Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş

Psikoloji - İstanbul
5.0

Ruhsal Bunalım, Ruh Sağlığı, Evlilik öncesi danışma

5.0

“Daha önce başka bir psikologla vajinismus tedavisine başlamama rağmen sonuç alamamıştım. Keşke daha ...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş

Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamlayarak ‘Psikolog’ unvanını almıştır. Lisans eğitimi sonrasında akademik çalışmalar yapmak hedefiyle Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı'nı tamamlamıştır.

Haydarpaşa Numune Eğitimi ve Araştırma Hastanesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Laboratuvarı, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikoz servisinde ile NP İstanbul Beyin Hastanesi AMATEM gibi kurumlarda staj eğitimini tamamamlayan Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş şu an da Nişantaşı ve Ümraniyede bulunan Psikolojik Danışmanlık Merkezi ' inde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Depresyonhali

Depresyonhalı Deprwayonhalı saygılar eşim kolon kanseri oldu ameliyat ve kemoterapi görüyor sınırlı ve hassas yapıya sahip sinirlendiğinde bana hep beddua ederdi bende sınurlerıme hakım olamıyordum cevap verıyordum sımdu bir saplantıya düştü senin beddualarından hasta oldum diyor dolayısıyle evde huzur pek kalmadı sızın onerınız yokmu ne yapayım durumu izah ediyorum a.ma yaramıyor drada gitmiyor tesekkurler sınır ilacı ocmıyor bende gunde25mg mısol ıcıyorum anksıyete ıcın Gizle 12.08.2019 / ...

Daha Fazla
Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş

Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş tarafından cevaplandı

Merhaba, Zor bir süreçten geçiyorsunuz. Kendisinin ve hasta yakını olarak sizin de psikoterapi alma... Cevabı görmek için tıkla.

30 Eylül 2019 tarihinde cevaplandı.

Psikolojik

Hocam takıntı ve korku çok kalmış başımı çok ağrıtıyor ne yapmam lazım aklıma devamlı kötü hastalık hisi var takıntı kalmış ne yapmam gerekir.

Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş

Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş tarafından cevaplandı

Merhaba, Anladığım kadarıyla yaygın anksiyete bozukluğundan muzdaripsiniz. Uzman yardımıyla bu kayg... Cevabı görmek için tıkla.

27 Eylül 2019 tarihinde cevaplandı.

Uzm. Kl. Psk.Fatma Dilara Altunbaş
Nişantaşı Şişli/İstanbul

İlgi Alanları

Ruhsal Bunalım Ruh Sağlığı Evlilik öncesi danışma Evlilik (Çift) Danışmanlığı Eş Seçimi Dürtü Kontrol Bozukluğu Cinsel danışmanlık Anoreksiya Fobiler Gebelik ve Lohusalıkta Ruhsal Sıkıntılar Genel Psikoloji Yas Danışmanlığı Geçmiş yaşam şifası İletişim Problemleri İktidarsızlık
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ce
Can*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Daha önce başka bir psikologla vajinismus tedavisine başlamama rağmen sonuç alamamıştım. Keşke daha önce Dilara hanıma gelseymişim. Pozitif ve naif tavrıyla insanı rahatlatıyor. Kendisi iyi ki var. Lütfen kimse beklemesin ve yardım almaktan çekinmesin.

NA
Nur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Ben Dilara hanım Azerbaycan'dan erken boşalma tedavisini online olarak aldim. Kendisi işinde son derece uzman bir xanım, kendisine teşekkür ederem.

cc
Cey*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Dilara hocaya bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine gittim. Huzursuz bağarsak sendromum ve kaygı problemim vardı. Kendisi EMDR tekniği uyguladı. İlk başta bu kadarını beklemesem de şimdiden özgüvenim arttı. Her şey için teşekkürler.

LA
Lüt*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Dilara hanıma 3 aydır eşimle beraber düzenli gidiyoruz. Evliliğimizde iletişim problemi vardı bunun yanında eşimin cinsel isteksizlik sorunuyla da ilgilenmekte. Şimdiden hayatımızda çok büyük ilerlemeler var. Kendisini tavsiye ederim.

ND
N..*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Biz eşimle benim cinsel isteksizliğim sebebiyle Dilara hanıma gittik. Bir şey değişeceğine inanmadım ilk başta ne yalan söyleyim. Fakat Dilara hanım hakikaten de çok yetkin bir psikolog. İyi ki onu tercih etmişiz. Ayrıca çift olarak yaşadığımız iletişim problemleriyle de ilgilendi. Şimdi her şey yolunda. Kendisine çok şey borçluyuz.

D..*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Ben Dilara hocaya panik atak tedavisi için başvurdum. Uyku problemim vardı ve hayat kalitem çok düşüktü. İlk seanstan itibaren iyi hissetmeye başladım resmen. Şu an ne kaygı bozukluğum kaldı ne de ataklar. Kendisi iyi ki var.

KT
Ker*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Ben sunum yaparken kaygılanma ve topluluk önünde konuşma kaygımdan dolayı kendisine başvurdum. Dilara hoca sorunun kaynağını tespit ederek emdr yaklaşımını da kullanarak çok kısa sürede tedavi sağladı. Özgüvenimi tazelediği ve potansiyelimi keşfetmeme yardımcı olduğu için minnettarım.

LA
L..*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Eşimle 3 aylık evliyken Dilara hanıma vajinismus sorunuyla alakalı başvurduk. Kendisiyle ilk seanstan bir güven ilişkisi yakaladık. Benim için ilk başta korkunç görünen tedavi Dilara hanımın yaklaşımıyla çok daha kolay bir hal aldı. Şimdi her şey yolunda. Kendisini herkese tavsiye ederim, hiç şüpheniz olmasın.

MD
Mel*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Biz eşimle çift terapisi için Dilara hanıma gittik. Eşimle kopma noktasına gelmiştik. Dilara hanım hem eşimin hem benim ihtiyaçlarımızı tam anlamıyla tespit ederek nokta atışları yaptı. Şimdi eşimle ilişkimiz çok daha iyi ve mutluyuz. Teşekkürler

SG
Sac*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Erken boşalma sorunum vardı. Daha önce başka psikologlara da gittim ama çözüm olmadı. Tam ümidimi kaybetmek üzereydim ki Dilara hocayla tanıştım. Şu an hiçbir problem kalmadı ve özgüvenim yerine geldi. Herkese tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş Uzm. Kl. Psk.Fatma Dilara Altunbaş bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Fatma Dilara Altunbaş Psikoloji uzmanıdır. Ruhsal Bunalım, Ruh Sağlığı, Evlilik öncesi danışma alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube