Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik, Sakarya, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik

Psikoloji - Sakarya

Bireysel Terapi, Aile Terapisi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Arabacıalanı Mah. mert sokak 6/C  Adapazarı, Sakarya
Sensum gelişim ve psikoloji merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Fulya Çelik Hakkında

Fulya Çelik Kimdir?

Uzm. Psk. Fulya Çelik,Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Bilim Üniversitesinden mezun olmuştur.Yüksek lisansını ise Üsküdar Üniversitesin''de tamamlayarak Klinik Psikoloji uzmanı olmuştur.

Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneğinden Kuram ve Temel İlkeler, Kişilik Kuramları, Depresyon, Panik Bozukluk, Özgül Fobi, Obsesif Kompulsif Bozuluk, Sosyal Fobi, Sınav Anksiyetesi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Somataform Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu eğitimlerini almıştır.İstanbul Psikoloji Enstitüsünden, Psikolojik Testler, MMPI, WISC-R, Objektif Testler, Projektif Testler eğitimlerini tamamlamıştır.Dabatem’den Klinik Degerlendirme, Vaka Formülasyonu, Seans Yönetimi, Obsesif Kompulsif Bozukluk ve Kompulsif Biriktirme, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Depresyon , Travma Sonrası Stres Bozukluğu , Panik Bozukluk, Agorafobi, Sosyal Kaygı eğitimlerini tamamlamıştır.

Uzm. Psk. Fulya Çelik,mesleki çalışmalarına ise şu an Sensum gelişim ve psikoloji merkezin'de devam etmektedir.

 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. F Çelik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. F Çelik şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik Sensum gelişim ve psikoloji merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik Psikoloji, uzmanıdır. Yetişkin terapisi, İlişki terapisi, İlişki terapisi, Evlilik terapisi, Ergen terapisi, Emdr terapi, Çözüm odaklı terapi, Çocuklarda zeka testi, Çocuk değerlendirme ölçekleri, Ağlama ve öfke nöbetleri alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Terapi, Aile Terapisi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Travma, Tırnak yeme ve Parmak Emme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. F Çelik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Fulya Çelik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. F Çelik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.