Uzm. Kl. Psk. Gonca Bağlar Yılmaz

Psikoloji - İstanbul
5.0

İş ve Çalışan Psikolojisi, Motivasyon Eksikliği, Mobbing (Psikolojik Taciz)

5.0

“İnsanın tanımadığı birine kendinden bahsetmesi, mücadele ettiği sorunları paylaşması herkes için kol...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Gonca Bağlar Yılmaz

Psk. Gonca Bağlar Yılmaz lise öğreniminin ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü ta burslu kazanmış ve bölümünü 2013 yılında başarı ile tamamlayarak psikolog unvanını almıştır. 

Lisans öğrenimi süresince çeşitli kurumlarda stajlar yaptı ve gönüllü olarak çalıştı. Mezun olduktan sonra kişisel gelişimini devam ettirmek için MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) ve çocuk gelişim testleri başta olmak üzere dünyada en çok başvurulan testlerin eğitimlerini alanında uzman olan kişilerden almıştır. Aynı zamanda Depresyonun, Obsesif Kompulsif Bozukluğun, Panik Bozukluğunun, Sosyal Kaygı Bozukluğunun ve Travma Sonrası Stres Bozukluğunun Bilişsel Davranışçı Terapisi eğitimlerini tamamlamış olup, bu süreçte Milli Eğitim Bakanlığı'nın Aile Danışmanlığı sertifika programına katılarak Aile Danışmanı ünvanını almıştır.

Psk. Gonca Bağlar Yılmaz, danışanlarına online olarak hizmet vermektedir. 

Danışmanlık Merkezi
Maltepe İstanbul Maltepe/İstanbul

Hakkında

Psk. Gonca Bağlar Yılmaz lise öğreniminin ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü ta burslu kazanmış ve bölümünü 2013 yılında başarı ile tamamlayarak psikolog unvanını almıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İzmir Ekonomi Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2014
Deneyim: 9 Yıl

İlgi Alanları

İş ve Çalışan Psikolojisi Motivasyon Eksikliği Mobbing (Psikolojik Taciz) Mevsimsel Duygudurum Bozuklukları Metropolitan Okul Olgunluğu Testi Devamı

Deneyimler

Gündönümü Anaokulu (2017 - 2022)
Ford Otosan (2016 - 2017)
Terapista Danışmanlık Merkezi (2015 - 2017)
Eskişehir Özel Sakarya Hastanesi (2014 - 2015)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
CK
Cer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İnsanın tanımadığı birine kendinden bahsetmesi, mücadele ettiği sorunları paylaşması herkes için kolay bir süreç olmayabiliyor. O insanlar arasında olduğumu hissettiğim zamanlarda Gonca Hanım’la terapiye başlamak kaygılarım üzerinde azımsanmayacak düzeyde bir etki yarattı. Sorun olarak nitelendirdiğim durumların kaynağını bulma, olası yeni bakış açıları kazanma konusunda ipuçları verdi. Bi’ nevi yola daha az hasarla devam edebilmemde yardımcı oldu. Geçirdiğimiz bu süreç adına kendisine çok teşekkür ederim!

A..*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hayatımın dönüm noktalarından biriydi Gonca hanımla tanıştığım zaman. seanslarda çok zorlandım bırakmak istediğim zamanlar oldu ancak beni her zaman devam etmeye motive etti. son görüşmemizde söylemiştim kendisine "siz benim hem her şeyim, hem de hiçbir şeyimsiniz" diye. yaptığımız görüşmeler ve hayatıma kazandırdığı yeni bakış açısı için teşekkür ediyorum kendisine.

aa
Abc A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Her şey bitti!'anlardan biriydi" diye başlıyordu okuduğum bir kitapta. Benim için her şey bitmemişti çok şükür ama öyle çok şey birikmişti ki artık bir damla dahi kaldıramıyordu yüreğim, ruhum ve hatta bedenim. Evet artık bedenim de "dayanamıyorum!" diye bas bas bağırıyordu ama ben kulaklarımı tıkamış gibi duymuyordum. ve bir gün bıçak kemiğe dayandı. yardım almazsam nefes de alamayacaktım sanki. Daha öncede gittim ama uyum olmadı. hemen ulaştım. Minnetim çok büyük. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı andır bu! Dünya psikologlar gününü kutlarken demiştim ya "sizler bizim deniz fenerimizsiniz!" İyi ki varsın Deniz Fenerim! İyi ki dokundun benim hayatıma da gül yüzünle güzel yüreğinle... Nicelerinin yoluna ışık tutman dileğiyle... Kalbinden geçen tüm dileklerin gerçekleşsin inşallah! sonsuz sevgi ve minnetlerimle... küçük odasında ışık saçan ablaya.

EZ
Esi*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Şu zor süreçte, bazen ne yapmam gerektiğini düşünürken, bazen yaptıklarımdan rahatsız olurken ,kendimi çıkmazda hissederken ve ne yapmam gerektiğini bilemezken, Gonca Hanım'la karşılaştım. Kendinize ayna tutulsun istiyorsanız doğru yerdesiniz. Gonca Hanım gerçekten kuş kadar hafif olmanıza en güzel adım olacaktır.❤️ Tüm samimiyeti ve bilgisi ile size ışık tutacak, önünüzü daha rahat görmenizi sağlayacak ve yaşadıklarınızın hiçbirini arka bahçenize gömmenize izin vermeyecektir. Online olmasına rağmen, o enerjisi çok rahat geçebiliyor Gonca Hanım'ın. Desteğinden dolayı sonsuz teşekkürler 🌺

PS
P S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Gonca Bağlar Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Gonca Bağlar Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Gonca Bağlar Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Gonca Bağlar Yılmaz Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Gonca Bağlar Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Gonca Bağlar Yılmaz Psikoloji uzmanıdır. İş ve Çalışan Psikolojisi, Motivasyon Eksikliği, Mobbing (Psikolojik Taciz) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube