğimi sanıyor uyku uyuyamıyor hiçbir sebep yokken ağlama krizlerine giriyor kontrolü kaybetme korkusu yaşıyordum. Her akşam muhakkak panik atak geçirdiğim için yatağa girmekten korkuyor sakinleştirici ilaçlar içerek uyuyabiliyordum. Birkaç seans hipnoterapi uygulamasından sonra bende inanılmaz bir rahatlama oldu. Sihirli bir değnek değmişçesine ani bir gelişmeyle toparlanmaya başladım. Zamanla korkularım kaygılarım ve ataklarım geçti hatta hiç yaşanmamış gibi hissetmeye başladım. Bambaşka biri gibi hissediyorum tarifi mümkün değil. Şahin beye minnet duyuyorum iyi ki yollarımız kesişmiş..

MA
Min*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kendisi ile internet tavsiyeleri aracılığı ile tanıştım. Oldukça çaresiz bir dönemdeydim ve uzun süredir görmezden gelmeye çalıştığım problemlerin yeniden gün yüzüne çıkmaya çalıştığının farkındaydım. Sonunda neredeyse yaşadığım hiç bir şeyi atlatamadığıma karar vererek psikiyatriste gittim ancak ilaç kullanmak istemiyordum ve uzun bir süre de ilaçların yüzüne bakmak gelmedi içimden. Fakat zaman geçiyordu ve psikolojimi ne kadar umursamamaya çalışsam da giderek kötüleşiyordu. Arkadaş ilişkilerimden verim alamıyordum. Kimseye gerçek anlamda güvenmiyordum ve bunun dışında sayabileceğim bir çok manevi problem dışında fiziksel olarakta çökmüştüm. Bazı günler yataktan bile çıkamıyor, kendim olmayan birinin düşüncelerine bulanmış gibi hissediyordum. Bu yüzden seneler sonra internette psikolog kelimesi arattım ve Şahin Bey ile burada tanıştım. Bir çok tavsiyeyi okuyarak, kendisine başvurmak istedim. Tedavim neredeyse yeni ama bu süreç içinde hayatımda değişen bir çok şey oldu. İnsanlarla kuramadığım duygusal bağ geri gelmeye başladı. Sürekli uyuyan biri olmaktan çıktım ve kısaca eskiden tanıdığım bana ait düşünceler beynimde yeniden yerini buldu. Tedavimin ilerisinde daha da iyi olmayı umuyor, Şahin Bey'in tecrübesini herkese tavsiye ediyorum.

ND
Nev*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Şahin beyi kısa bir süre öncesi ziyaret etmeye başladım ve işini hakkıyla yaptığına inandığım ve güvendiğim alanında uzman olduğu kanısındayım

NB
N.N*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Şahin beye gelmeye yeni başladım sayılır ama bu kısa sürede yaptığı terapilerle beni rahatlatmaya ve amaca ulaştırmaya çok yardımcı oldu işinde çok başarılı emekleri için teşekkürler.

SA
S A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İnternette çocuğuma ergenlik öncesi uzman destek sağlamak için arayıp bulduğum ve çok memnun olduğum bir uzman. çok anlayışlı en iyi olmak adına elde ettiği belgelerin hakkını veren bir psikolog.

S.
Sed*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba ben Seda, Şahin beyi bir arkadasım vasıtasıyla tanıştım. Bana çok faydası oldu kendimi tanımama ve nasıl bir insan olmak istediğime aracı oldu. Daha yolun başındayım umarım bu seansların sonunda daha kendim ile barışık ve huzurlu bir insan olurum. Saygılarımla..

SA
S. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Şahin Bey'in alanındaki uzmanlığını her seansta tecrübe etmek, problemlerini çözmek adına ne kadar doğru bir tercih yaptığımı teiyt etmektedir. Sorunları zengin bilgi birikimi ile doğru tahlil etmesi doğru çözümlere ulaşmayı sağlamaktadır. Tüm emekleri ve çabaları için sonsuz teşekkürler...

E. Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Şahin Bey'e ilk geldiğim zaman kendimi çok kötü ve çaresiz hissediyordum. Yaptığı terapiler ile kendimi rahat hissetmemi devamında ise kurtulmamı sağladı. Çözüm önerilerini, tespitlerini ve konuşmalarını çok faydalı görüyorum ayrıca tecrübeli ve işini iyi yapan bir kişi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116176

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar Psk. Şahin UÇAR Psikolojik Danışma Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Şahin Uçar Psikoloji uzmanıdır. Öfke Kontrol Bozukluğu, Evlilik Problemleri, İktidarsızlık alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube