Uzm. Kl. Psk. Durul Mert

Psikoloji - Sakarya
5.0

Sinir Bozukluğu, Sınav Kaygısı, Okul Başarısızlığı

“Durul Beyle eşimin aldığı danışmanlık sayesinde tanıştım. Eşimle iletişimimiz yaşadığımız bir sorun ...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Durul Mert

Uzm. Klinik Psikolog Durul Mert, 01 Mart 1970 tarihinde Adapazarı'nda doğmuştur. Gazi Üniversitesi Psikolojik danışmanlık bölümünde lisans eğitimimi tamamlamıştır. Yüksek lisansını, İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Klinik Psikoloji  bölümünde 2011 yılında tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını almıştır. Klinik psikoloji doktorasına ise 2016 yılında Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünde başlamıştır.

18 yıl boyunca Sakarya Adapazarı'nda kendi kurucusu olduğu ilk ve tek ruhsatlı Uyum Aile Danışmanlık ve Destek Merkezi'nde Uzman Psikolog ve Aile Terapisti olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzm. Klinik Psikolog Durul Mert, Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Durul Mert Uyum Psikolojik Danışmanlık ve Aile Çocuk Eğitim Merkezi
Orhan Gazi Kültür Merkezi Cumhuriyet Mah. Dr. Kamil Sk. No: 1 Kat: 1 Ofis No: 1 Adapazarı/Sakarya
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Online Doktor Danışma Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Klinik Psikolog Durul Mert, 01 Mart 1970 tarihinde Adapazarı'nda doğmuştur. Gazi Üniversitesi Psikolojik danışmanlık bölümünde lisans eğitimimi tamamlamıştır. Yüksek lisansını, İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Klinik Psikoloji  bölümünde 2011 yılında tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını almıştır. Klinik psikoloji doktorasına ise 2016 yılında Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünde başlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Yabancı Dil

Arnavutça, İngilizce

İlgi Alanları

Sinir Bozukluğu Sınav Kaygısı Okul Başarısızlığı Uyum Sorunları Okul Korkusu Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 39 25

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BY
Beh*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Durul Beyle eşimin aldığı danışmanlık sayesinde tanıştım. Eşimle iletişimimiz yaşadığımız bir sorun nediyle neredeyse hiç yoktu. Öncelikle Durul Beyle eşim görüşmeye devam etti. Bu süre içinde yavaş yavaş olumlu yönde değişimler başladı. Daha sonra Durul Beyin davetiyle görüşmelere ben de dahil oldum. Durul Bey benim bazı şeyleri daha iyi anlamamı sağladı ve sorunları nasıl çözmem gerektiği konusunda bana çok yardımcı oldu. Çok saygın,güvenilir ve çok bilgili bir insan. Gerçekten çok yardımcı oluyor. Eşim ve ben kendisine çok güveniyor ve çok saygı duyuyoruz. Kendisini tanıdığımız için çokk mutluyuz.

FG
F. G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kendisini internet üzerinden buldum. Depresyonla mücadelemde bana son derece yararlı profesyonel görüşler sunmuş ve bu süreç içerisinde kendimi daha iyi tanımama yardımcı olmuştur. Rahat, profesyonel ve güven veren bir ortamda yine aynı şekilde rahat, profesyonel ve güven veren bir terapi süreci geçirmemi sağlamıştır. Son derece ilgili, güler yüzlü ve güvenilir bir Psikolog olan Durul Mert sorunlarınıza içtenlikle yaklaşacak ve çözüm bulmak için samimi bir uğraş verecektir. Kesinlikle tavsiye ederim.

SM
Suz*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

12 yıllık bir evlilikte geçirilebilecek bütün olumsuzlukları görmüş biri olarak sadece anneyim diyerek hayatı yaşamaya çalışırken, asla hayatım boyunca boşanamam derken destek almaya karar verdim. İnternetten araştırma yaparak, yorumlara dayalı olarak Psikolog Durul Beyle tanıştım. İstediğim şey boşanmak ama ne yazık ki cesaret edememiştim. Durul Bey bu süreci kendimi yıpratmadan üzülmeden atlatmamı sağladı. Sadece anne olmadığımı hatırlattı. Durul Bey'in kendisini alanında çok iyi yetiştirmiş ve mesleğini profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğini gördüm. Ayrıca verdiği zevkli sosyal ödevler sayesinde kendimin anne dışında da birey olduğumu hatırlattı bana. Ayrıca boşanma süreçleri her aile için sancılı bir dönemdir ancak en çok çocuklar için kötü unutulmaz olaylar içerirken Durul Bey, yaptığı terapiler ile oğluma da nasıl davranacağımı keşfetmemi sağladı. Bu süreç için de ne oğlum ne de ben yıprandık. Şu an ki hayatıma baktığımda, Durul Bey'le tanışmamış olsaydım hayata onun sayesinde her açıdan bakmayı öğrenmeseydim belki de hala nasıl yaşlanacağım derken bulurdum kendimi yine. Ama şu an çok daha mutluyum ve ben her an geleceğim nasıl olacak neler yaşayacağım daha fazla diyerek yaşamıyorum. Evliliğinizi kurtarmak için ya da yeniden bir hayat kurmak için uzman bir kişiden destek almanın herşeyi kolaylaştıracağını Durul Bey'den sonra gördüm. Kendisiyle tanışmak güzeldi.

HK
Hay*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Durul Hocam 8 yıllık evliligime renk kattı. Mutluluk getirdi. Onunla aile terapisi aldıktan sonra hayata yeniden başladım. Herkesin öğreneceği çok şey var kendisinden. Ona minnettarım. Onun dikkatlice dinleyen hali birileri tarafından önemsediğini hissettiriyor. Erkek olduğu için tereddütte kalmıştım ama eşimle o kadar iyi anlaştı ki yıllardır benim istediğim her şeyi ona anlatmayi başardı. Mesleki olarak oldukça bilgi donanıma sahip. Onunla görüşmelerimi anlamlı kılacak bir bilgi birikimi var. Oldukça samimi tavrı ile eşimi ve beni çok anlayışla dinledi. Onu tanıdığın için kendimi şanslı hissediyorum.

AT
Ayş*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Geçen sene kendimi caresiz hissettiğim anda yardım almaya karar verdim. Ve internette Durul Beyin tavsiye edildiği yazıları gördüm. Hiç tereddüt etmeden randevu aldım ve görüşmeye başladım. Kendisi gayet ılımlı ,sakin,anlayışlı ve gerçekten sabırlıydı. Algı konusunda bütün fikirlerimi değiştirdi diyebilirim. Verdiği ödevler ve yaptığımız konuşmalar neticesinde şu an çok daha farklı, olumlu düşünebildiğimi söyleyebilirim. İşini gerçekten seven,canayakın ve güvenilir bir insan kendisi. Devamlılık gösterildiği sürece sonuç alınabileceği kanaatindeyim. Çok şükür şuan çok daha iyiyim. Özgüvenim yerinde ve aldigim yardim sayesinde hayatimin guzel gunlerini yasayabiliyorum. Durul beye gozunuz kapali guvenebilirsiniz. Yeterki istikrarli ve istekli olun.

MG
Mel*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

9 yıllık evliliğim bitmek üzereydi. Ben kesin dönüşü olmayan bir karar verdiğimi düşünüyordum. Eşim internet aracılığıyla Psikolog Durul Mert'e ulaşmış beni ikna etmeye çalışıyordu. Benim için Durul Beye gitmenin de hiç bir anlamı yoktu ama eşimin yoğun ısrarıyla gittik. Eşim iyi ki Durul Beyi bulmuş ve iyi ki beni ikna etmiş. Durul Bey çok samimi odak noktasını eksikleri öyle güzel tespit etti ki, şimdi herşey çok güzel. Dünyalar güzeli kızım anne ve babasıyla büyüyor . Sonsuz teşekkürler ...

SH
Sev*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

2 yıl önce kendimi çıkmazda hissettiğim bir dönemde aile danışmanı ararken internette danışan yorumlarını okuyarak Durul beye ulaştım. Eşimle ayrılma noktasında olduğumuz, ne yapacağımı bilemediğim ,yanlış kararlar verip pişmanlıklar yaşamaktan korktuğum ve hatta kendimi sorguladığım, özgüven sorunları yaşadığım o günlerde Durul Bey imdadıma yetişti. ilk tanıştığımız gün bile asla yabancı gibi hissettirmedi kendisini, nereden başlayıp nasıl anlatacağımı bilemediğim sıkıntılarıma ortak ve yol gösterici oldu. Eşimle ve benimle yaptığı tekli görüşmelerden sonra çift olarak görüşmeye başladık. Bizi olumlu ve olumsuz yönlerimizle çok iyi tanıdı. Hiç bir zaman eleştirmedi, hatalarımızı da, yapmamız gerekenleri de kendi kendimize bulmamızı sağladı. Kendi adıma kendimi daha iyi tanımamı sağlayarak, aradığım cevapları kendim verebileceğimi farkettirdi diyebilirim iş hayatının, çocukların yoğunluğu içinde kendimize çift olarak zaman ayırmamızı ödevlerle zorunlu hale getirdi. Sadece evliliğim için değil, benim bulunduğum ruh halinden çıkmamda çok büyük etkisi oldu. Detaycı, anlayışlı ve objektif tavrı ile önce bireysel olarak kendimizi,sonra ilişkimizi toparlamamızda desteği çok büyük. Onu iyi ki tanımışım, emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

MT
Mer*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

5 sene boyunca yavaş yavaş çatırdamış elle tutulur tek sağlam tarafı kalmamış bir evliliğim ve 2 yaşında oğlumla hayatım için önemli kararlar vermek üzereyken kendisine daha önce giden ve iyi sonuçlar alan bir aile dpstumız dayesinde tanıdığımız Psikolog Durul Mert tam anlamıyla mucize gibi girdi hayatımıza.... Benim, eşimin, hatta oğlumun kırgınlıkları ve yorgunlukları hepimizin üzerindeki kötü izleri tek tek özenle sildi. Mütevazı kişiliği tecrübesi, sonsuz desteği ve ilgisiyle yeniden mutlu bir aile olmamızı sağlayan ailemizin yeni mimarına çok çok teşekkür ederim.

HT
Hay*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yazıma öncelikle Durul Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum. Bundan 7 ay önce eşimle boşanma kararıyla Durul Beye gittim. Eşimle 7 yıldır evliydik ve her konuda anlaşmazlığımız vardı. Bu evliliği kurtarmak adına kendimce bir çok şey yaptım ama her defasında başarısız oldum. Psikolojim alt üst olmuştu.Ama Durul Bey benim ve bu evliliğimin kurtarıcısı oldu. Bana 7 ay boyunca yapmam gerekenleri ve yapmamam gerekenleri anlattı. Bana sunduğu yollar benim bugüne kadar yapmadığım şeylerdi. Bu kötü süreçte hep yanımda oldu, bana tekrar yaşama sevinci verdi. Önemli biri olduğumu hissettirdi onun yardımlarıyla zor olan zamanlarımı güçlü, kendine güvenen bir insan olarak geçirdim. Bu 7 ay sürecinde Durul Beyin tavsiyelerini noktasından virgülüne kadar uydum. Hiç düzelmez dediğim evliliğim, aile yaşamım birden mutlu bir evliliğe dönüştü. Eşimin düzeleceği aklıma bile gelmezdi ama şimdi mutlu saygılı bir evliliğim var. Mutluyum,huzurluyum. Durul Beyin bu evlilikte çok ama çok emeği var. Ve ben iyi ki Durul Beyi tanıdım. Ona sonsuz teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Durıl Bey iyi ki varsınız.

MY
Mer*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İnternet üzerinden ulaştım kendisine. Yaşadığım bir travmayı aşmak için Durul Bey'e danıştım. Önemli yerlerde kilit sorular soruyor ve sorgulamanızı, olaylara yukarıdan bakmanızı sağlıyor. Seanslar sırasında yargılayıcı ya da sorgulayıcı tavır takınmıyor ve meseleyi kendi başınıza çözmenize yardım ediyor. Ne çok arkadaş canlısı, ne de çok uzak, danışanına karşı durması gerektiği yerde duruyor. Kendisine teşekkür ederim. Kısa sürede toparladım ve hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Durul Mert ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Durul Mert için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Durul Mert için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Durul Mert ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113925

Uzm. Kl. Psk. Durul Mert nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Durul Mert Durul Mert Uyum Psikolojik Danışmanlık ve Aile Çocuk Eğitim Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Durul Mert hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Durul Mert Psikoloji uzmanıdır. Sinir Bozukluğu, Sınav Kaygısı, Okul Başarısızlığı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 39 25

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube