Uzm. Kl. Psk. Eda bilgin

Psikoloji - İstanbul
4.8

Kaygı Bozuklukları, Sosyal Fobi, Bilişsel-Davranışçı Terapi (BDT)

“Aldığım seanslar boyunca benden hiçbir şekilde desteğini esirgememesi ve beni en ufacık ayrıntıya ka...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Eda bilgin

Uzman Klinik Psikolog Eda BİLGİN,  Lisans eğitimini, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde bitirdikten sonra Kent Üniversite Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını almıştır.

Üniversitede aldığı eğitimlerin yanında Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Oyun Terapisi, Deneyimsel Oyun Terapisi, Attentioner Dikkat Eğitimi, Akıl ve Zeka Oyunları eğitimlerini tamamlamıştır.

Klinik Psikolog Eda BİLGİN meslek hayatı boyunca seminer, kongre ve eğitimde katılımcı ve konuşmacı olarak katılmış alanındaki bilimsel ve güncel gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenilemiştir.

Lisans öğrenimi sırasında Bakırköy Adliyesi Çocuk Mahkemesi’nde zorunlu stajını tamamlamıştır. Bir diğer zorunlu stajını İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca anaokullarında, hastanelerde, kliniklerde gönüllü stajları olmuştur.

Lisans öğrenimi sonrasında kolejlerde çocuk ve ergen gruplarıyla bireysel danışmanlık, ebeveyn danışmanlığı çalışmaları yapmıştır. Bu süreçte özel bir klinikte çocuklarla oyun terapisi, ergenlerle bireysel terapi, ailelerle danışmanlık süreçlerini devam ettirmiştir.

Çeşitli psikolojik danışmanlık merkezleri ve okullarda çalışmalarını yürüttükten sonra şu anda Florya’da bir anaokulunda hem Kurum Müdürlüğü hem de Okul Psikologluğu görevi devam ettirmekte, aynı zamanda Bakırköy Psikohome Kliniği’nde çocuk, ergen, yetişkin ve ailelere ebeveyn danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Özellikle çocuklarla kaygı bozukluğu, sosyal fobi, davranım bozuklukları, bilişsel bozukluklar, depresyon, yas, travma, tuvalet tutma- alt ıslama, dikkat ve öğrenme güçlüğü gibi alanlarda özellikle çalışmaktadır.

PSİKOHOME
Zuhuratbaba, Şükran Çiftliği Sk. 49/3, 34025 Bakırköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Çözüm odaklı terapi Kısa süreli çözüm odaklı terapi Çocuk ve ergen terapisi Moxo testi Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Eda BİLGİN,  Lisans eğitimini, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde bitirdikten sonra Kent Üniversite Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Kültür Üniversitesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

KENT UNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.2022
Deneyim: 1 Yıl

İlgi Alanları

Kaygı Bozuklukları Sosyal Fobi Bilişsel-Davranışçı Terapi (BDT) Davranış Bozuklukları Depresyon Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 84 24

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.8

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.8
TS
Tan*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Online terapi
PSİKOHOME

Aldığım seanslar boyunca benden hiçbir şekilde desteğini esirgememesi ve beni en ufacık ayrıntıya kadar özenle bilgilendirmesi yönlendirmesi benim ben olmam noktasındaki en büyük destekçim Eda hanım, iyi ki yollarımız sizinle

ŞK
Şey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Çocuk ve ergen terapisi
PSİKOHOME

Eda hocamız ile 10 haftalık bir oyun terapisi sürecimiz oldu. Çocuğumun tırnak yeme sorunu vardı. Kısa sürede bu problemi çözdük. Aynı zamanda bizi de yönlendirdi nasıl davranmamıZ gerektiği konusunda. Kendisine ilgisi ve çözümü için teşekkür ederiz.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Eda bilgin ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Eda bilgin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Eda bilgin için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Eda bilgin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504748424

Uzm. Kl. Psk. Eda bilgin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Eda bilgin PSİKOHOME bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Eda bilgin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Eda bilgin Psikoloji uzmanıdır. Kaygı Bozuklukları, Sosyal Fobi, Bilişsel-Davranışçı Terapi (BDT) alanlarında hizmet veriyor ve Çözüm odaklı terapi, Kısa süreli çözüm odaklı terapi, Çocuk ve ergen terapisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube