Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara

Psikoloji - İstanbul

Cinsel Terapi, Ereksiyon Sorunu, Erken Boşalma

Randevu Al 0 (850) 811 79 30Soru Sor

Adres

Teşvikiye Mah. Vali Konağı Cad. Demirhan Apt. No:36 Kat:6 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Anna Clinic

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit

Hakkında

Çağrı Kara Kimdir?

İlk ve orta öğretim eğitimlerini Artvin’de tamamlayan Çağrı Kara, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden lisans derecesini alarak Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde psikolojik danışman olarak meslek hayatına başladı. Askeri hastane ve çeşitli askeri birliklerde subay astsubay ve erlere yönelik Travma Sonrası Stres Bozuklukları ve uyum problemleri ile ilgili çalışmalar yürüttü. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programından “ Genç Yetişkin Bireylerde Beden Algısı ve Sosyal Görünüş Kaygısının Cinsel Doyuma Etkisi” tez çalışması ile yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını aldı. Mesleğinin icrası esnasında psikoterapi eğitimi, bilişsel ve davranışçı terapiler eğitimi, evlilik ve çift terapisi eğitimi, cinsel terapi eğitimi, çözüm odaklı terapi ve daha bir çok eğitimini tamamlayarak bu alanda klinik ortamda vakalarla çalışarak tecrübe sahibi olma yönünde ilerlemektedir. Aynı zamanda lisans eğitimi esnasında spor psikolojisi ile de yakından ilgili olan Çağrı Kara Samsunspor’la başladığı sporda performans ve psikolojik danışmanlığı serüvenine  İstanbul’da çeşitli spor okullarında ve Işık Okullarına bağlı spor kulüplerinde çalışmalar yürüterek devam etti. Gönüllü olarak birçok sivil toplum örgütünde çalışmalar yürüten Kara TSK’daki görevinden ayrılarak Aile Bakanlığı Bünyesinde şehit yakınları ve gazilere psikososyal destek sağlamaya başladı aynı zamanda İstanbul İl Afet Acil Koordinasyon Merkezi Yerel Düzeyde Psikososyal Destek Biriminde görevler aldı. Özel olarak evlilik, çift ve cinsel terapi alanlarıyla ilgilenen Çağrı Kara halihazırda CİTEB bünyesinde cinsel terapi ve evlilik-çift terapilerini yürütmektedir.   

Diploma aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Cinsel Terapi
 • Ereksiyon Sorunu
 • Erken Boşalma
 • Aile danışmanlığı
 • Aile Terapisi

Tedaviler

 • Aile danışmanlığı
 • Aile Terapisi
 • Bdt'de sık kullanılan ölçekler
 • Bilişsel davranışçı terapi
 • Bireysel psikoterapi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 79 30

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Hastalığım hakkında

  Hocam sizden özellikle isteksizlik hakkında yardım alma imkanım varmı bu kadar uzak mesafeden

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hastalığım hakkında

  Merhaba hocam bazen sanki boğazımda yumruk varmış hissi sanki boğulma hissi oluyor doktor boğazında sorun yok psikolojik dedi onun dışında bende aşırı cinsel isteksizlik var onun dışında acaba çocuklarım bir yerden düşecekmi kötü düşünceler aklıma geliyor,yüksek ses ışıktan hoşlanmam bu rahatsızlık... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 79 30

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara Anna Clinic Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Aile Terapisi, Bdt'de sık kullanılan ölçekler, Bilişsel davranışçı terapi, Bireysel psikoterapi, Çift terapisi, Çift terapisi, Cinsel terapi, Cinsel terapi, Çözüm odaklı terapi alanlarında hizmet veriyor ve Cinsel Terapi, Ereksiyon Sorunu, Erken Boşalma, Aile danışmanlığı, Aile Terapisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara için muayene ücreti nedir?

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Çağrı Kara hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.