Uzm. Kl. Psk. Didem Tekin

Psikoloji - Ankara
5.0

Bipolar Bozukluk, Davranış Bozuklukları, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları

“Anksiyete bozukluğu şüphesiyle gittim. Psikoterapi yapmayı uygun gördü doktor hanım. Bana çok iyi ge...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Didem Tekin

Uzm. Psk. Didem TEKİN MERİÇ, Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince bellek, öğrenme, algı, depresyon, ahlaki değerlerin insan davranışına etkisi üzerine çalışmalar yaptı.Ankara Üniversitesinde Tezli Din Psikolojisi Alanında ve Disiplinler Arası Aile Danışmanlığı Alanında yüksek lisanslar yaptı. Yüksek lisans tez çalışmasını Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu olan Çocuklarda Baş etme becerileri üzerine tamamladı.

Mesleki gelişimini desteklemek amacıyla, “Bilişsel Davranışçı Terapi” Kuram ve Uygulama Temel Eğitimi, “Klinik Uygulamada Psikoloji Okulu ve Nesnel Değerlendirme” Eğitimi, “Otizm ve Şizofreni Hastalarında Toplumsal Beceri” eğitimleri almıştır. Deneyimsel oyun terapisi eğitimi almıştır. Bunların yanı sıra, “Alkol Madde Bağımlılıklarında Bilişsel Davranışçı-Düşünsel Duygulanımcı (BDDT/RECBT) Bireysel ve Grup Terapileri”, “Uykusuzluk Sorunu ve Bilişsel Davranışçı Psikoterapi Yaklaşımı”, “Aile Terapisinde İlk Görüşme”, “Panik Bozukluğunda Bilişsel Davranışçı Psikoterapi”, “Bütünleşmek ve büyümek GESTALT Terapi” ve “Transaksiyonel Analiz” kurslarına da katılmıştır.

Mezun olduktan sonra çeşitli kurumlarda yetişkin, aile ve çocuklara yönelik psikolojik danışmanlık vermeye başlamıştır. MMPI kişilik testi, Metropolitan okul olgunluğu testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Gessel gelişim testi, Kent EGY, AGTE Gelişim Envanteri, Porteus labirenti zeka testi ile Catell 2A ve 3A Zekâ Testleri uygulama yetkinliğine sahiptir.

Uzm. Psk. Didem TEKİN MERİÇ, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan Us Psikoloji Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

Bestepe Mahallesi Cakiroglu Plaza B Blok 5.Kat: 27 Numara Çankaya/Ankara
Hizmetler
Bilişsel davranışçı terapi Bireysel terapi Panik atak tedavisi Yaygın anksiyete Genel psikoloji Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Psk. Didem TEKİN MERİÇ, Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince bellek, öğrenme, algı, depresyon, ahlaki değerlerin insan davranışına etkisi üzerine çalışmalar yaptı.Ankara Üniversitesinde Tezli Din Psikolojisi Alanında ve Disiplinler Arası Aile Danışmanlığı Alanında yüksek lisanslar yaptı. Yüksek lisans tez çalışmasını Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu olan Çocuklarda Baş etme becerileri üzerine tamamladı. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2012
Deneyim: 11 Yıl

İlgi Alanları

Bipolar Bozukluk Davranış Bozuklukları Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Evlilik(Çift) Terapisi Anoreksiya Devamı

Deneyimler

Us psikoloji (2017 - Devam ediyor)
Keçiö Belediyesi Aile Eğiti Merkezi (2013 - 2017)
Özel Tebessüm Çocuk Hastalıkları Merkezi (Pasif) (2012 - 2013)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 37 68

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DY
Dön*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Anksiyete bozukluğu şüphesiyle gittim. Psikoterapi yapmayı uygun gördü doktor hanım. Bana çok iyi geldi, şuan çok iyiyim. Herkese tavsiye ediyorum.

AK
Ayş*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sevgili Didem Hocam size ilk gelmek istediğimde kafamda bir sürü tereddütlerim vardı nasıl olacak işe yarayacak mı acaba diye bir çok sorular sordum kendime ama sizinle yaptığımız ilk seanstan sonra bu düşüncemin çok yersiz olduğunu iyi ki de gelmiş olduğumu hissettim ve daha sonra ki seansları iple çektim sizin güler yüzünüz sıcak samimi yaklaşımınız beni çok rahatlattı sizin vermiş olduğunuz tavsiyelerle kendime olan özgüvenim arttı ve sıkıntılarımla daha güçlü başa çıkmayı öğrendim. Ve inanıyorum ki sizden öğreneceğimiz daha çok şey var. İyi ki varsınız. İyi ki sizi tanımışım.

Sul*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sevgili Didem Hanım ilgili, alakalı ve güler yüzünüzle beni sıkıntılarımdan kurtulma yolu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Göstermiş olduğunuz çabalardan dolayı mutlu olmamı sağladığınız için teşekkürler. Mesleğinizle ilgili daha üst kademelere gelmeniz temennisiyle. Her şey için teşekkürler. Saygılarımla.

PA
Pın*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Didem Hanımın ilgisinden ve verdiği eğitimden çok memnun kaldım kızım için destek oluyoruz. 3-4 seans kadar gittik. İnternetten araştırma yaparak ulaştım kendisine konuya odaklanmasını ve çözüm odaklı olmasını çok beğendim. Oldukça ilerleme katettik. ve seanslara devam edeceğiz.

KE
Kıy*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Buraya ilk - şuan bana saçma sapan gelen- bir ilişkiden sonra gelmiştim. Sorunlarım olduğunu biliyordum ama yüzeyde bu ilişki olduğu için tek problemim o zannediyordum. Seanslar devam ettikçe bu problemim bir hiç olduğunu hissetmeye başladım. Sorun başka birileri değil başka problemlerde değil sorun ben ve nasıl biri olduğumdu. Her seansta biraz daha kendimi tanımaya yaklaştığımı hissediyorum 20 yaşındayım bu arada. Yaşıtım çoğu kişinin ailesel ve kendiyle ilgili sorunları vardı. Zaman geçtikçe seanslara geldikçe kendimi tanımaya nerede nasıl bir konumda olmam gerektiğine karar vermeye başladım. Ailem le ilgili problemlerimi Didem hocayla birlikte çözmeye yönelik adım attık zaman geçtikçe tabi ki sorunlarım olacak bambaşka engeller çıkacak karşıma ama didem hocaya bu dönemde yol çizmeme yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

EA
Eli*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Didem Hanım ilgi ve alakanızdan ve bizi doğru yönlendirmelerinizden dolayı çok memnun kaldık farketmediğimiz ve bilmediğimiz bir çok şeyi çocuğumuzla alakalı farkettik ve sayenizde çocuğumuzun durumuna daha farklı bakıyoruz ve çözüm yolu bulmaya çalışacağız. Her şey için çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim. Rabbim muvaffak etsin Allah'a emanet olun.

VY
Vol*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sevgili Didem hocam sizler böyle güzel mesleği seçtiğiniz için ve emeği gecen silenize tesekkur ederim. Rabbim emeğinizi boşa çıkarmasın. Eşim internette doktorsitesinde bulmus iyi ki de bulmuş. Yolunuz açık olsun. Saygılar ve sevgıler sunarım.

ÖY
Özl*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Didem hanımı doktorsitesinden evlilikteki sorunlarımızı gidermek amacıyla araştırırken buldum. Çokta memnun kaldım, doğru yönlendirmeleriyle çok şükür sıkıntılarımızı yavas yavas aşmaya basladık. Kendisine çok tesekkur edıyoruz. Başarılarının devamını diliyorum.

SA
Sak*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sıkıntılarımı çözmekte bir hekım ararken Didem hocamızı Dost Tv gayet mutevazi ve sevecen konusması ile ve oğlumun sıkıntılarını çözmesinde yardımcı olabileceğini düşündüm. İlk günden bugüne kadar gerek konusmalarıyla, telkinleriyle, hayatla bağdaştırmasıyla demek bu da böyleymiş dedim. Çoğu yanlışlarımı gördüm. Oğluma çok yardımı oldu ve doğru bir yol haritasıyla çözüme kavuşacağız insallah. Hocama başarılarının devamını diliyor hep bu güler yüzüyle şifa dağıtmasını diliyorum.

YA
Yağ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba Didem Hanım, buraya gelmeden önce çok tereddütte kaldım, acabalarım oldu. Çevremden de bu yönde olumsuz görüşler aldım ne gerek var gitme vs. Ama iyi ki, iyi ki geldim o kadar rahat ve güzel bir ortamda sanki bir arkadasımla dertleşiyor gibi hissettim. Altın değerindeki tavsiyeleriniz için çook teşekkür ederim

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Didem Tekin ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Didem Tekin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Didem Tekin için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Didem Tekin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113768

Uzm. Kl. Psk. Didem Tekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Didem Tekin Nefs Psikoloji bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Didem Tekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Didem Tekin Psikoloji uzmanıdır. Bipolar Bozukluk, Davranış Bozuklukları, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Bilişsel davranışçı terapi, Bireysel terapi, Panik atak tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 37 68

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube