Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş

Psikoloji - Bursa

Panik Atak, Oyun Terapisi, Depresyon

Randevu Al 0 (850) 474 15 83 Soru Sor

Psikologun Adresi

Üçevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:259 Atış Yapı Westpoint Kat:12 No:312 (Küçük Sanayi Metro İstasyonu Yanı)  Nilüfer, Bursa
Latent Klinik Psikolojik Danışmanlık Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 474 15 83
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Nilay Gürtaş Hakkında

Nilay Gürtaş Kimdir?

Bursa doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Bursa'da, lise eğitimini 2008-2012  yılları arasında Ahmet Vefik Paşa Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2016 yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Yine aynı yıl içerisinde pedagojik formasyon sertifika programını başarıyla tamamlamıştır. İstanbul Esenyurt Üniversite  Yüksek Lisans eğitiminden  2018 yılında "Ortaokul Öğrencilerinin Sosyodemografik Özellikleri ile Umutsuzluk Düzeylerinin Karşılaştırılması" konulu çalışmasını vererek klinik psikolog unvanı ile mezun olmuştur. 

Lisans eğitimi sırasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının desteklediği "İnternet Bağımlılığını Önleme" projesinde gönüllü psikolog olarak çalışmıştır. Beyoğlu, Fatih ve Eyüp ilçelerindeki lise öğrencilerine seminerler vermiştir.  

Yüksek lisans eğitimini alırken Bursa Devlet Hastanesi Psikiyatri bölümünde gönüllü olarak çalışmıştır. Ayrıca Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesinde klinik stajını tamamlamıştır.

Prof. Dr. Hakan Türkçapar ve ekibinden Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini, Yrd. Doç. Dr. Selen Ayas'dan Oyun terapisi eğitimini almıştır.

2016-2017 yıllarında İlk Çizgi Okul Öncesi Eğitim Kurumları'nda okul psikoloğu olarak çalışmıştır. 2017-2018 yılları arasında İrem özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde  dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu,otizm, özgül öğrenme güçlüğü ve mental retardasyon tanılı bireylerle çalışmış aynı zamanda psikolojik danışmanlık merkezinde danışan görmüştür. Ağustos 2018 itibariyle Özel Hayat Hastanesi’nde görevine devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
Uzmanlık aldığı kurum
 • Esenyurt Unıversıtesı
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07 2016

Tecrübe: 4 yıl 11 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Özel İlk Çizgi Eğitim Kurumları
  07 2016 - 02 2017
 • İrem Özel Eğitim ve Rehabilitason Merkezi
  02 2017 - 08 2018
 • Spontan Danışmanlık Merkez
  04 2018 - 08 2018
 • Özel Hayat Hastanesi
  08 2018 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Panik Atak
 • Oyun Terapisi
 • Depresyon
 • Dürtü Kontrol Bozukluğu
 • Okul Korkusu
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 15 83

Nilay Gürtaş Değerlendirmeleri

Değerlendir
43 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Cok memnun kaldım 11-05-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ver..ok
Zamanlama
İlgi
Ortam

Her seansımızı bir öncekinden daha faydalı oluyor. Şuanda online seans olarak devam ediyoruz. Çok memnunum. Nilay ablaya herşey için teşekkür ediyorum. 10-05-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
em..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Nilay hanıma iş arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmeye karar verdim. Pandomim süreci ile birlikte temizlik takıntılarım çok artmıştı. Bir süredir seanslarımız devam ediyor. İlk güne kıyasla çok ilerledik. Özellikle iş yerimde çok daha rahat hissediyorum kendimi. Ama daha yolumuzun var olduğunu söyledi Nilay hanım. Şimdiden yine de herşey için teşekkür ediyorum. Yeni yeri de hayırlı olsun. 03-05-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ma ..lseven
Zamanlama
İlgi
Ortam

Teşekkür ediyorum 06-04-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
er..upoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tek kelimeyle mükemmel 01-04-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
al..ukçular
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tanıdığım en içten, en sevimli, en cana yakın. İşinde en en en uzman bir kişiliğe sahip olan hocama çok teşekkür ederim. Ailecek çok seviyoruz, her yaştan insanın kendisini ziyaret etmesini çok isterim. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim ailem ve kendi adıma. 06-03-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
yma..han Can
Zamanlama
İlgi
Ortam

İnanılmaz enerjisi güzel bir doktor. Oğlum çok nazik olduğunu söyledi :) sözünü hiç kesmiyormuş. Daha 2 seans gitmemize rağmen oğlumu tanımam için iç dünyasına inebilmem için çok güzel tüyolar verdi.Başarılarının devamını dilerim. İyiki var. 05-03-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
riye ..çük
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok güler yüzlü ve ilgili 26-02-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ne..dız
Zamanlama
İlgi
Ortam

Nilay hanım ile tanışmamız yaklaşık 1.5 ay oldu.BU süreç içerisinde bize gösterdiği yakınlık , ve yardımlarıyla aşama kaydetmeye başladık. Teşekkür ederiz. 11-02-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

DOKTOR HANIMIN HASTASIYIM 10-02-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

43 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 15 83

Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş Latent Klinik Psikolojik Danışmanlık Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Panik Atak, Oyun Terapisi, Depresyon, Dürtü Kontrol Bozukluğu, Okul Korkusu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Nilay Gürtaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Sal 15 Haz
Çar 16 Haz
Per 17 Haz

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.