Uzm. Psk. Gülşah Özcan

Psikoloji - Denizli
5.0

Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Kardeş kıskançlığı, Madde Bağımlılığı

“Gülşah hanıma yoğun yaşadığım kaygılardan dolayı, bir yakınımın tavsiyesi ile başvurdum. Güler yüzlü...” Devamı

Uzm. Psk. Gülşah Özcan

Uzm. Kl. Psk. Gülşan Özcan İzmir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden 2016 yılında şeref öğrencisi olarak mezun olmuştır.
2020 yılında Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans eğitimini "Okul Öncesi Çocuklarda Sosyal Yetkinlik ve Davranış Sorunları ile Annelerinin Yaşam Doyum Düzeyleri ve Psikolojik Semptomları Arasındaki İlişkinin İncelenmesi" tezini tamamlayarak Klinik Piskolog Unvanını almıştır.

Lisans eğitimi sürecinde Denizli Devlet Hastanesi (1 ay), Denizli Yamaç Anaokulu (1 ay), Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Geriatri Bölümü'nde ve Balçovo'da yer alan özel bir huzurevinde olmak üzere bir çok yerde staj yaparak alanın deneyim kazanmıştır.

Aynı zamanda lisans eğitimi sonrası İngiltere-Oxford'da (6 ay) dil eğitimini tamamlamıştır.

Yüksek lisans eğitim sürecinde İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nde yer alan diğer psikiyatristlerin seanslarını izleyerek alanında gözlem yapma ve hastane eğitimlerine katılarak deneyim kazanma imkanı olmuştur.

Heö lisans eğitimi sürecinde hem de sonrasında aldığı eğitimler ile mesleki gelişimine katkı sağlamıştır. Çocuk değerlendirme testleri eğitimi (AGTE, Resim çizme testleri, Beier cümle tamamlama testi), Wechsler Çocuklar İçin Zekla Ölçeği (WISC-R) ve DENVER II olmak üzere çeşitli test eğitimleri almıştır.

Terapilerinde Bilişsel Davranışçı Terapi ve EMDR tekniklerin kullanan Kl. Psk. Gülşah Özcan, Prof. Dr. Nusret Soylu'dan Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini ve süpervizyonunu, Uzm. Kl. Psk. Emre Konuk ve Uzm. Kl. Psk. Asena Yurtsever'den EMDR 1. Düzey eğitimini, Nilüfer Devecigil tarafından verilen deneyimsel oyun terapisi eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu'ndan aldığı Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi ve EMDR süpervizyonları da devam etmektedir.

2020 yılından bu yana Denizli Cerrahi Hastanesi'nde danışanlarına online ve yüz yüze olarak hizmet vermektedir.

Zeytinköy Mah. Acıpayam Bulvarı No:5 Antalya Yolu Üzeri, Bağbaşı Pamukkale/Denizli
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Kl. Psk. Gülşan Özcan İzmir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden 2016 yılında şeref öğrencisi olarak mezun olmuştır.
2020 yılında Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans eğitimini "Okul Öncesi Çocuklarda Sosyal Yetkinlik ve Davranış Sorunları ile Annelerinin Yaşam Doyum Düzeyleri ve Psikolojik Semptomları Arasındaki İlişkinin İncelenmesi" tezini tamamlayarak Klinik Piskolog Unvanını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İZMİR ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2020
Deneyim: 3 Yıl

İlgi Alanları

Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Kardeş kıskançlığı Madde Bağımlılığı Madde Bağımlılıkları Meslek seçimi Devamı

Deneyimler

Denizli Cerrahi Hastanesi (2020 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 47 85

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BS
Bur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Denizli Özel Cerrahi Hastanesi

Gülşah hanıma yoğun yaşadığım kaygılardan dolayı, bir yakınımın tavsiyesi ile başvurdum. Güler yüzlü, anlayışlı, empatik olması benim için önemliydi. Kendisiyle iyi bir ilişki kurduk ve kaygılarımın üstesinden gelmeyi, hayata farklı bir pencereden bakmayı öğrendim.

ÜÖ
Ümr*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Gülşah hanımla 2ay önce tanışma imkanımız oldu. Sayesinde farkındalığım arttı başetme yollarını öğrendim. İyiki kesişmiş yollarımız

az
A***** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Gülşah Özcan ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Gülşah Özcan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Gülşah Özcan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Gülşah Özcan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744785

Uzm. Psk. Gülşah Özcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Gülşah Özcan Özel Denizli Cerrahi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Gülşah Özcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Gülşah Özcan Psikoloji uzmanıdır. Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Kardeş kıskançlığı, Madde Bağımlılığı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube